Age of Empires 3: The War Chiefs nie działa w Windows 8.1, 10

Age of Empires 3 to jedna z najlepszych gier strategicznych wszechczasów i jest w pełni kompatybilna z Windows 8.1, ale jak się okazuje, istnieją pewne problemy, szczególnie podczas próby zainstalowania dodatku do gry War Chiefs.
wiek wodzów imperiów okna 8.1
Niektórzy użytkownicy systemu Windows 8.1 narzekają, że podczas instalacji Age of Empires III: The War Chiefs napotkali różne błędy (1628, 1158), które powodują nieudaną instalację. Jak się okazuje, azjatyckie dynastie i wodzowie wojenni Age of Empires pracują w systemie Windows 8, a problem pojawił się dopiero po wspomnianej aktualizacji do systemu Windows 8.1. Spójrz poniżej na pełną wiadomość od użytkownika:

zainstalował aoe3, wodzów i dynastie azjatyckie w win 8, a następnie zaktualizował do wersji 8.1. Mam problem z instalacją i próbowałem ją całkowicie zainstalować. pierwsi, którzy pracowali, a wodzowie po prostu nie działają! jestem teraz bardzo sfrustrowany. dużo czytam w Internecie, ale wszystkie „rozwiązania” mi nie działały, a link nie jest stworzony dla wersji 8.1, prawda ?! PROSZĘ mi pomóc, chcę znów zagrać w aoe !!!

Jak wspomniał użytkownik, istnieje wiele rozwiązań online, ale z moich badań wynika, że ​​tylko jedno mogę Ci polecić.

Jak sprawić, aby Age of Empires 3 działało w systemie Windows 8.1

  1. Zmień nazwę folderu InstallShield
  2. Pobierz i zainstaluj najnowszy pakiet Instalatora Windows
  3. Znajdź, a następnie zamknij plik
  4. Utwórz nowe konto użytkownika
  5. Wykonaj czysty rozruch
  6. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję .NET Framework

Jeśli nie udało Ci się zrozumieć powyższego krótkiego przewodnika krok po kroku, możesz pobrać ten samouczek Microsoft Fix it (całkowicie bezpieczny link) lub postępować zgodnie z tymi instrukcjami z oficjalnej strony Microsoft.

Czytaj także: Poprawka: nie można wysunąć dysków USB w systemie Windows 8.1

Link do głównej publikacji