Pobierz aplikację TheFreeDictionary na komputer z systemem Windows 10, 8

Jedno z najczęściej używanych narzędzi słownikowych na świecie, TheFreeDictionary.com, zebrał wiele pozytywnych recenzji i ocen w Sklepie Windows. Teraz, w ostatniej aktualizacji, aplikacja otrzymała pełną obsługę Windows 10, 8.1.

Aplikacja słownikowa jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce wzbogacić swoje słownictwo. Dzięki utworzeniu Sklepu Windows można teraz wyszukiwać i instalować najlepsze narzędzia słownikowe na urządzeniu z systemem Windows 10, 8. AplikacjaFreeDictionary.com firmy Farlex to jedna z takich aplikacji, która niedawno otrzymała ważną aktualizację, która ją czyni w pełni kompatybilny z Windows 10, 8.1.

Aplikacja FreeDictionary dla systemu Windows 10, 8.1

aplikacja freedictionary dla systemu Windows 10

Od czasu premiery w Sklepie Windows programiści dbali o aplikację i słuchali konsumentów. Oprócz wielu poprawek błędów, oto niektóre z najważniejszych aktualizacji wydanych przez tę świetną aplikację do słownika Windows 10, 8:

 • Pełna zgodność z Windows 10, 8.1
 • Duże kafelki na żywo i nowa obsługa widoku zatrzaskowego
 • Pełny dostęp do treści Wikipedii
 • Pełny dostęp do słowników specjalistycznych The Free Dictionary, w tym medycznych, prawnych, finansowych, akronimów i idiomów oraz wielu encyklopedii
 • Zaawansowane opcje wyszukiwania, w tym „Zaczyna się”, „Kończy się” i „W definicji”.
 • Opcja usunięcia wszystkich reklam dzięki uaktualnieniu bez reklam
 • Nowy projekt strony treści z łatwą nawigacją jednym dotknięciem do definicji, tezaurusa i tłumaczeń
 • Dodaj nieograniczoną liczbę zakładek
 • Szybko sprawdź definicję dowolnego słowa na stronie dzięki funkcji wyróżniania
 • Wyszukaj słowa na stronie
 • Dostosuj rozmiar czcionki
 • Zobacz ostatnią historię wyszukiwania
 • Gry! W tym pisownia pszczół i dopasowywanie, a także słowa w słowach i kata w wielu językach. Nawet graj w Snap View
 • Dostosowywalna pogoda i horoskop, w tym możliwość tworzenia żywych kafelków
 • Nowy projekt strony głównej z nawigacją semantyczną z zoomem.

— POWIĄZANE: 5 najlepszych programów słownikowych dla systemu Windows 10

Opis aplikacji wygląda następująco:

Uzyskaj moc TheFreeDictionary.com, najbardziej wszechstronnego słownika na świecie. Przeszukuj wiele słowników angielskich, wszystkie z najbardziej zaufanych źródeł, a także słowniki specjalistyczne, w tym medyczne, prawne, finansowe, akronimy i idiomy, a także wiele encyklopedii, a nawet Wikipedii. Uzyskaj dostęp do słowników w 13 innych językach i przetłumacz słowa na ponad 40 języków. Czytaj codzienne artykuły, dodawaj słowa do Ulubionych, a nawet udostępniaj swoje ulubione treści za pośrednictwem sieci społecznościowych i poczty e-mail. Dodatkowo graj w gry słowne i dostosuj swoją stronę główną do lokalnych warunków pogodowych i nie tylko.

Farlex dodał do tej aplikacji szereg nowych funkcji i ulepszeń. Na przykład możesz teraz zalogować się w The Free Dictionary i zsynchronizować zakładki na absolutnie wszystkich urządzeniach. Możesz także utworzyć osobne zakładki, aby lepiej uporządkować strategię uczenia się. Jeśli interesujesz się technikami grywalizacji, możesz poprawić swoją krzywą uczenia się, śledząc naukę za pomocą punktów i odznak.

Jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym i potrzebujesz dostępu do słowników w innym języku, aplikacja TheFreeDictionary zapewni Ci ochronę. Możesz uzyskać dostęp do słowników w 13 innych językach, w tym hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, chińskim, portugalskim i innych. Mówiąc o dodatkowych językach, możesz także użyć tej aplikacji do tłumaczenia angielskich słów na ponad 40 języków.

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego każdego dnia, to aplikacja TheFreeDictionary jest właściwym wyborem dla Ciebie. Aplikacja zapewnia świeże codzienne treści, w tym: Słowo dnia, Idiom dnia, Ten dzień w historii, Cytat dnia, Dzisiejsze urodziny i wiele innych.

Jest to zdecydowanie słownikowa aplikacja do pobrania i zainstalowania na urządzeniach z systemem Windows 10, 8, bez zastanowienia się nad tym. Aby to zrobić, kliknij poniższy link.

Pobierz darmowy słownik dla systemu Windows 10, 8

Link do głównej publikacji