Pobierz aplikację Outlook Web App na iPhone’a i iPada

Subskrybenci Business Office 365 mają nowy powód do radości. Microsoft właśnie wypuścił zestaw rodzimych aplikacji Outlook specjalnie zaprojektowanych dla iPhone’a i iPada.

Outlook to program, który zasadniczo pozwala użytkownikom uzyskiwać dostęp do swoich adresów e-mail, dodając wiele innych ciekawych funkcji, takich jak kalendarz lub kontakty. Oczywiście natywna wersja zapewnia także „dodatkowe możliwości, które są możliwe tylko dzięki natywnej integracji aplikacji z urządzeniami mobilnymi”. Oznacza to, że obsługa menu i sterowanie głosem są również dodawane do menu.

Wypróbuj rodzimą aplikację Outlook na iPhone’a i iPada

pobierz aplikację sieci web Outlook na iPada iPhone
Co więcej, do skrzynki odbiorczej można teraz uzyskać dostęp offline, bez potrzeby połączenia z Internetem. Cała lista funkcji obejmuje:

  • Szybko uporządkuj swoją pocztę e-mail dzięki Widokowi konwersacji, Oznacz jako śmieci, Oznacz i Kategorie
  • Szybkie wyszukiwanie lub przeglądanie wiadomości e-mail we wszystkich folderach, w tym w Ulubionych z programu Outlook
  • Z łatwością zarządzaj swoim harmonogramem
  • Zaplanuj spotkania za pomocą uczestnika wolny / zajęty i znajdź pokój
  • Wyświetl udostępnione kalendarze, w tym wsparcie dla delegatów
  • Użyj swojego głosu, aby wyszukać kontakt lub wyświetlić harmonogram
    Dbaj o bezpieczeństwo danych biznesowych
  • Zdalne czyszczenie usuwa tylko dane firmowe w OWA na iPada i pozostawia dane osobiste w urządzeniu
  • Oddzielne hasło dla OWA na iPada zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa

Natywna aplikacja zapewnia prawie te same funkcje, co jej przeglądarka korespondująca z aplikacją Outlook Web App. Z przyjemnością informujemy, że nie jest to tylko kolejna łatana aplikacja.

Udostępniając program Outlook tylko aktywnym subskrybentom Office 365, Microsoft stara się przyciągnąć więcej użytkowników iOS. W zeszłym miesiącu zrobiło to samo, gdy wydała pakiet Office Mobile dla iPhone’a tylko dla tej konkretnej grupy docelowej. Jednak aplikacje można pobrać bezpłatnie z App Store. Ale nie wszyscy uważają, że Microsoft gra w uczciwą grę. Miesiąc temu analityk Forrester Frank Gillett skomentował:

Każdy [z pakietem Office 2013] powinien mieć dostęp do aplikacji. Kontynuują sztuczną przewagę jednego produktu nad drugim w celu zmiany zachowań klientów. Uważamy, że to poważny błąd.

To samo można powiedzieć o aplikacji Outlook, ale okaże się, czy strategia ostatecznie się opłaci.

Pobierz OWA na iPad
Pobierz OWA na iPhone’a

Link do głównej publikacji