Pobierz aplikację Fresh Paint na Windows 10 [Pobierz link i przegląd]

Aplikacja Fresh Paint dla użytkowników systemu Windows 10 jest zarówno zabawna, jak i relaksująca. Microsoft przeprojektował narzędzie do najnowszej wersji systemu operacyjnego.
świeże okna z farbą 8
Fresh Paint dla Windows 10 nie jest aktualizacją programu Paint, którą wszyscy użytkownicy Windows wypróbowali przynajmniej raz.

Nadal można znaleźć „starą” farbę w Sklepie Windows. Nawet ja wolę faktyczny Paint w moim systemie Windows 7, ponieważ jest o wiele łatwiejszy w użyciu niż inne programy.

Zobaczmy jednak w naszej recenzji, co nowego Fresh Paint dla Windows 8 i Windows 10.

Artyści, początkujący projektanci, dzieci i przeciętni użytkownicy systemu Windows 10 uznają te aplikacje za bardzo zabawne, mogę to zagwarantować.

 • Pobierz Fresh Paint na Windows 10

Oto, jakie nowe funkcje oferuje aplikacja Fresh Paint w systemie Windows 10

 • Intuicyjny interfejs użytkownika obsługujący wprowadzanie za pomocą dotyku, myszy i rysika
 • Rysuj lub maluj akwarelą, olejem, ołówkiem, pastelami i piórem
 • Naturalna wrażliwość na nacisk pozwala precyzyjnie kontrolować grubość pociągnięć pędzla
 • Importuj zdjęcia, zdjęcia, a nawet użyj aparatu, aby zrobić inspirujący obraz do malowania
 • Dostępne zestawy aktywności i strony do kolorowania zabawiają początkujących artystów.
 • Wydrukuj kompozycję w wysokiej rozdzielczości
 • Pomóż swoim dzieciom być kreatywnym i odkryć ich wyobraźnię
 • Łatwo popraw błędy za pomocą narzędzia do wymazywania i przycisku Cofnij.
 • Kliknij przycisk wentylatora, aby natychmiast wysuszyć całą farbę na płótnie.
 • Łatwo udostępniaj swoje obrazy osobom, na których Ci zależy.

gif o świeżej farbie

Aplikacja Fresh Paint na Windows 10 [Recenzja]

The Aplikacja Fresh Paint dla Windows 8, Windows 10 i Windows RT urządzenia były jednymi z pierwszych, które zostały wydane w sklepie Windows i przez długi czas była to właściwie najlepsza aplikacja w sekcji Rozrywka.

Największą wadą tej aplikacji jest to, że nie będzie działać tak dobrze, chyba że używasz jej na powierzchni dotykowej. I jak powiedziałem, nie ma to na celu zastąpienia starego programu Paint, to nowe, inne podejście.

przegląd świeżego lakieru w systemie Windows 8

Twoje dzieci pokochają tę aplikację

Informacje o aktualizacji Fresh Paint dla Windows 10

Fresh Paint na Windows 10 został wydany w 2015 roku. Ta wersja zawiera wiele interesujących funkcji, takich jak:

 • Umożliwia drukowanie plików w jakości HD
 • Możesz teraz importować obrazy i zdjęcia do malowania
 • Obsługa rysika, dotyku i myszy
 • Algorytm przyspieszonego renderowania grafiki zapewniający realistyczne wrażenia podczas malowania

Recenzja Fresh Paint dla Windows 8 i Windows 10

Fresh Paint dla Windows 8 i Windows 10 to symulator malowania, który okaże się przydatny dla tych, którzy chcą tworzyć pewne formy i sztukę, ale bardziej prawdopodobne, że spodoba się dzieciom, które mogą teraz bawić się kolorami i kształtem bez bałaganu w całym domu.

W pewnym stopniu jest to również aplikacja dla rodziców.

Wszystko, co tworzysz w aplikacji Fresh Paint, jest automatycznie zapisywane i możesz pochwalić się swoją kolekcją lub grafiką swojego dziecka w dowolnym momencie, otwierając galerię.

Aplikacja pięknie imituje prawdziwy scenariusz, w którym masz paletę i możesz także mieszać kolory. Oto narzędzia, które znajdziesz w aplikacji, znajdujące się na górze własnego ekranu malowania:

 • Szczotki
 • Kredki
 • Ołówek
 • Mikser
 • Gumka do mazania.

Po wybraniu jednego z tych narzędzi możesz również wykonać akcję znajdującą się w starej farbie — zmieniając grubość. Ale prawdziwe piękno Aplikacja Fresh Paint to paleta zawierająca próbki, miskę wody i obszar, w którym możesz łączyć kolory, aby znaleźć idealną dla swojego rysunku.

Aby uczynić to jeszcze bardziej realnym, możesz wyczyścić pędzel w tym wrzeniu, a woda odziedziczy kolor pędzla.

Funkcje i dlaczego Fresh Paint dla Windows 8 i Windows 10 robi wrażenie

Na górze, gdzie znajdziesz wyżej wymienione narzędzia, znajdziesz również opcję zmiany swojego płótna i otwarcia galerii.

Jeśli uważasz, że Twój obraz stał się prawdziwym bałaganem i nie jesteś z niego zadowolony, możesz użyć przycisku „suchy” w dolnej części ekranu.

Są tam również przyciski „Cofnij” i „Ponów”, a także opcja wyśrodkowania rysunku. PCAdvisor przyznaje mu ocenę 4,5 / 5 i mówi:

Kolor i faktura są pobierane bardzo, bardzo poważnie, dzięki czemu możesz po prostu wziąć pędzel i spryskać farbą lub wymieszać i zabarwić dokładnie odpowiednie odcienie. Sposób, w jaki kolory wchodzą w interakcję, jest bardzo realistyczny — poczujesz dreszcz emocji za pierwszym razem, gdy dwa pociągnięcia uderzą się w siebie i posmarują razem w innym odcieniu. Przy odrobinie praktyki takie wielobarwne smugi są przydatnym narzędziem artystycznym. W tym miejscu pojawia się również „Suchy”. Naciśnij ten przycisk, a kolor, który właśnie nałożyłeś na stronę, natychmiast wysycha, aby nie przejść do kolejnej nałożonej warstwy koloru.

Dla tych, którzy mają pióro lub rysik jako akcesoria do tabletu, dowiesz się, jak dokładne będą rysunki i grafika. Fresh Paint dla Windows 8, Windows 10 i Windows RT to aplikacja stworzona przez samego Microsoft, podobnie jak gra Microsoft Saper, którą niedawno sprawdziliśmy.

Może ci się wydawać, że nie będziesz w stanie stworzyć zbyt wiele dzieł sztuki za pomocą tej aplikacji, ale możliwość wstawienia obrazu (jak na poniższym obrazku) i jego nieznacznej modyfikacji może podstępnie przekonać znajomych, że jesteś świetnym artystą.

Szczególnie podobały mi się rozmazywanie obrazów, które są już tworzone przez wielkich artystów (przypomina mi Johnny’ego Englisha i ten obraz, który zrujnował). Wszystko staje się bardzo, bardzo realne i przez kilka sekund zapominasz, że to tablet, który jest przed tobą i jest tylko aplikacja, nie prawdziwy pędzel, nie prawdziwa paleta.

Większość opinii użytkowników jest pozytywna, aczkolwiek są tacy, którzy często zgłaszają awarie.

Inni chcą takich funkcji jak wyższa rozdzielczość dla rozdzielczości, precyzyjna regulacja dla pędzli. Podsumowując, oto co możesz zrobić Fresh Paint dla Windows 10 i Windows 8:

 • Użyj narzędzi do tworzenia realistycznych obrazów.
 • Pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię i wyrażać siebie.
 • Skorzystaj z łatwych w użyciu szablonów farb, stron do kolorowania i wystarczającej liczby narzędzi do niesamowitego malowania.
 • Zaimportuj zdjęcie, edytuj je i przekonwertuj na obraz.

Zobacz poniższy film, jeśli jesteś ciekawy Aplikacja Fresh Paint na Windows 8, Windows 10 i RT. Link do pobrania znajduje się na dole strony.

Link do głównej publikacji