5 najlepszych programów do rozpoznawania twarzy dla komputerów z systemem Windows 10

Oprogramowanie do rozpoznawania twarzy umożliwia szybki i bezpieczny dostęp do komputera z systemem Windows 10 bez konieczności wpisywania nazwy użytkownika i hasła. Wystarczy spojrzeć na kamerę PC, a narzędzie odblokuje sesję.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Jeśli szukasz alternatywy dla Windows Hello, to dobrze trafiłeś. W tym artykule wymienimy najlepsze oprogramowanie do rozpoznawania twarzy dostępne na PC, a także ich kluczowe funkcje, które pomogą Ci zdecydować, które narzędzie zainstalować.

Zaloguj się do komputera za pomocą tych narzędzi do rozpoznawania twarzy

KeyLemon

KeyLemon to aplikacja komputerowa, która pozwala odblokować sesję systemu Windows za pomocą aparatu. To oprogramowanie jest bardzo dokładne i bezpieczne. Funkcja wykrywania fałszowania uniemożliwia intruzom oszukiwanie systemu przy użyciu zdjęcia legalnego użytkownika.

Narzędzie pozwala także użytkownikom dodawać silne dodatkowe odpowiedzi na wyzwania, których wykonanie jest ograniczone. Obejmują one mruganie oczami, ruchy głowy i kombinację wyzwań związanych z mruganiem oczami i ruchem głowy.

Jeśli chcesz śpiewać w systemie Windows 10 bez hasła, zapoznaj się z tym przewodnikiem i dowiedz się, jak to zrobić.

KeyLemon przechowuje i szyfruje Twój model biometryczny w systemie lokalnym. Oprogramowanie utrzymuje poufność danych osobowych i nie wysyła ich na serwer.

KeyLemon jest dostępny przez 7 dniowy bezpłatny okres próbny. Po upływie okresu próbnego możesz kupić i aktywować licencję za 39,95 USD.

TrueKey


True Key to potężne i wszechstronne narzędzie, które wykorzystuje Twoją twarz lub odcisk palca do logowania się bez konieczności wpisywania haseł.

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe jest standardowym wymogiem w aplikacji True Key. Innymi słowy, przed zalogowaniem musisz przejść co najmniej dwa poziomy uwierzytelnienia.

Oczywiście możesz dodać więcej czynników uwierzytelniających, aby Twój profil był bezpieczniejszy.

Rozpoznawanie odcisków palców nie działa w systemie Windows 10? Nie martw się, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Możesz także wybrać użycie tylko jednego współczynnika uwierzytelnienia na zaufanych urządzeniach. Jeśli chcesz szybko uzyskać dostęp do komputera, możesz włączyć tylko rozpoznawanie twarzy.

Możesz także używać tego oprogramowania jako menedżera haseł. True Key automatycznie zapisuje i wprowadza hasła, umożliwiając szybki dostęp do interesujących Cię stron.

Zapewniamy, że Twoje hasła są zawsze bezpieczne dzięki True Key dzięki najsilniejszym algorytmom szyfrującym, których używa.

Darmowa wersja True Key synchronizuje się na wszystkich urządzeniach i umożliwia przechowywanie 15 haseł za darmo. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz uaktualnić do wersji Premium za 19,99 USD rocznie.

Rohos Face Logon


Rohos Face Logon używa dowolnego aparatu zgodnego z systemem Windows, aby się zalogować. Nie trzeba naciskać żadnych klawiszy ani wykonywać dodatkowych czynności uwierzytelniania. Gdy oprogramowanie rozpozna Twoją twarz, automatycznie odblokuje pulpit.

To narzędzie pozwala również połączyć rozpoznawanie twarzy i pamięć USB do logowania. Funkcja obsługi wielu użytkowników pozwala zarejestrować twarze kilku użytkowników dla dowolnego konta użytkownika.

Jeśli chcesz zablokować rozpoznawanie twarzy w systemie Windows 10, wykonaj czynności opisane w tym prostym przewodniku, aby zrobić to szybko.

Rohos Face Logon to przyjazne dla środowiska narzędzie. Natychmiast zatrzymuje kamerę, gdy nikogo nie ma przed kamerą internetową.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do rozpoznawania twarzy wymienionych powyżej, Rohos Face Logon jest kompatybilny z dowolną wersją systemu Windows, w tym Windows XP.

Możesz pobrać Rohos Face Logon za darmo i przetestować przez 15 dni. Po upływie okresu próbnego możesz kupić narzędzie za 10,00 USD.

Migać!


Luxand’s Migać! oprogramowanie pozwala zalogować się na konto Windows w mgnieniu oka. Narzędzia obsługują wielu użytkowników komputerów i automatycznie dostosowują się do różnych warunków oświetleniowych.

Rozpoznawanie twarzy nie działa w systemie Windows 10? Zapoznaj się z tym przewodnikiem krok po kroku, aby szybko rozwiązać problem.

Jeśli ostatnio zmieniłeś swój wygląd, algorytmy inteligentnej identyfikacji mogą szybko dostosować się do zmian. Migać! rozpozna cię i pozwoli Ci zalogować się nawet z zapuszczoną brodą, mocnym makijażem lub okularami.

Migać! jest kompatybilny tylko z Windows Vista i Windows 7. Nie obsługuje systemu Windows 10.

Możesz pobrać Blink! z oficjalnej strony Luxandu.

Logowanie do twarzy AMD


AMD ułatwia dostęp do komputera dzięki narzędziu Face Login. Możesz także użyć tego oprogramowania w wybranych systemach opartych na procesorach AMD serii A, aby zalogować się do ulubionych witryn przy użyciu algorytmów rozpoznawania twarzy.

Jeśli potrzebujesz oprogramowania do uwierzytelniania wieloskładnikowego, zapoznaj się z tym przewodnikiem i znajdź nasze najlepsze typy.

AMD Face Login oferuje szereg opcji, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo logowania. Na przykład, ustawiając poziom dokładności na wysoki, musisz mrugnąć, aby się zalogować. Naturalnie, intruzi nie będą świadomi tych szczegółów i nie będą mogli się zalogować.

Funkcja odkrywania automatycznie przełącza komputer w tryb uśpienia lub blokuje ekran po opuszczeniu komputera. W pobliżu

AMD Face Login jest kompatybilny z Windows 7, 8 i 10.

To prowadzi nas do końca naszej listy. Wymienione powyżej narzędzia są idealne do odblokowania komputera za pomocą algorytmów rozpoznawania twarzy.

Niektóre z nich obsługują również dodatkowe funkcje, takie jak menedżery haseł. Zapomnij o wpisywaniu długich haseł i zainstaluj narzędzie do rozpoznawania twarzy, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli masz więcej pytań, możesz je upuścić w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji