12 aplikacji Windows 10 na Walentynki, aby stworzyć romantyczne wspomnienia

Walentynki są już za kilka dni. Jeśli posiadasz tablet lub komputer z systemem Windows 10 i dbasz o te święta, musisz zacząć pobierać przydatne aplikacje. Firma Microsoft właśnie wyróżniła aplikację ze Sklepu Windows, aby pomóc Ci przygotować się na Walentynki.

W zeszłym miesiącu udostępniliśmy wam Valentine Photo aplikacji Windows 10. W międzyczasie Microsoft dodał nową sekcję sugestii zawierających aplikacje systemu Windows 10, które można zainstalować na urządzeniu z systemem Windows 10, aby pomóc Ci stworzyć romantyczne chwile.

Aplikacje poniżej pomogą ci przygotować romantyczną kolację jak kucharz, poszukać prezentów i miejsca do jedzenia, a nawet poszukać bratniej duszy w serwisach randkowych.

Aplikacje Windows 10 na romantyczne chwile

Otwórz tabelę

aplikacja Windows 8 open table

Użyj Aplikacja Windows 8 Open Table aby zarezerwować w ponad 20 000 restauracji w USA, Kanadzie i Meksyku i zabrać swoją ukochaną na romantyczną kolację w Walentynki.

Match.com

match.com Windows 8

Jeśli nie masz jeszcze specjalnej osoby, z którą możesz spędzić 14 lutego, musisz zacząć jej szukać. Match.com dla Windows 8 to aplikacja, którą można pobrać za darmo.

AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania.

Książka kucharska

książka kucharska systemu Windows 8

Udostępniliśmy Ci wiele aplikacji do gotowania i przepisów na system Windows 8, a CookBook jest jednym z najlepszych dostępnych wyborów.

Urbanspoon

Windows 8 aplikacja Urbanspoon

UrbanSpoon jest jedną z najlepszych aplikacji rekomendujących restauracje na świecie i wydała również oficjalną wersję dla użytkowników systemu Windows 8.

Koktajl Flow

przepływ koktajlu

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją wyjątkową umiejętność robienia koktajli, możesz ją pobrać Aplikacja Cocktail Flow na Windows 8 i zacznijcie potrząsać tym Margaritem!

AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania.

Amazonka

aplikacja Windows 8 Amazon

Kupowanie odpowiedniego prezentu na Walentynki nie jest takie łatwe, ale przy użyciu oficjalnego Aplikacja Amazon Windows 8, zwiększasz swoje szanse na znalezienie.

Cupid Dating HD

aplikacja amorek systemu Windows 8

Inną aplikacją randkową dla użytkowników systemu Windows 8 jest Cupid Dating HD, oficjalna aplikacja do serwisu internetowego cupid.com. Ma wysokiej jakości design, dzięki czemu będziesz mógł oglądać zdjęcia w dobrej jakości.

AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania.

AllRecipes

best-windows-8-recipe-apps-cooking-apps (1)

Kolejna aplikacja do gotowania na Windows 8, AllRecipes, zawiera wiele przepisów i wskazówek, dzięki którym możesz przekształcić tablet z Windows 8 w prawdziwą pomoc w gotowaniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych aplikacji i przewodników po przepisach, zapoznaj się z tym artykułem.

Valentine Cards

okna kart walentynkowych 8

Ta prosta i darmowa aplikacja dla systemu Windows 8 pozwoli Ci tworzyć Valentine Cards siebie i swojej ukochanej bezpośrednio na tablecie z Windows 8. Zacznij wyzwalać swoją kreatywność!

AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania.

iCookBook

icookbook

Dla tych, którzy używają iCookBook na innych platformach mobilnych, nie ma sensu przypominać, jak niesamowita jest ta aplikacja. A w systemie Windows 8 zachowuje tę samą jakość.

Płyta pieprzowa

płyta pieprzowa systemu Windows 8

Na koniec Pepperplate to kolejna aplikacja do gotowania na Windows 8, która ma także menu i plan gotowania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój specjalny program nie rozczaruje.

Naklejki walentynkowe

Aplikacja Valentine Stickers

Ta aplikacja pozwala tworzyć własne karty walentynkowe i naklejki na podstawie zdjęć przechowywanych na komputerze. Wybierz zdjęcie w tle, dodaj żądane naklejki, wybierz ramkę, napisz wiadomość miłosną i gotowe. Istnieje ponad 200 naklejek do wyboru. Możesz również przesłać swoje karty w mediach społecznościowych.

Link do głównej publikacji