5 oprogramowanie akredytacyjne, aby uzyskać więcej stypendiów i stypendiów

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się edukacją, czy opieką zdrowotną, korzyści z posiadania akredytacji Twojej organizacji są liczne. Akredytacja służy jako znak jakości, który nie tylko poprawia twój publiczny wizerunek, ale także pomaga ci zostać uznanym za renomowaną instytucję w tej dziedzinie.

Przechodząc przez proces akredytacji, możesz dostrzec mocne i słabe strony swojej organizacji. Członkowie zarządu mogą decydować, które obszary organizacji wymagają poprawy, i wyznaczyć możliwy do osiągnięcia cel.

Jest to również doskonały sposób na sprawdzenie, czy Twoja firma przestrzega standardów branżowych i najlepszych praktyk i jest na równi z innymi uznanymi firmami w tej dziedzinie.

To powiedziawszy, przejście przez proces akredytacji może być żmudnym zadaniem. Uporządkowanie wymaganych dokumentów może być dużym problemem. Być może będziesz musiał zatrudnić specjalistów, którzy pomogą w procesie sortowania papieru. A jeśli zaginie jakaś dokumentacja, stworzy to nowy zestaw problemów.

Oprogramowanie akredytacyjne może rozwiązać ten problem. Oprogramowanie do zarządzania akredytacją pozwala zarządzać przepływem pracy, śledzić postępy, sprawdzać zgodność ze standardami, dodawać komentarze, znajdować problemy i wysyłać automatyczne powiadomienia.

Dzisiaj w tym artykule przyjrzymy się najlepszemu oprogramowaniu akredytacyjnemu, które umożliwia uzyskanie wpisu na wydział, zwiększenie przejrzystości, gromadzenie dokumentów, usprawnienie przepływu pracy, tworzenie dynamicznych raportów i zarządzanie samokształceniem.

Oprogramowanie do zarządzania akredytacją w celu zwiększenia wydajności

1

Zengine od Wizehive

WizeHive

  • Cena — bezpłatne demo / niestandardowe ceny

Wizehive to kompletne oprogramowanie do zarządzania dotacjami, które pozwala usprawnić proces akredytacji dotacji, stypendiów i wyższego wykształcenia.

Interfejs użytkownika jest łatwy do nauczenia się i użytkowania przy wyjątkowym wsparciu firmy. Możesz używać oprogramowania do tworzenia własnych formularzy wniosków i formularzy uzupełniających, tworzenia raportów, dodawania nowego obszaru roboczego i ogólnego uproszczenia procesu.

Wizehive to w pełni konfigurowalne rozwiązanie z funkcjami zarządzania dotacjami, stypendiami, nagrodami, stażami i stypendiami, akredytacją i zarządzaniem klientami. Będąc elastycznym rozwiązaniem, zamiast kupować wszystko, możesz uwzględnić tylko rozwiązania, których będziesz używać w pakiecie.

Platforma Zengine używana przez WizeHive oferuje organizacjom płynne rozwiązanie do zarządzania dotacjami dla całego cyklu dotacji.

Solidne, ale przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do zarządzania stypendiami usprawnia proces zbierania stypendiów za pomocą spersonalizowanych aplikacji.

Można go również wykorzystać do zebrania wszystkich wymaganych dokumentów do procesu przeglądu i zarządzania każdym etapem procesu przeglądu w celu zarządzania procesem akredytacji lub certyfikacji.

Uzyskaj WizeHive

  • PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 5 programów rekrutacyjnych dla lepszego zarządzania szkołą

2)

Otwarta woda

Oprogramowanie OpenWater Accreditation

  • Cena £ — Niestandardowe ceny

OpenWater to oprogramowanie akredytacyjne, które ułatwia zarządzanie całym procesem akredytacji od zera do kreskowania.

OpenWater umożliwia kandydatom przetwarzanie procesu akredytacji przy użyciu przyjaznego dla użytkownika, ale prostego przepływu pracy, co ułatwia nawet najbardziej skomplikowany proces.

Kandydaci mogą składać wszystkie dokumenty związane z procesem akredytacji za pomocą internetowego portalu aplikacyjnego i przesyłać dokumenty.

Zawiera funkcje, takie jak przesyłanie plików w wysokiej rozdzielczości dla zdjęć, filmów i dokumentów, kreator formularzy typu „przeciągnij i upuść”, zintegrowane usługi płatnicze, listy polecające oraz tworzenie zależnego pola wraz z wieloma kategoriami.

Administrator może szybko przetworzyć aplikację z pulpitu nawigacyjnego. Po sprawdzeniu dokumentów i weryfikacji wniosek może zostać zatwierdzony do następnego etapu procesu weryfikacji.

Dzięki nowej funkcji Collaborator wielu pracowników może pracować nad jedną aplikacją. Możesz także sortować według nowych i odnawianych aplikacji, dodawać lub odejmować punkty za pomocą opcji automatycznego skalowania i sprawdzać uprawnienia do przesyłania.

Funkcje integracji zapewniają zgodność z popularnymi CRM, takimi jak SalesForce, Aptify, Microsoft Dynamics CRM i Yourmemebership CRM.

Oprócz akredytacji, OpenWater posiada również funkcję zarządzania nagrodami, aby zachować widok całego procesu przyznawania nagród, oraz funkcję zarządzania stypendiami, aby usprawnić działanie sceny i zapewnić płynny przebieg pracy.

Posiada również opcję zarządzania dotacjami do zarządzania wnioskodawcami i aplikacjami oraz opcję zarządzania aplikacjami w celu sortowania setek aplikacji i porównywania ich pod kątem dokładności i raportowania wyników.

Uzyskaj oprogramowanie akredytacyjne OpenWater

— POKREWNE: 5 programów przyjęć do szkół dla lepszego zarządzania szkołą

3)

Kampus Creatrix

Kampus Creatrix

  • Cena £ — cena klienta

Creatrix Campus to nowoczesne i kompleksowe oprogramowanie chmurowe oparte na chmurze z funkcjami CRM, SIS i LMS.

Od mapowania wyników, oceny online po analitykę OBE i wsparcie akredytacyjne, Creatix Campus pozwala osiągnąć wszystkie cele edukacyjne za pomocą jednego rozwiązania.

Creatix Campus oferuje rozwiązanie Lifecycle Student i Academic Solution. także

Rozwiązanie cyklu życia studenta oferuje zarządzanie wymaganiami, zarządzanie przyjęciami i rejestracją, zarządzanie frekwencją i ocenami, rozwiązanie w zakresie staży, funkcje absolwentów i pozyskiwania funduszy oraz ocenę kursu.

Academic Solutions oferuje oparte na wynikach rozwiązania edukacyjne i oparte na kompetencjach, zarządzanie programem nauczania, planowanie zadań, przygotowanie do egzaminu, akredytację, informacje dla studentów i system zarządzania wydziałem.

Creatrix Campus to wysoce konfigurowalne rozwiązanie z nowoczesnym interfejsem użytkownika. Większość czasochłonnych, ale prostych zadań, takich jak utrzymanie obecności, planowanie harmonogramów, zadania i studenci, można zarządzać z chmury. Twój zespół będzie bardziej produktywny i poświęci więcej czasu na ważne rzeczy.

Możesz szybko generować raporty, sortować aplikacje i łatwo zarządzać danymi. Wszystkie pożądane wyniki można wygenerować w mgnieniu oka.

Creatrix Campus to oparte na chmurze kompleksowe oprogramowanie dla szkolnictwa wyższego do zarządzania wszystkim, od danych związanych z uczniami po system akademicki.

Zdobądź kampus Creatrix

— POWIĄZANE: 6 najlepszych programów antywirusowych dla edukacji

4

JetPack

System akredytacji JetPack dla szkolnictwa wyższego

  • Cena — cena niestandardowa

Jeśli chcesz przejść proces akredytacji dla swojej szkoły, uczelni i innych firm w najbardziej uproszczonym punkcie widzenia, odpowiedzią jest JetPack.

JetPack automatyzuje proces akredytacji w zakresie generowania dokumentów, zarządzania nimi i przesyłania raportów.

Zarządzanie użytkownikami pozwala konfigurować i zarządzać wszystkimi typami użytkowników oferującymi funkcje takie jak Web Access do logowania użytkownika oraz tworzenia, modyfikowania, aktywacji i dezaktywacji użytkowników. Możesz także na bieżąco tworzyć i modyfikować szablony do samodzielnej nauki.

Funkcje zarządzania danymi oferują archiwizację danych, port danych, import danych i eksport starych i nowych danych, przenoszenie i modyfikowanie istniejących danych, dokumentację w celu dostarczenia członkom zespołu instrukcji proceduralnych, najlepszych praktyk i innych materiałów referencyjnych.

Wszystkie raporty mogą być generowane i wysyłane do drukarki bezpośrednio z deski rozdzielczej.

W przypadku zarządzania ocenami JetPack oferuje śledzenie samokształcenia, aby zobaczyć status samokształcenia przez każdą szkołę oraz ocenę strategiczną, która pozwala użytkownikom wprowadzać krytyczne problemy z podsekcją strategicznych kierunków i mapować je względem problemów.

Następnie dostępna jest opcja zarządzania dokumentami do generowania niestandardowych dokumentów opartych na danych dla raportów z wizyt i listów akredytacyjnych.

JetPack to solidny i solidny system akredytacji dla szkolnictwa wyższego oferujący niewiarygodną liczbę funkcji, elastyczne ceny i zaawansowane opcje bezpieczeństwa.

Uzyskaj JetPack

— POWIĄZANE: 10 najlepszych programów do plagiatu do wykrywania treści kopii w 2019 r

5

Splot

Oprogramowanie do zarządzania akredytacją Weave

  • Cena — ceny niestandardowe

Weave to oparte na chmurze oprogramowanie do akredytacji i oceny, które pozwala lepiej poznać swoich uczniów poprzez przeprowadzanie autentycznych ocen.

Oprogramowanie zostało opracowane przez byłych nauczycieli, co czyni go idealnym rozwiązaniem akredytacyjnym do zarządzania grantami, stypendiami i szkolnictwem wyższym.

Splot pozwala uprościć proces akredytacji, oferując oceny, zarządzanie poświadczeniami wykładowców, planowanie strategiczne i przegląd programu.

Nieograniczone repozytorium danych umożliwia przechowywanie dokumentów związanych ze standardami i dostęp do nich do woli. Zapewnia również większą przejrzystość dzięki solidnemu pulpitowi nawigacyjnemu do przeglądania i modyfikowania raportów i statystyk.

Weave oferuje rozwiązanie do zarządzania akredytacją do zarządzania całą grupą instytucji i programów z jednego miejsca. Może pomóc akredytatorom i akredytowanym programom płynnie przejść przez proces akredytacji.

Najważniejsze funkcje oferowane przez Weave obejmują ocenę dla instytucji, kursu i poziomu programu, akredytację dla programu i instytucji, zarządzanie poświadczeniami wydziału, przegląd programu, śledzenie planu strategii i nieograniczoną liczbę konfigurowalnych szablonów.

Ponadto może również usprawnić procesy i zmniejszyć nadmiarowość. Po wdrożeniu rozwiązania Weave oferuje szkolenia i wsparcie dla wszystkich użytkowników.

Zdobądź splot

— POWIĄZANE: VPN jest zablokowany w szkole, hotelu, na uczelni lub na uniwersytecie: jak go odblokować

6

Armatura

Oprogramowanie do akredytacji armatury

  • Cena — niestandardowe ceny

Oprogramowanie do akredytacji i certyfikacji armatury umożliwia łatwe zarządzanie złożonym procesem akredytacji. Rozwiązanie można skonfigurować w celu dopasowania do procesu i przepływu pracy.

Oprogramowanie pozwala skonfigurować audyty w celu przetestowania zgodności ze standardami branżowymi. Możesz zebrać wszystkie niezbędne dane, w tym ocenę, dokumenty, komentarze, problemy i ustalenia, a także dodać własne instrukcje.

Instytucje edukacyjne mogą wypełnić dane i pozwolić osobom oceniającym zobaczyć je na miejscu, pokazując samokształcenie przez instytucję. Możesz także budować własne instrumenty, zbierając dane akredytacyjne z programów i działów.

Oprogramowanie armatury jest wysoce konfigurowalne, dzięki czemu możesz tworzyć nowe pytania i formularze, ustawiać role użytkowników i przypisywać uprawnienia, budować szablony raportów, aktualizować i zarządzać standardami i więcej.

Oprogramowanie Armature Accreditation oferuje wszystkie niezbędne funkcje, w tym organizację zarządzanie ludźmi, konfiguracja procesów, zarządzanie procesami i konfiguracja oceny w jednym pakiecie. Możesz kupić licencję wieczystą lub wybrać model oparty na subskrypcji.

Uzyskaj oprogramowanie do akredytacji armatury 

Wniosek

Oprogramowanie do zarządzania akredytacją może pomóc instytucji na wiele sposobów. Może pomóc Twojemu zespołowi uczestniczyć w procesie, zamiast być tylko obserwatorem, a także informować go o zmianach za pomocą aktualizacji.

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w podręczniku procedur, aby spełnić nowe standardy akredytacji, możesz wprowadzić natychmiastowe zmiany i zapewnić dostęp do wymaganych dokumentów za pomocą scentralizowanego repozytorium online za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Oprogramowanie do akredytacji uwalnia cię ze szponów papierów i zapewnia porządek i bezpieczeństwo w Internecie.

Mamy nadzieję, że nasze zalecenia dotyczące oprogramowania do akredytacji ułatwiły znalezienie idealnego rozwiązania dla Twojej instytucji w celu uzyskania gotowości do akredytacji.

Link do głównej publikacji