5 najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznych dysków twardych [LISTA 2019]

Jeśli coś stanie się z komputerem i nie będzie można uzyskać dostępu do plików, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko sięgniesz po zewnętrzny dysk twardy z kopią zapasową.

Niestety byłeś zajęty i nie tworzyłeś kopii zapasowej przez tydzień, więc brakuje niektórych krytycznych plików! Teraz możesz rzucić swój dzień w wirowanie. Zabawne, pamiętasz, że zawsze chciałeś mieć oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznego dysku twardego, ale odkładałeś na później. Cóż, rzeczy się zdarzają i nie musisz czekać.

W tym poście ujawnię to, co najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznego dysku twardego czy masz budżet, czy szukasz darmowej wersji. Zanurzmy się.

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznego dysku twardego?

Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, trudno jest kliknąć opcję tworzenia kopii zapasowej co sekundę. Jednak nowe pliki są tworzone co chwilę, a inne są ciągle aktualizowane. Ty i ja wiemy również, że sprzęt może nagle ulec awarii.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznego dysku twardego zapisuje zmiany w czasie rzeczywistym i automatycznie, do najnowszych szczegółów i uchroni Cię przed kolejnymi problemami, jeśli komputer nagle zawiedzie.

Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć zewnętrzny dysk twardy i pozostawić mu resztę.

Istnieje ogromna różnorodność potężnych zewnętrznych programów do automatycznego tworzenia kopii zapasowych dysków twardych, które rywalizują o Twoją uwagę, a wybór nie jest łatwym zadaniem. Oto nasze zaufane wybory.

5 najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznych dysków twardych

1

Kopia zapasowa Paragon

kopia zapasowa

Kopia zapasowa Paragon jest jednym z najbardziej elastycznych wyborów.

A dzięki mnóstwu innowacyjnych opcji ten program jest wystarczająco dobry, aby konkurować z najlepszym komercyjnym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznych dysków twardych.

Jeśli chodzi o planowanie zadań tworzenia kopii zapasowych, wszystko zależy od ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonywać kopie zapasowe codziennie, co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc lub jak tylko podłączysz dysk zewnętrzny, Paragon Backup odzyska wsparcie.

Jeśli naprawia uszkodzone partycje w celu przywrócenia kopii zapasowej, program robi to fachowo.

Użytkownicy, którzy wybiorą to bezpłatne oprogramowanie, mogą korzystać z pełnej, przyrostowej, różnicowej i ratunkowej usługi tworzenia dysku.

Ponownie pozwoli ci na szyfrowanie twoich kopii zapasowych za pomocą silnego hasła, aby chronić twoją cenną prywatność.

Podobnie wykonuje profesjonalne zadanie odzyskiwania, deszyfrowania i synchronizacji kopii zapasowych z różnych partycji, dysków i całego systemu.

Otrzymasz również intuicyjny interfejs, który pozwoli Ci łatwo skonfigurować to słynne oprogramowanie.

Pobierz oprogramowanie Paragon Backup

 • 2)

  Novastor

  Kopia zapasowa Novastar

  Novastor Backup bardzo ułatwia użytkownikom zachowanie krytycznych danych, nawet gdy są zbyt zajęci, aby myśleć o kopiach zapasowych. Zdobył wiele nagród w dużej mierze dzięki niezrównanemu designowi!

  Pozwoli Ci przede wszystkim zautomatyzować codzienne kopie zapasowe, aby dane były bezpieczne, o ile są odpowiednio skonfigurowane.

  Ponadto zapewni obrazy zapasowe na wypadek, gdyby żaden dysk nie działał, co czyni go niezbędnym składnikiem planów odzyskiwania po awarii.

  Aplikacja nie ryzykuje i oferuje wiele opcji tworzenia kopii zapasowych: możesz wykonać kopię zapasową na dysku zewnętrznym, online, a nawet w różnych witrynach do udostępniania plików.

  Aby mieć pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie, program umożliwia aktualizację za darmo przy każdym wydaniu nowej wersji.

  Imponująca jest także błyskawiczna szybkość przywracania: poszczególne pliki lub cały dysk twardy powróciły i są gotowe w rekordowym czasie.

  Pobierz oprogramowanie Novastar Backup i wypróbuj za darmo.

  • 3)

   Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych FBackup dla zewnętrznego dysku Seagate

   fbackup

   Fbackup to magiczne oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych dysków zewnętrznych Seagate. Jest prosty w instalacji i oferuje wiele zaawansowanych funkcji tworzenia kopii zapasowych.

   Automatycznie wykrywa Seagate, skanuje go w poszukiwaniu zmian i automatycznie aktualizuje arkusze kalkulacyjne, dokumenty i pliki multimedialne.

   FBackup ma zgrabny i intuicyjny interfejs i jest jedną z najbardziej skutecznych pomocy do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznych dysków twardych.

   Darmowe oprogramowanie jest również wyposażone w ochronę hasłem i potężną funkcję kompresji, która oszczędza miejsce na dysku.

   Zaawansowane oprogramowanie zewnętrznego dysku twardego Fbackup jest idealne dla każdego, kto szuka aplikacji do tworzenia kopii zapasowych, która gwarantuje spokój ducha dzięki zewnętrznemu dyskowi twardemu Seagate.

   Pobierz bezpłatne oprogramowanie fbackup i zaplanuj ulubione kopie zapasowe za pomocą kilku kliknięć.

   • 4

    Oprogramowanie Aomei Backupper dla zewnętrznego dysku twardego

    Amoei

    AOMEI Backupper to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na zewnętrzny dysk twardy i jest zoptymalizowane pod kątem ekspresowego użycia przez użytkowników zarówno w pracy, jak i w domu.

    I choć nie wiem, jak to zrobili, muszę przyznać, że firma wykonała imponującą robotę.

    Widzisz, nie kończy się na zwykłej kopii zapasowej, ale tworzy bezpieczny plik obrazu dla całego dysku twardego, dysku SSD lub wybranych partycji!

    Ponadto możesz zaplanować tworzenie kopii zapasowych najcenniejszych plików i folderów na różne sposoby, w tym pełną automatyczną codzienną kopię zapasową lub oszczędność czasu przyrostową / różnicową kopię zapasową.

    Jest to również wszechstronne rozwiązanie, które można również wykorzystać do tworzenia kopii zapasowych (i przywracania) plików biurowych, zdjęć, filmów, programów i gier w sieci lub na serwerze NAS.

    Wersja standardowa jest zadziwiająco bezpłatna, ale możesz wybrać wersję profesjonalną lub fenomenalną wersję serwera. Główną różnicą jest szybkość tworzenia kopii zapasowych.

    Pobierz oprogramowanie AOMEI Backupper dla zewnętrznych dysków twardych

    • 5

     Przydatna kopia zapasowa

     poręczna kopia zapasowa

     Handy Backup to kolejne dobre rozwiązanie, a nawet rzuca kilka niespodzianek tu i tam.

     Interfejs jest znów prosty i powinien pomóc w bezproblemowej synchronizacji, tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu plików.

     Kopie zapasowe są dość szybkie bez względu na gniazdo, do którego podłączasz dysk twardy, ponieważ program zapisuje dane bezpośrednio w formatach macierzystych.

     Możesz zaplanować automatyczne wykonywanie kopii zapasowych w wyznaczonym czasie lub uruchomienie „ciche” podczas pracy, tworząc zadanie tworzenia kopii zapasowej jako usługę systemu Windows.

     Zaskakujące dla większości użytkowników jest wojskowe szyfrowanie, które zabezpiecza dane przed dostępem złośliwych elementów, jeśli przypadkowo zgubisz dysk twardy.

     Oprogramowanie może nawet kompresować kopię zapasową, aby zabezpieczyć dane zip, aby zaoszczędzić na poręcznej przestrzeni dyskowej, niezależnie od tego, czy używasz transcend, western digital, Seagate lub innego dysku twardego.

     Odwiedź oficjalną stronę Handy Backup, aby pobrać poręczną bezpłatną wersję próbną kopii zapasowej (30 dni).

     • Wniosek

      To, że możesz łatwo stracić szczęśliwe rodzinne wspomnienia lub bezcenne informacje biznesowe, nie ma wątpliwości. Twoja firma może ponieść bezprecedensowe straty, a jako osoba fizyczna nie można nie docenić bólu wynikającego z brakujących zdjęć z okazji urodzin, filmów i muzyki z zewnętrznego dysku twardego.

      Na szczęście dobrze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zewnętrznego dysku twardego ratuje sytuację, automatyzując tworzenie kopii zapasowych i upraszczając proces przywracania plików.

      Należą do nich Aomei Backupper, Handy backup i chwalona FBackup.

      Pobierz swój wybór, a nigdy nie będziesz musiał odpowiadać na żenujące pytania dotyczące brakujących plików.

Link do głównej publikacji