12 najlepszych narzędzi oprogramowania do stron docelowych dla udanego biznesu online

alA wstęp to sposób generowania potencjalnych klientów dla Twojej firmy poprzez przechwytywanie informacji o potencjalnych klientach, a następnie wykorzystywanie ich do przenoszenia ich wzdłuż ścieżki sprzedaży.

Strony docelowe są obowiązkowe, jeśli chcesz cyfrowej marki lub firmy.

Idealnie, każda marka, która jest online w celach biznesowych, musi mieć strategię cyfrową, która obejmuje takie cele, jak zwiększenie ruchu na stronie, przesyłanie odpowiednich i cennych treści, a także generowanie potencjalnych klientów.

Strony docelowe pomagają w pozyskiwaniu potencjalnych klientów poprzez przyciąganie ich do ścieżki sprzedaży. Można to łatwo zrobić, ponieważ strona została zaprojektowana w taki sposób, aby gromadzić informacje, takie jak e-maile, nazwiska i / lub dane kontaktowe wykorzystywane do dalszej komunikacji na temat Twojej marki.

Jest to coś, czego nie może zrobić sama treść bloga, a zatem potrzeba stron docelowych.

Choć mogą wyglądać na skomplikowane pod względem projektowania, kodowania i wszystkiego, co się z tym wiąże, strony docelowe są w rzeczywistości odwrotne — jeśli używasz oprogramowania stron docelowych.

Piękno oprogramowania strony docelowej polega na tym, że otrzymujesz wstępnie zaprojektowane szablony lub tworzysz niestandardowe projekty dla swojej marki na podstawie swoich preferencji i docelowych odbiorców.

Jeśli więc tworzenie stron docelowych wydaje się trudne od podstaw lub jeśli szukasz wyższych współczynników konwersji, oprogramowanie strony docelowej jest Twoim przyjacielem.

Aby zbudować zabójcze strony docelowe dla Twojej firmy online, oprogramowanie strony docelowej może zhakować ją w kilka minut, zamiast zatrudniać kogoś do zrobienia tego, co kosztuje więcej pieniędzy i zajmuje więcej czasu.

Oto najlepsze narzędzia programowe do stron docelowych, których możesz użyć, aby uzyskać konwersję.

Narzędzia strony docelowej dla udanej witryny

1. Unbounce

oprogramowanie strony docelowej

Nazwa tego oprogramowania strony docelowej faktycznie mówi o problemach ze współczynnikiem odrzuceń w większości witryn, dlatego jest to narzędzie, którego chcesz użyć, aby zatrzymać użytkowników na swoich stronach zamiast „odbijania” się od niego.

Niektóre z niesamowitych funkcji, które można uzyskać dzięki Unbounce, to narzędzie do przeciągania i upuszczania, przyjazny dla użytkownika i prosty interfejs, łatwe pobieranie i przeciąganie elementów, takich jak pola tekstowe, formularze i obrazy, na stronę docelową oraz edytowanie zgodnie z preferencjami.

Uwzględniono również Unbounce Convertables z narzędziami takimi jak nakładki i lepkie paski, aby zwiększyć liczbę konwersji na każdej stronie. Strony docelowe tworzone za pomocą tego narzędzia również reagują szybko, więc będą także działać na platformach mobilnych i zwiększać współczynniki konwersji.

Możesz także dodawać formularze do strony docelowej jako jedną z funkcji narzędzia do tworzenia treści w tym narzędziu, które nie tylko można wypełnić, ale jest atrakcyjne i atrakcyjne dla odwiedzających witrynę.

Wbudowana funkcja testowania A / B Unbounce pozwala zobaczyć, które projekty najlepiej pasują do odbiorców docelowych i odpowiednio je zoptymalizować. Uwzględniono analizy, dzięki czemu można wyświetlić ogólne statystyki dla każdej tworzonej strony, w tym wyniki testu A / B, dzięki czemu można wiedzieć, kiedy należy przerwać testowanie.

Dostępnych jest wiele ponad 125 w pełni konfigurowalnych szablonów stron docelowych (bez konieczności rejestracji), a także możesz zobaczyć, co inni użytkownicy i użytkownicy ocenili, posortować według branży i / lub celu.

Możesz uzyskać to narzędzie w postaci 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, aby sprawdzić jego funkcje lub kupić różne plany (Essential, Premium lub Enterprise) w różnych cenach, zaczynając od 79 USD miesięcznie, w zależności od rodzaju działalności i potrzeb. Unbounce można zintegrować z WordPress, MailChimp i Google Analytics.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do finansowania dla małych firm

2. Lander

oprogramowanie strony docelowej

Jak sama nazwa wskazuje, to oprogramowanie strony docelowej jest narzędziem typu przeciągnij i upuść, łatwym w użyciu dla firm internetowych.

Niezależnie od tego, czy wiesz, jak projektować, czy nie, czy Twoja firma jest startupem lub MŚP, możesz utworzyć zabójczą stronę docelową w Lander, ponieważ nie potrzebujesz do tego wiedzy CSS ani HTML.

Oprócz w pełni konfigurowalnych szablonów stron docelowych zaprojektowanych do konwersji, edytor wizualny Lander ułatwia projektowanie i dostosowywanie szablonów poprzez przeciąganie i upuszczanie elementów w miejscu, w którym chcesz je umieścić, i tworzenie szybko konwertowalnych, pięknych stron docelowych.

Inne istotne funkcje obejmują narzędzie do testowania A / B, za pomocą którego można przetestować do 3 różnych wersji strony docelowej, kopię, obrazy, wezwania do działania, kolory i inne elementy, a także wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym, aby uzyskać szybkie wyniki. Ma funkcję dynamicznego zastępowania tekstu, która pozwala dopasować słowa kluczowe reklamy PPC do strony docelowej reklamy PPC i zaoszczędzić czas i pieniądze na kampaniach PPC.

Strony docelowe Landera integrują się również ze stroną Facebooka, tworząc własne zakładki na Facebooku bez znajomości programowania i aplikacji.

Wykonaj 4 proste kroki, aby zintegrować swoją kartę na Facebooku, opublikować ją na żywo i przejść jak najszybciej do wirusów!

Inne funkcje obejmują formularze autouzupełniania, integrację poczty e-mail, analizy, strony docelowe gotowe na urządzenia mobilne, strony potwierdzające, e-maile powitalne, wykresy konwersji, odliczanie, czcionki i mapy Google, a także integrację z PayPal, dzięki czemu kupujący online mogą płacić i realizować transakcje z twojej strony.

 • Przeczytaj także: 8 bezpiecznych wskazówek dotyczących zakupów online jest tak proste, że Twoje dzieci mogą to zrobić

3. KickoffLabs

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej daje ponad 60 opcji szablonów stron docelowych zoptymalizowanych pod kątem konwersji, z których można tworzyć własne. Jego funkcje obejmują edytor stron, za pomocą którego można tworzyć własne obrazy, czcionki, filmy i wiele więcej.

Inne funkcje obejmują automatyczną odpowiedź e-mail, wyskakujące okienko przy wyjściu, wbudowaną stronę z podziękowaniami, zaawansowane analizy z danymi z danych konwersji, danymi społecznościowymi i demograficznymi.

Narzędzie to ma również swój koszt z trzema różnymi planami: Starter, Premium i Business, już od 39 USD miesięcznie.

 • Przeczytaj także: Oprogramowanie księgowe Windows 10 do monitorowania Twojej firmy

4. HelloBar

oprogramowanie strony docelowej

Jest to cienki pasek, który rozciąga się w górnej części witryny i jest przydatny do zbierania wiadomości e-mail i pomocy w konwersjach potencjalnych klientów w e-mail marketingu.

Po prostu połącz swoją stronę docelową z silnym wezwaniem do działania i spraw, aby ruch przychodził do Twojej strony bez wysiłku i dyskretnie do treści internetowych. Możesz także wysyłać wiadomości ekranowe, takie jak rabaty, do odbiorców docelowych lub odwiedzających stronę internetową.

Jest dostępny bezpłatnie po utworzeniu konta z nazwą domeny na stronie głównej HelloBar, a następnie wybierz typ HelloBar, jaki chcesz.

5. Launchrock

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej służy głównie do tworzenia stron docelowych „wkrótce”, takich jak te w nowych witrynach lub witrynach poddawanych uaktualnieniom, ale może być również używane w przypadku firm próbujących ocenić zainteresowanie produktem, stąd nazwa Launchrock.

Dzięki temu narzędziu wystarczy wybrać motyw, który chcesz, edytować kopię wiadomości i voila!

Sprawdź oficjalną stronę Lauchrock.

6. Instapage

oprogramowanie strony docelowej

To kolejne popularne narzędzie do tworzenia stron docelowych. Instapage, w przeciwieństwie do innych narzędzi oprogramowania do stron docelowych, oferuje tańszy podstawowy plan w wysokości około 29 USD miesięcznie, ale ograniczony bezpłatny plan (nie darmowy okres próbny).

Jego strony są responsywne dzięki narzędziu do przeciągania i upuszczania, dzięki czemu można łatwo dodawać, usuwać lub zmieniać położenie elementów na stronie. Inne funkcje obejmują testowanie A / B, uproszczony edytor wizualny i integrację z WordPress, którego można użyć do synchronizacji strony docelowej z Instapage z witryną.

Sprawdź oficjalną stronę Instapage.

7. PageWiz

oprogramowanie strony docelowej

Jeśli chcesz zaprojektować strony docelowe od zera lub użyć istniejącego szablonu, PageWiz to kolejne narzędzie do stron docelowych, na które możesz wybrać. Jego funkcje obejmują w pełni zoptymalizowane i responsywne szablony, opinie ankiet, mapowanie do domeny, testowanie A / B (automatyczne), analizy w czasie rzeczywistym i eksport danych.

Za pomocą tego narzędzia otrzymujesz 30-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym możesz zdecydować się na miesięczną subskrypcję wybranego planu już od 29 USD za abonament podstawowy, 49 USD za abonament standardowy, 99 USD za plus i 199 USD za abonament Pro .

PageWiz oferuje rabaty do 7,5%, jeśli zdecydujesz się na 6 miesięcy, a 15% na 12 miesięcy.

 • Przeczytaj także: Oprogramowanie wizytówek: 15 najlepszych aplikacji do tworzenia wizytówek

8. Optymalnie

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej jest reklamowane jako jedno z najlepszych do testowania podzielonego. Jego funkcje obejmują narzędzie do tworzenia treści z opcjami edycji (obraz, tekst itp.), Analizę wydajności konwersji oraz wyniki testów podziału A / B.

Możesz także zacząć od bezpłatnego abonamentu Optimizely, aby dowiedzieć się, jak to działa, a następnie przejść do odpowiedniego abonamentu odpowiedniego dla Ciebie.

9. ShortStack

oprogramowanie strony docelowej

Jeśli wolisz używać konkursów jako strony docelowej, w porównaniu z formularzami i innymi projektami, najlepiej użyć tego oprogramowania strony docelowej. Zawiera wyspecjalizowane szablony stron docelowych, w których można tworzyć konkursy w mediach społecznościowych, a także zapewnia centrum, na którym można organizować konkurs.

Oprócz zaangażowania i zwiększonej uwagi, możesz uzyskać informacje dotyczące generowania potencjalnych klientów, takie jak nazwiska, dane kontaktowe i adresy e-mail, aby pomóc Ci przenieść potencjalnych klientów na ścieżkę sprzedaży. Możesz także promować swój konkurs na różnych platformach i kanałach, udostępniając jeden link, w tym Pinterest i YouTube.

Inne funkcje obejmują analizy i integrację z innym oprogramowaniem, a przed subskrypcją możesz zacząć od bezpłatnego abonamentu ShortStack.

10. Strony wiodące

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej zdecydowanie generuje potencjalne szanse, jak sama nazwa wskazuje. Jest popularny wśród większości sprzedawców internetowych i oferuje unikalne funkcje w przeciwieństwie do niektórych z wyżej wymienionych narzędzi.

Funkcje te obejmują szablony (wycenione), które można sortować według współczynnika konwersji (choć na podstawie wcześniejszych prób), analizy, edytora wizualnego z prostym i przyjaznym dla użytkownika narzędziem do tworzenia treści, podzielonych testów A / B, Leadboxów, które pojawiają się, gdy użytkownik kliknie link w treści bloga i wiele więcej.

Jest drogi, ale całkowicie wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych.

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów do pozycjonowania filmów w YouTube

11. GetResponse

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej zawiera funkcje, które pozwalają uzyskać wyniki generowania potencjalnych klientów, gdy są potrzebne. Za pomocą intuicyjnego edytora wizualnego typu „przeciągnij i upuść”, ponad 100 spersonalizowanych i gotowych do użycia szablonów, możesz w kilka minut stworzyć szybko przekształcające się, responsywne strony docelowe.

Jest również wyposażony w ponad 1000 bezpłatnych obrazów iStock do użytku, które można edytować za pomocą wbudowanego edytora obrazów, aby uzyskać idealne wykończenie.

Możesz także przełączać się między obszarem roboczym widoku mobilnego lub stacjonarnego, aby zoptymalizować strony docelowe pod kątem większej liczby konwersji, gdy zobaczysz, w jaki sposób użytkownicy faktycznie przeglądają strony.

Aby korzystać z tego oprogramowania strony docelowej, nie potrzebujesz umiejętności technicznych, takich jak kodowanie lub projektowanie. Zawiera również testy A / B, analizy, wbudowane formularze internetowe, elastyczne opcje publikowania w wybranej domenie oraz integruje się z twoimi ulubionymi platformami dla lepszej wydajności.

Sprawdź oficjalną stronę GetResponse.

12. ThriveThemes

oprogramowanie strony docelowej

To oprogramowanie strony docelowej jest wtyczką do WordPressa, dzięki czemu możesz tworzyć strony wyrażające zgodę lub strony sprzedaży w celu generowania potencjalnych klientów i wysokich współczynników konwersji. Ma prosty edytor wizualny przeciągnij i upuść w desce rozdzielczej WordPress, z elementami, których można używać w ponad 100 konfigurowalnych szablonach.

Inne funkcje obejmują integrację z marketingiem e-mail oraz możliwość tworzenia pasujących podziękowań i wiadomości e-mail z potwierdzeniem o podobnym wyglądzie i działaniu stron docelowych.

Możesz uzyskać to oprogramowanie za jednorazową opłatą od 67 USD, 97 USD i 147 USD za różne pakiety licencji lub być członkiem Thrive za 19 USD miesięcznie za nieograniczone aktualizacje i wsparcie.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze oprogramowania strony docelowej

Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, blogerem czy właścicielem firmy internetowej, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, decydując się na najlepsze narzędzie do obsługi stron docelowych. Należą do nich między innymi:

 • Szablony: sprawdź dostępne szablony, ich szybkość reakcji, wygląd i działanie, wezwania do działania, układ i inne funkcje projektowe. Sprawdź, czy oprogramowanie strony docelowej oferuje elastyczne projekty, których możesz używać i / lub dostosowywać za pomocą kilku poprawek tu i tam.
 • Ograniczenie strony docelowej: czy oprogramowanie strony docelowej daje ci więcej pod względem liczby stron docelowych, które możesz zbudować, czy też ma ograniczenia?
 • Analityka: w ten sposób mierzysz wpływ stron docelowych, więc potrzebujesz oprogramowania, które ma tę funkcję, w przeciwnym razie możesz nigdy nie poznać wyników stron docelowych w czasie rzeczywistym.
 • Testy A / B: jest to również ważna funkcja, dzięki czemu możesz przeprowadzać testy podziału między różnymi wersjami stron docelowych, aby dowiedzieć się, która z nich konwertuje szybciej i wyżej i iść z nią
 • Funkcje niestandardowego kodu: obejmuje to dodawanie pikseli śledzących do celów analitycznych i retargetingu
 • Możliwości integracji: czy narzędzie bezproblemowo integruje się z innymi narzędziami, takimi jak WordPress, Facebook, e-mail, AdWords, Google Analytics i inne?
 • Dodatkowe treści multimedialne i dynamiczne: sprawdź, czy narzędzie pozwala korzystać z różnych mediów, takich jak filmy, które są świetnym sposobem na przyciągnięcie uwagi odwiedzających i tworzenie interaktywnych stron docelowych. Jeśli możesz dodać konkursy, odliczanie, opcje płatności i inne treści, jeszcze lepiej.
 • Automatyzacja: dobre oprogramowanie strony docelowej powinno ułatwić proces konwersji w dół ścieżki sprzedaży, przenosząc użytkowników ze strony do automatyzacji, łącząc formularze z istniejącymi listami w krótkim czasie.
 • Branding: narzędzie powinno umożliwiać dodawanie funkcji własnej marki w celu łatwiejszej identyfikacji i dopasowania do wyglądu Twojej firmy.

Czy znalazłeś oprogramowanie strony docelowej, którego chcesz dziś używać? Daj nam znać swoje ulubione i dlaczego, w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji