Parrot AR Drone i Zik otrzymują wsparcie dla Windows 8, 10

Parrot i Microsoft ogłosiły, że oficjalne aplikacje Parrot, które kontrolują słuchawki Parrot Zik i quadkoptera Parrot AR.Drone 2.0, wkrótce otrzymają wsparcie dla Windows 8, Windows 8.1 i Windows Phone 8
papuga lub dron Windows 8
Użytkownicy Windows Phone 8 od dawna czekali, aż Parrot udostępni aplikacje i sterowniki słuchawek AR Drone i Zik, a teraz wydaje się, że firma jest już prawie na miejscu. Zabawa w rozszerzoną rzeczywistość pojawi się również w systemie Windows 8, ponieważ firma ogłosiła, że ​​wesprze również Windows 8 i Windows RT.

Wkrótce będziesz mógł używać słuchawek Parrot Zik i pilotować drona AR Drone lub AR Drone 2.0 Parrot nawet z pulpitu lub tabletu Windows 8, a także Windows RT. Użytkownicy Windows Phone 8 mogą już pobrać bezpłatną aplikację Parrot Audio Suite ze sklepu Windows Phone (link na końcu), czy wersja aplikacji Windows 8.1 i Windows RT 8.1 zostanie wydana w przyszłym miesiącu.

The Aplikacja Parrot AR.FreeFlight pojawi się na Windows 8, będą dostępne w sklepie Windows Store na początku grudnia 2013 r., a aplikacja Windows Phone 8 dla Parrot AR.Drone 2.0 ma zostać uruchomiona na początku 2014 r. Henri Seydoux, założyciel i dyrektor generalny Parrot powiedział podczas spotkania ze Steve Ballmer:

Czytaj także: Steve Ballmer: Microsoft ma 1 milion serwerów w swoich centrach danych, tylko drugi od Google

papuga ar drone 2.0 Windows 8 Zik

Od miesięcy pracujemy z firmą Microsoft, aby zapewnić kompatybilność urządzeń Windows 8 i Windows Phone 8 z produktami Parrot. Z przyjemnością ogłaszam kompatybilność z Windows aplikacji połączonych z dwoma naszymi gwiazdowymi produktami: AR.Drone i słuchawkami Zik.

Nie wiem o tobie, ale zawsze chciałem gadżetu takiego jak Parrot AR Drone, a teraz, gdy nadchodzi wsparcie dla Windows 8, wkrótce będę mógł go kontrolować z mojego tabletu z Windows 8, gdy planuję kupić w te święta. Słodkie!

Pobierz aplikację Parrot Audio Suite na Windows Phone 8

Link do głównej publikacji