Jak naprawić awarie Skype’a w Windows 8.1 — oficjalna wersja łatki Microsoft

Poprawka Skype na Windows 8.1 wydana przez Microsoft w celu naprawienia błędu awarii, który miał wpływ na wielu użytkowników
awaria skype awaria systemu Windows 8.1Te problemy z Windows 8.1 nie wydają się mieć wyraźnego końca, ale przynajmniej niektóre z nich są rozwiązywane. Tak jest w przypadku zgłoszonego Skype zawiesza się i błędy „nie otwierają się” w systemie Windows 8.1. Microsoft w końcu opublikował poprawkę, która do tej pory działa dla wszystkich, którzy zgłosili awarię Skype’a w Windows 8.1.

 • Oto niektóre z najczęstszych problemów zgłaszanych przez użytkowników w Skypie w systemie Windows 8.1:

  Po aktualizacji wieczorem do Windows 8.1 wydaje się, że wszystko inne działa dobrze oprócz Skype. Po otwarciu Skype zaczyna się ładować przez kilka sekund, a następnie znika i automatycznie wracam do ekranu startowego. Jeśli przeciągnę palcem z lewej strony, Skype nadal działa, ale ponownie pokazuje przez kilka sekund, a następnie znika. Widzę tylko jasnoniebieskie, pełnoekranowe tło z logo Skype’a, zanim zniknie, innymi słowy, aplikacja nigdy się nie ładuje. Próbowałem odinstalować, ponownie uruchomić laptopa, a następnie ponownie zainstalować go ze Sklepu Windows, ale nadal robi to samo.

  Ktoś narzeka na różne inne błędy Skype w Windows 8.1:

  Właśnie zaktualizowałem system Windows 8.1 i za każdym razem, gdy próbuję wejść do aplikacji za pośrednictwem menu Start, zaczyna wyświetlać ikonę myślenia obiegowego, jakby się ładowała, a następnie zamyka się na ekranie menu Start. Po umieszczeniu myszy w lewym górnym rogu nadal widać, że aplikacja skype wydaje się być otwarta, ale jeśli klikniesz ją ponownie, powtarza się, pokazując początkowy ekran ładowania aplikacji skype, a następnie wraca do początku ekran.

  • Napraw awarie Skype i problemy z otwieraniem w systemie Windows 8.1

   W przypadku niektórych użytkowników instalacja .NET Framework 3.5 z „Dodaj funkcje systemu Windows” załatwiła sprawę, ale teraz, gdy Microsoft ma oficjalną poprawkę, należy zainstalować aktualizację. Poprawka nosi nazwę „Aplikacja Skype Windows Store ulega awarii w systemie Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2” i ma następujący objaw: „Po uruchomieniu aplikacji Skype Windows Store w systemie Windows 8.1 lub Windows Server 2012 R2 aplikacja natychmiast ulega awarii, i Windows powraca do ekranu startowego ”.

   łatka Skype na Windows 8.1Microsoft twierdzi, że problemy ze Skype w systemie Windows 8.1 występują, gdy urządzenie ma urządzenie graficzne Intel (R) HD Graphics 3000 (Sandy Bridge). Jeśli usługa Windows Update została skonfigurowana do automatycznego pobierania i instalowania aktualizacji w systemie Windows 8.1, prawdopodobnie już ją masz. Jeśli nie, możesz skorzystać z poniższych linków do ręcznego pobierania z Centrum pobierania Microsoft:

   • Pobierz KB 2902892 na Windows 8.1 x86
   • Pobierz KB 2902892 na Windows 8.1 x64
   • Pobierz KB 2902892 na Windows Server 2012 x64

   Konieczne będzie zrestartowanie systemu Windows 8.1, aby aktualizacja miała miejsce. Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli to rozwiązało problemy ze Skype w Windows 8.1. Zidentyfikujesz łatkę dla systemu Windows 8.1 Skype w Windows Update, jeśli zdecydujesz się zainstalować aktualizacje samodzielnie przy użyciu tego kodu — KB2902892.

   Możesz przeczytać więcej artykułów na ten temat, ponieważ wielu użytkowników zgłosiło problemy ze Skype na Windows 8.1 i Windows 10. Oto niektóre z nich, które niedawno omówiliśmy, abyś mógł je sprawdzić:

   • Pełna poprawka: dźwięk Skype nie działa w systemie Windows 10, 8.1, 7
   • Jak zaktualizować Skype na Windows 10, Windows 8
   • Pełna poprawka: Przepraszamy, nie rozpoznaliśmy danych logowania Błąd Skype
   • Poprawka: kamera Skype nie działa w systemie Windows 10
Link do głównej publikacji