Niektóre aktualizacje zostały anulowane bloki błędów instalowanie kompilacji komputera z systemem Windows 10 [FIX]

Najnowsza wersja systemu Windows 10 zawiera wiele poprawek i ulepszeń, które zwiększają stabilność i niezawodność systemu operacyjnego. Niestety, wiąże się to również z własnymi problemami, o czym donosi wielu Znawców.

Jeden szczególny problem zwrócił naszą uwagę, ponieważ dotyczy dość znacznej liczby użytkowników. Wielu informatorów zgłosiło, że nie mogą zainstalować kompilacji 15058 na swoich komputerach z powodu irytującego komunikatu o błędzie informującego ich o anulowaniu aktualizacji.

Oto jak jeden z Wtajemniczonych opisuje ten problem:

Korzystam z szybkiego pierścienia informacji niejawnych, a aktualizacja systemu Windows pokazuje dostępną aktualizację (Windows 10 Insider Preview 15058 rs 2).

Rozpocznie się pobieranie, a następnie pojawia się komunikat „Niektóre aktualizacje zostały anulowane. Będziemy próbować na wypadek, gdyby nowe aktualizacje stały się dostępne ”. Czasami dochodzę do samego początku instalacji.

Mam dużo wolnego miejsca (40 GB) i trzy razy uruchomiłem narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update (za każdym razem uruchamiam ponownie). Szybko się rozejrzałem i nie mogłem znaleźć odpowiedzi dotyczących tego pobrania. Czy ktoś inny napotkał ten problem — wyleczyłeś go, czy muszę uzyskać certyfikat ISO?

Dobrą wiadomością jest to, że Microsoft oficjalnie potwierdził ten błąd i opublikował szybkie obejście problemu, aby pomóc Insiderom jak najszybciej go naprawić.

Cześć Wtajemniczeni!

Widzimy niektóre raporty o następującym komunikacie o błędzie wyświetlanym na ekranie Aktualizuj w ustawieniach:

„Niektóre aktualizacje zostały anulowane. Będziemy próbować na wypadek, gdyby nowe aktualizacje stały się dostępne ”.

Zidentyfikowaliśmy już błąd, a poprawka jest w przygotowaniu.

Poprawka: błąd „Niektóre aktualizacje zostały anulowane”

  1. Iść do Początek > typ Regedit
  2. Uruchomić «regedit (polecenie uruchomienia)
  3. Przejdź do i wybierz następujący klucz rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ WindowsUpdate \ Auto Update \ RequestedAppCategories \ 8b24b027-1dee-babb-9a95-3517dfb9c552

4. Usuń wybrany klucz rejestru
5. Uruchom ponownie komputer
6. Ponownie skanuj w poszukiwaniu aktualizacji.

Znawcy potwierdzili, że to rozwiązanie całkowicie eliminuje błąd aktualizacji, umożliwiając im zainstalowanie najnowszej wersji systemu Windows 10.

Link do głównej publikacji