Oto najlepsze aplikacje Fidget Spinner na Windows 10 PC / Mobile

Każdego roku kilka trendów całkowicie zdominuje internet, ale także przejdzie do świata fizycznego. Podczas gdy wszyscy wiedzieli, że coś oznaczało 2017 rok w ten czy inny sposób, nikt nie był przygotowany na to Fidget spinner. Dla tych, którym udało się całkowicie nie zwracać uwagi na ten trend, Fidget Spinners to małe urządzenia sprzedawane jako środki do usuwania stresu. Te błystki zapewnią naprawdę fajny efekt wizualny, gdy ich trzy ramiona zaczną się obracać.

Społeczność Fidget Spinner przeszła długą drogę, odkąd pierwsza wersja produktu trafiła na rynek. Teraz ludzie wystawiają swoje umiejętności Fidget Spinning na próbę, a to oznacza wykonywanie wszelkiego rodzaju sztuczek od nieszkodliwej odmiany aż po całkiem niebezpieczny typ.

Czy uważasz, że świetnie wyglądasz, obracając Fidget Spinner? Co powiesz na obrócenie dwóch naraz? Co powiesz na trzy i jedną na nosie? Na YouTube możesz znaleźć wszelkiego rodzaju wyzwania od ludzi, którzy naprawdę zwiększają możliwości tych małych spinnerów stresu do granic możliwości. Choć możesz myśleć, że widziałeś wszystko, co można zobaczyć, wciąż możesz być zaskoczony niektórymi rzeczami, o których ludzie myślą.

Tak jak każdy inny trend, nie wiadomo, kiedy umrze, ale na razie wygląda na to, że Fidget Spinners pozostaną. I tak, jak można się było spodziewać, Fidget Spinners podążają za filozofią ery technologicznej, w której się znaleźliśmy, a teraz „jest na to odpowiednia aplikacja”. Tak, istnieją aplikacje specjalnie dostosowane do potrzeb miłośników Fidget Spinner.

Te aplikacje oferują różne wrażenia Fidget Spinner, a jeśli naprawdę lubisz Fidget Spinner, prawdopodobnie spodoba ci się te aplikacje bardziej niż chcesz to przyznać. To powiedziawszy, sprawdź te najlepsze aplikacje Fidget Spinner i sprawdź, czy któreś z nich jest tym, czego szukasz, aby uzupełnić swoją kolekcję Fidget Spinner i poświadczenia.

Najlepsze wirtualne wirówki Fidget

Fidget Spinner firmy Real Gamers Inc.

Jest to pierwsza świetna aplikacja Fidget Spinner dla systemu Windows i ma ładny, przyjemny interfejs, z którego użytkownicy mogą się zapoznać podczas wirowania. Obraz tła jest prosto z Minecrafta, więc dla tych, którzy również kochają lub grają w tę grę, jest to dodatkowy bonus.

Poza ładnym tłem, ta aplikacja zapewnia licznik obrotów, który pozwala śledzić, ile spinów udało ci się wcisnąć. To fajna mała funkcja, której możesz użyć, aby zmienić aplikację w wersję Flappy Bird w 2017 roku. Oczywiście nie byłoby w tym szaleństwa, a wręcz przeciwnie, sinusoidy Fidget Spinners polegają na relaksie i stresie, podczas gdy Flappy Bird uwielbia wkurzać swoich graczy.

Jak działa gra

W tej aplikacji masz w sumie 5 machnięć, których możesz użyć prawie tak, jak na karnawałowej atrakcji lub wróżeniu. Musisz się jak najlepiej zakręcić i zebrać nagrody, które spadną, gdy zrobisz dobrze. Masz 5 przesunięć, ponieważ będziesz potrzebować więcej niż jednej próby uzyskania najlepszego przesunięcia. Musisz jednak wykorzystać wszystkie swoje machnięcia, jeśli chcesz mieć świetne wyniki.

Aplikacja posiada kolekcję Fidget Spinnerów, którą można odblokować. Aby je odblokować, musisz grać dalej i ostatecznie będziesz mógł je wszystkie odblokować. To trochę pracy, ale zdecydowanie wspaniale jest odblokować je wszystkie bez płacenia.

Mówiąc o płaceniu, sama aplikacja jest bezpłatna, co oznacza, że ​​każdy zainteresowany może ją pobrać i wypróbować.

Fidget Spinner UWP firmy HutApps

Ci, którzy nie chcą ryzykować swoich pieniędzy w aplikacji, której nie lubią, nie powinni się tym martwić. Aplikacja jest darmowa i jest dostępna dla każdego, kto chce spróbować. To sprawia, że ​​jest świetny, ponieważ przynajmniej możesz go wypróbować i zobaczyć, jak ci się podoba. Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie jest to dla ciebie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby go odinstalować.

Staje się konkurencyjny

Jeśli jesteś typem konkurencyjnym, możesz cieszyć się tą aplikacją, ponieważ wprowadza element społecznościowy, który pozwala konkurować ze znajomymi i zobaczyć, kto ma najlepszy wynik Fidget Spinner. Niezależnie od tego, czy jesteś obolałym przegranym, czy dumnym zwycięzcą, będziesz mógł doświadczyć tych wszystkich rzeczy dzięki tej aplikacji Fidget Spinner, dzięki sposobowi porównywania wyników.

Chodzi o uzyskanie najlepszego możliwego obrotu. Aby to zrobić, aplikacja daje dostęp do nie mniej niż 5 prób lub obrotów. Za każdym razem, gdy kręcisz, musisz dążyć do jak największego wyniku, aby uzyskać najlepsze nagrody. Tak, w przeciwieństwie do fizycznej wersji Fidget Spinner, wersja cyfrowa oferuje nagrody za doskonałą wydajność i to przyciąga więcej osób do wypróbowania aplikacji.

Nie tylko możesz tworzyć historię w tabelach liderów, ale możesz także użyć zasobów, które wygrywasz z Fidget Spinning, aby ulepszyć swój Spinner i zrobić jeszcze lepiej, gdy następnym razem go zakręcisz. Nie chodzi tylko o aktualizację obecnego Spinnera, ale także o odblokowanie nowych. Radość ze zdobycia świeżego Fidget Spinnera wystarczy, aby wiele godzin spędzić na tej aplikacji i spróbować uzyskać jak najlepszy wynik.

Super Fidget Spinner Battle by Unit M Limited

Ta gra, zaprojektowana na urządzenia mobilne, oferuje zupełnie nowe wrażenia, których większość entuzjastów Fidget Spinner może nie znać. Jednak może istnieć pewna liczba miłośników Fidget Spinner, którzy faktycznie czerpią znaną atmosferę z tej gry, ale więcej o tym za chwilę.

Doświadczenie w trybie wieloosobowym

Ta aplikacja może być używana do zabijania czasu w trybie dla jednego gracza, podobnie jak inne, ale zawiera również element do gry wieloosobowej, który jest niczym innym na rynku. Rewolucjonizujący sposób, w jaki ludzie postrzegają Fidget Spinner, w rzeczywistości nie jest to zupełnie nowa koncepcja. Dzieci z lat 90. i 2000 mogą pamiętać Beyblade. To jest praktyczne, choć w formie cyfrowej. Mimo to, jeśli chcesz zejść ścieżką pamięci, ta aplikacja jest idealnym pojazdem, aby Cię tam zabrać.

Oprócz przyjemnych wspomnień, ta aplikacja jest świetnym zabójcą czasu zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Jeśli czujesz się konkurencyjny, możesz zmierzyć się z przyjaciółmi. Jeśli podzielasz miłość do Fidget Spinnerów, możesz raz na zawsze rozstrzygnąć, kto jest najlepszym Fidgeterem w twojej grupie przyjaciół.

Wiele wyborów

W tej aplikacji możesz nie tylko zaimponować znajomym swoimi umiejętnościami Fidget Spinner, ale także różnorodnością Spinnerów, które odblokowałeś i zebrałeś w aplikacji. Podobnie jak inne opcje na liście, ta aplikacja pozwala wybierać z różnorodnej listy Fidget Spinnerów, co oznacza, że ​​będziesz mógł dostosować swoje wrażenia i nadać osobisty charakter lub skręcić na Fidget Spinner, który będzie Cię reprezentował w Internecie lub to sprawi przyjemność twoim oczom, gdy będziesz po prostu leniwy na kanapie i wiruje.

Aplikacja dostępna na platformę Windows Mobile, otwiera swoje drzwi przed wieloma użytkownikami platformy mobilnej Microsoft. Więc jeśli chcesz zacząć wirować już dziś, możesz już pobrać go z oficjalnego sklepu.

Fidget Spinner + BY Dopasuj 3 zabawne gry

Fidget Spinner + to kolejne solidne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przenieść obsesję Fidget Spinner do cyfrowego świata. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi zaletami korzystania z Fidget Spinner bez konieczności posiadania takiego. Więc jeśli nie kupiłeś Fidget Spinner, możesz nawet nie chcieć go kupować. Jeśli zwykle potrzebujesz odrobiny stresu na komputerze lub w godzinach pracy, możesz łatwo po prostu użyć tej aplikacji Windows.

Za pomocą Fidget Spinner + użytkownicy odczuwają stres i uspokajają się, gdy mają zły dzień lub nawet po prostu zapobiegawczo, aby mieć pewność, że stres nie dotrze do nich. Kiedy znajdujesz się pod dużą presją, naprawdę łatwo jest po prostu stracić panowanie nad sobą i mówić i robić rzeczy, których normalnie byś nie zrobił, a w końcu żałujesz.

Posiadanie sprawdzonej aplikacji Fidget Spinner na komputerze, która może wydostać się z trudnej sytuacji, gdy stres jest najwyższy, może być bardzo cennym narzędziem do trzymania się. Po prostu upewnij się, że faktycznie wykonałeś trochę pracy i nie spędzaj całego czasu w biurze, używając aplikacji Fidget Spinner.

Fidget Spinner — Fun Spinner Action firmy UAB Tag of Joy

Jeśli tytuł tej aplikacji jest jakąkolwiek wskazówką, wiesz, czego możesz oczekiwać od gry kompatybilnej z Windows, która obiecuje wiele emocji i autentyczne wrażenia Fidget Spinner. Podobnie jak reszta aplikacji przedstawionych w tej górnej części, możesz użyć Fidget Spinner — Fun Spinner Action, aby uzyskać świetną sesję Fidget Spinner podczas oczekiwania w poczekalni u lekarza lub na spotkaniu, które nie jest cała ta produktywność.

Czy masz obsesję na punkcie kolekcjonowania Fidget Spinnerów w prawdziwym życiu? To może być dość drogie hobby, ale na szczęście masz cyfrową alternatywę, która może pomóc Ci zaoszczędzić całkiem grosza, nie kupując każdego Fidget Spinner pod słońcem. Dzięki cyfrowej aplikacji mobilnej możesz odblokować wiele odmian Fidget Spinnerów. Po ich odblokowaniu są częścią Twojej kolekcji i możesz z nich korzystać, jak chcesz.

Ta gra sprawdza twoje ograniczenia, ponieważ nie jest tak łatwa, jak niektórzy mogą sądzić, jeśli chodzi o dalszy rozwój. Jeśli chcesz awansować na kolejne poziomy, musisz dać z siebie wszystko i być dobrym w Fidget Spinning. Jeśli jesteś typem, który nie wycofuje się z walki, z przyjemnością dowiesz się, że z pewnością będziesz mieć przed sobą wyzwanie dzięki Fidget Spinner — Fun Spinner Action.

Covfefe Spinner od Sinime

Nazwa tej aplikacji mówi sama za siebie, a użytkownicy, którzy ją wypróbują, muszą spodziewać się ciekawych rzeczy. Kiedy aplikacja inspiruje się tweetem pochodzącym od prezydenta USA, nie ma wątpliwości, że aplikacja ma ogromną wartość i jest jedną z najlepszych aplikacji tego rodzaju w sklepie, prawda?

Niemniej jednak użytkownicy bez wątpienia powinni wypróbować Covfefe Spinner, jeśli potrzebują więcej covfefe w swoim życiu lub jeśli czują, że covfefe jest nieobecny na późniejszym etapie życia. Dzięki jeszcze większej liczbie covfefe dodanych do oryginalnego produktu, Covfefe Spinner firmy Sinime przedstawia wszystko, co ludzie znają i kochają o covfefe.

Jest to zdecydowanie inna aplikacja, gdy zestawisz ją z innymi, zwłaszcza, że ​​ma dość interesujący projekt, który nie ogranicza się do tradycyjnych kształtów lub standardów Fidget Spinner. Użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi rodzajami modeli Fidget Spinner w tej aplikacji, od TRON, takich jak Fidget Spinners, po najbardziej ekstrawaganckie opcje, takie jak inspirowane Minecraft Fidget Spinners.

Ostatnie słowa o tych wspaniałych aplikacjach Fidget Spinner dla systemu Windows

Tak więc, ludzie, to najlepsze aplikacje Fidget Spinner dostępne obecnie na Windows. Jeśli szukasz taniego dreszczyku emocji, który zabierze Cię w codzienne dojazdy lub o wiele głębszego przeżycia, które potrwa, dopóki się nie nudzisz, na pewno możesz postawić na jedno z tych rozwiązań Fidget Spinner, które pomogą Ci przetrwać dzień i zapewnić jakość rozrywki.

Nie chodzi jednak tylko o rozrywkę, ponieważ te aplikacje Fidget Spinner mają również tę właściwość, że łagodzą stres. Tego należało się spodziewać, ponieważ w końcu mówimy o aplikacjach Fidget Spinner. Fidget Spinners, w ich oryginalnej, fizycznej wersji, zostały wprowadzone i promowane jako zabawki odprężające, dzięki czemu twórcy aplikacji stanowią doskonałą okazję do wprowadzenia tego rodzaju wrażeń do cyfrowego spektrum.

Istnieje oczywiście więcej platform, ale jeśli Windows jest twoją platformą z wyboru, możesz przynajmniej mieć pewność, że będziesz mieć dostęp do aplikacji Fidget Spinner obecnych w tym topie.

Link do głównej publikacji