Śledź Świętego Mikołaja za pomocą tej aplikacji NORAD na Windows 10, 8.1

Czy wiesz, że możesz śledzić postępy Świętego Mikołaja w domu za pomocą tabletu z systemem Windows 8 i Windows 10? Dzięki oficjalnej aplikacji Track Santa od Norada jest to możliwe. Przeczytaj, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat!

W noc przed Bożym Narodzeniem, kiedy Święty Mikołaj wstał, wzniósł się w przestworza i zniknął. Był w drodze do wszystkich dzieci na całym świecie, aby przynieść im prezenty i wesołe Święta Bożego Narodzenia. Ale oczekiwanie na przybycie Świętego Mikołaja jest czasem zbyt duże dla najmłodszych i aby im pomóc, Północnoamerykańskie Dowództwo Obrony Kosmicznej lub NORAD opublikowało zdjęcia radarowe przedstawiające Świętego Mikołaja latającego po całym świecie.

Chociaż teraz jest trochę za wcześnie, aby zacząć patrzeć na ekrany radarów, nie potrwa to długo, dopóki nie podniosą na swoich ekranach latających sań Świętego Mikołaja. Wszystko, co musimy zrobić, to trochę dłużej poczekać. Każdy może zobaczyć Świętego Mikołaja latającego po całym świecie w Wigilię Bożego Narodzenia, korzystając z aplikacji NORAD z Windows 8, Windows 10 Store.

norad

Śledzenie Świętego Mikołaja z NORAD

Gdy nadejdzie czas, aplikacja będzie zawierać interaktywną mapę obsługiwaną przez Bing Maps, na której Święty Mikołaj będzie pokazywany w czasie rzeczywistym, gdy leci po całym świecie. Interfejs użytkownika aplikacji ma wiele świątecznych akcentów i ogólnie wesoły wygląd, a także zawiera wiele informacji na temat Świętego Mikołaja, Bieguna Północnego i innych.

Na razie aplikacja zawiera odliczanie do Wigilii, ale 24 grudnia pokaże dzieciom, co chcą zobaczyć najbardziej: Święty Mikołaj w akcji. Wszystko to dzięki NORAD i ich potężnym radarom, które mogą podnosić sanki Świętego Mikołaja.

norad-windows-8

Teraz, gdy masz narzędzie do śledzenia Świętego Mikołaja na całym świecie, wszystko, czego potrzebujesz, to choinka i dzieci, które były dobre w tym roku. NORAD współpracuje w tym roku z Microsoftem, a BingMaps będzie oficjalnym źródłem informacji o Mikołajach. To wielka wygrana dla Microsoft.

Podczas gdy zajmujemy się tym tematem, sprawdź kilka powiązanych historii:

  • Wysyłaj cyfrowe karty upominkowe do sklepów Xbox i Windows dzięki tej nowej aplikacji
  • Zabawna Windows 8, Windows 10 Christmas Game: North Pole Invasion
  • Windows 8.1, Windows 10 Winter Themes for Christmas 
  • Świąteczna aplikacja na odliczanie do Windows 8, Windows 10 dla miłośników wakacji

Pobierz NORAD na Windows 10, Windows 8

AKTUALIZACJA: Aplikacja NORAD Track Santa nie jest już dostępna do pobrania. Nie panikuj, mamy twoje plecy. Istnieje wiele innych fajnych narzędzi, których można użyć do śledzenia podróży Świętego Mikołaja do domu. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej.

Oczywiście możesz również przejść do oficjalnej strony NORAD, aby śledzić Świętego Mikołaja.

Jeśli chodzi o Świętego Mikołaja, jeśli organizujesz w tym roku jakieś tajne imprezy Świętego Mikołaja, możesz użyć jednego z tych tajnych organizatorów Świętego Mikołaja, aby wykonać zadanie.

Link do głównej publikacji