Word Twist: Klasyczna gra słowna dla Windows 8, Windows 10

Word Twist to wspaniała gra słowna dla Windows 8 i Windows 8.1, Windows 10 nie tylko dla ciebie, ale także dla twojej rodziny i przyjaciół: zacznij grać!
Windows 8 gra słów
Po prostu nie możemy mieć wystarczająco dużo gier słownych na Windows 10Windows 8, prawda? Po przejrzeniu Wordamenta na Windows 8 i Adliba, teraz nadszedł czas na Word Twist: grę słowną na Windows 10, Windows 8, która, jeśli możemy tak powiedzieć, chce przywrócić klasyczną zabawę. Word Twist ma ocenę 4 na 5 opartą na prawie 1500 głosów i jest obecnie bezpłatny w Windows Store bez wersji pro, ale ta darmowa jest wystarczająco dobra, aby zapewnić rozrywkę.

To, co sprawia, że ​​gra jest atrakcyjna, to prostota — masz tylko 6 liter do zabawy. Random Salad Games, twórca gier, wykonał całkiem przyzwoitą robotę, a kolory i interfejs gry były bardzo przyjemne dla oka. Istnieją cztery tryby gry: Classic, All or Nothing, Blind i Kids oraz trzy poziomy trudności. Naprawdę niesamowite jest to, że istnieją definicje słowników dla wszystkich słów!

słowo twist dla Windows 8

Wzbogać swoje słownictwo o WordTwist

Masz dwie minuty na wypowiedzenie słowa i zdobycie jak największej liczby punktów. Ponieważ jednak aplikacja jest darmowa, baner reklamowy zirytuje Cię. Sugeruję programistom wypróbowanie innego miejsca, ponieważ jest to bardzo trudne Word Twist Windows 8 gra słówgracz. Za pomocą przycisku Twist możesz inaczej układać litery, jeśli nie masz pomysłów. A czasem to naprawdę pomaga!

Ponadto tablica osiągnięć jest kolejnym narzędziem motywującym do odwracania tych słów. Masz 4 różne kolory, w zależności od trudności, która jest reprezentowana przez długość słowa, które zamierzasz utworzyć. Jeśli więc utworzysz słowo z 3 liter, wypełnisz zieloną kolumnę i tak dalej. I, oczywiście, otrzymasz mniejszy wynik za zrobienie tego i większy wynik za znalezienie dłuższego, trudniejszego słowa. A jeśli grasz w zespole, zawsze możesz udowodnić, że twoje słowo „ma sens” za pomocą narzędzia słownikowego, które okazuje się bardzo przydatne.

Sprawdź galerię, aby zobaczyć więcej zdjęć z działaniem w grze i wypróbuj WordTwist na urządzeniu z Windows 10, Windows 8 lub Windows RT, jeśli lubisz gry słowne i nie pożałujesz!

Pobierz WordTwist ze Sklepu Windows

Link do głównej publikacji