Oglądaj ABC Aplikacja Windows 10, 8 umożliwia strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych ABC

Aplikacja ABC Live dla systemu Windows 8 została zaktualizowana i została przemianowana — teraz jest nazywana Oglądaj ABC. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jakie ulepszenia oferuje ta popularna aplikacja telewizyjna w systemie Windows 10, 8.

Użytkownik ze Stanów Zjednoczonych powinien wiedzieć, że aktualizacja aplikacji ABC dla Windows 10, 8 wreszcie umożliwia transmisję strumieniową na żywo. Aplikacja nazywa się teraz Watch ABC i ma nowy wygląd oraz ogólne poprawki błędów. Funkcja wideo na żywo jest obecnie dostępna tylko dla mieszkańców Filadelfii, Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Raleigh-Durham, Fresno, Houston i San Francisco.

aplikacja Windows 8 abc

Za pomocą zaktualizowanej aplikacji Watch ABC możesz oglądać swoje ulubione programy ABC, a także dowiedzieć się, kiedy ulubiony program jest włączony bezpośrednio z tabletu z systemem Windows 8. Oto jak brzmi oficjalny opis aplikacji:

WATCH ABC to nowy sposób na doświadczenie ABC — zawsze i wszędzie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza domem, możesz oglądać ulubione programy telewizyjne ABC, sport i wiadomości lokalne pogoda na smartfonie, tablecie lub komputerze — NA ŻYWO i NA ŻYCZENIE.

Jak na ironię, gdziekolwiek mają na myśli tylko niektóre miasta ze Stanów Zjednoczonych. Oglądaj ABC pozwoli ci oglądać w zaciszu swojego urządzenia z systemem Windows 10, 8 takie programy jak Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Goldbergs, Scandal, Once Upon a Time, Modern Family, Good Morning America, The View i wiele więcej. Oprócz Watch ABC istnieje również aplikacja rodzinna ABC, z której można korzystać w systemie Windows 10, 8. Poniżej zamieszczamy linki pobierania do obu aplikacji:

  • Pobierz Watch ABC na Windows 10, 8
  • Pobierz ABC Family na Windows 10, 8

[AKTUALIZACJA] ABC dodała serię interesujących nowych funkcji i ulepszeń do obu aplikacji. Jeśli coś się wydarzyło i nie ukończyłeś odcinka, możesz szybko zacząć od miejsca, w którym przerwałeś i wznowić sesję. Warto również wspomnieć, że napisy kodowane są dostępne w niektórych programach.

Niestety wielu użytkowników skarżyło się na częste awarie, gdy aplikacja wyświetla reklamy. Zawieszenia aplikacji występują również, szczególnie podczas żądania dostępu do lokalizacji w systemie Windows 10. Mam nadzieję, że następna aktualizacja naprawi te problemy na dobre.

Jak dotychczas wyglądało Twoje oglądanie ABC? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji