Zamień urządzenie z systemem Windows 8, Windows 10 w terminal mobilnej karty kredytowej

Twój tablet lub urządzenie z systemem Windows 8 lub Windows 10 może stać się mobilnym terminalem karty kredytowej dzięki odpowiedniej aplikacji, przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić

karta kredytowa-terminal-Windows-8-aplikacja-przegląd

Kiedy pojawiły się karty kredytowe, uważano je za najlepszą rzecz, jaka kiedykolwiek się wydarzyła: nasze pieniądze były bezpieczne, nigdy nie mieliśmy problemów z noszeniem ze sobą wielu rachunków lub monet i były bardzo wygodne. W dzisiejszych czasach karta kredytowa jest powoli, ale z pewnością zintegrowany z urządzeniem mobilnym. W ten sposób przybliżamy się do smartfona lub tabletu, który może nam pomóc zrobić wszystko.

Chociaż koncepcja nie jest nowa, a jej funkcje są już znane z innych aplikacji mobilnych, za pomocą których możemy płacić cokolwiek, ta aplikacja Windows 8, Windows 10 oferuje użytkownikom wiele funkcji i wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą przekształcić ich Windows 8, Windows 10 urządzenia do terminali kart kredytowych.

Terminal CC dla Windows 8, Windows 10

Aplikacja jest bardzo prosta, oferując możliwość dodania do konta dowolnej liczby kart kredytowych i zarządzania nimi według własnego uznania. Możesz łatwo dokonywać płatności z poziomu aplikacji dzięki prostemu systemowi płatności.

terminal karty kredytowej Windows-8

Aby korzystać z aplikacji, musisz mieć zarejestrowane konto, ale później proces jest dość prosty. Dodawanie kart kredytowych można wykonać na dwa sposoby: możesz ręcznie wprowadzić dane karty kredytowej lub, jeśli posiadasz czytnik kart kredytowych, możesz podłączyć go do urządzenia i zeskanować kartę kredytową. Ponadto aplikacja umożliwia dodanie własnego podpisu, który można napisać za pomocą ekranu dotykowego, pióra cyfrowego lub myszy.

karta kredytowa-terminal-windows-8-app-review-2

Po wprowadzeniu wszystkich informacji możesz po prostu zacząć dzień, a kiedy pojawi się okazja do dokonania płatności, możesz po prostu utworzyć nowy przelew i wypełnić wszystkie niezbędne informacje. Oto jakie to proste! Ponadto aplikacja będzie rejestrować, gdzie dokonywana jest każda transakcja, i będzie rejestrować wszystkie transakcje na ekranie głównym.

Chociaż aplikacja jest bardzo przydatna, zalecamy, aby nikt nie widział Twojego hasła i uważaj, komu pożyczasz telefon lub urządzenie mobilne. Ta aplikacja zawiera poufne zabezpieczenia i chociaż sama aplikacja jest dość bezpieczna, musisz być bardzo ostrożny. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest bardzo przydatna, a jej interfejs użytkownika reaguje i jest szybki, dokładnie tak, jak można się spodziewać po aplikacji bankowej / finansowej.

Pobieranie Terminal kart kredytowych dla Windows 10, Windows 8

Alternatywa terminalu CreditCard

Możesz także pomyśleć o innych aplikacjach, które mogą służyć Ci jako terminal kart kredytowych: Czytnik kart kredytowych (tylko telefony komórkowe). Nawet jeśli nie obsługuje twojego komputera, działa jak urok na urządzeniach mobilnych z systemem Windows. Ma kilka interesujących funkcji, takich jak:

  • Oblicza stawkę podatku
  • Pozwól klientom dołączyć wskazówkę
  • Eksportuj dane do Excela
  • Finansowanie następnego dnia

Więcej informacji na temat tej aplikacji można znaleźć na stronie pobierania jej sklepu Microsoft Store.

Link do głównej publikacji