Te kontrolery VR na PC zwiększą Twoje wrażenia z gry

Jeśli szukasz niezawodnego kontrolera VR, który poprawi Twoje wrażenia z gry, to dobrze trafiłeś. W tym artykule wymienimy tNajlepsze kontrolery VR dla komputerów z systemem Windows obecnie dostępnych na rynku.

Oto najlepsze kontrolery VR do kupienia

Kontroler Oculus Touch VR

Jeśli posiadasz zestaw słuchawkowy Oculus Rift VR, jest to idealny kontroler VR dla Ciebie. To akcesorium nie jest sprzedawane osobno, więc znajdziesz je w pakiecie przy zakupie zestawu słuchawkowego.

Naturalne gesty i ruchy palców obsługiwane przez ten kontroler dają poczucie prawdziwej obecności dłoni, dzięki czemu czujesz, że wirtualne dłonie są w rzeczywistości twoje. W ten sposób gry są bardziej realistyczne, a gracze są bardziej zanurzeni w grze.

Jednocześnie śledzenie konstelacji pozwala manipulować obiektami wirtualnymi z dużą precyzją. Możesz podnosić zabawki, upuszczać klocki, strzelać z broni laserowej i wiele więcej dzięki intuicyjnemu, naturalnemu ruchowi dłoni.

Oculus Touch rozpoznaje również gesty towarzyskie, takie jak wskazywanie, machanie i kciuk w górę.

Interesuje Cię kontroler Oculus Touch? Możesz go kupić za 99,99 USD od Amazon.

SteelSeries Stratus XL

Kontynuujemy naszą listę z klasycznym kontrolerem VR w kontrolerze SteelSeries Stratus XL VR to bardzo wszechstronne urządzenie kompatybilne z Windows 7 i nowszymi, a także HTC Vive i Oculus Rift.

Ten kontroler jest w pełni kompatybilny ze Steam i w pełni wykorzystuje XInput i DirectInput Microsoftu, zapewniając stabilną i niezawodną rozgrywkę.

Stratus XL jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy wyciągnąć go z pudełka, podłączyć do komputera i rozpocząć grę. Jego ergonomiczna konstrukcja idealnie mieści się w twoich rękach, pozwalając ci grać w ulubione gry przez wiele godzin. Urządzenie jest również wyposażone w cztery diody LED, które wyświetlają status i łączność kontrolera.

Interesuje Cię kontroler SteelSeries Stratus XL VR? Możesz go kupić za 47,92 USD od Amazon.

Kontroler HTC Vive

Kontroler HTC Vive pozwala zanurzyć się w VR, dzięki czemu można w pełni cieszyć się ulubionymi grami. Posiada 24 czujniki, które szybko przekładają twoje ruchy na grę, wielofunkcyjny gładzik, dwustopniowy spust i dotykowe HD.

Dzięki temu kontrolerowi VR możesz swobodnie spacerować i odkrywać przed sobą świat VR. Urządzenie jest również wyposażone w dedykowany przycisk Steam.

Możesz kupić kontroler HTC Vive za 129,99 USD od Amazon.

Jaki jest twój ulubiony kontroler VR? Powiedz nam więcej w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji