Obserwuj swoją ciążę dzięki aplikacji MayoClinic dla systemu Windows

Aplikacja MayoClinic na Windows 10 jest bardzo przydatna, gdy chcesz nadzorować ciążę. Urodzenie dziecka jest przerażające, a dla rodziców po raz pierwszy jest jeszcze trudniej. Oczywiście istnieją niezliczone sposoby na uzyskanie informacji o rozwoju twojego dziecka, ale wiele razy trudno jest uzyskać dobre informacje i jest napisane w kategoriach medycznych, których ty lub ja nie rozumiemy.

Rozwiązaniem tego problemu jest aplikacja Windows 8, Windows 10, zwana Mayo Clinic on Ciąża, który można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Windows i zawiera wszystkie informacje potrzebne rodzicom. Daje im bezcenne informacje zarówno dla wczesnego rozwoju macicy, jak i rozwoju dziecka po porodzie.

Mayo Clinic on Ciąża ma świetne informacje

Klinika majonezu

Aplikacja jest podzielona na dwie kategorie: jedna zawiera informacje na temat każdego tygodnia rozwoju dziecka, gdy dziecko jest jeszcze nienarodzone, a druga opiera się na zmianach zachodzących w jego ciele po urodzeniu.

Informacje są przedstawione w sposób zrozumiały dla każdego, a dla tych, którzy chcą wyjść poza opis procesów zachodzących w tym czasie, w aplikacji znajdują się artykuły wyjaśniające szczegółowo każdą zmianę, jakiej doświadcza dziecko i zmiany, które matka będzie czuć.

Majonez-klinika-w-ciąży

Po urodzeniu aplikacja jest nadal bardzo przydatna, oferując porady i przewodnik z tygodnia na tydzień, który pomoże ci nauczyć się niektórych potrzebnych informacji. Istnieją również szczegółowe artykuły i zdjęcia przez większość okresu objętego aplikacją.

Aplikacja obejmie rozwój dziecka przez dodatkowe 13 tygodni po porodzie, a jeśli przeczytasz wszystkie informacje, które ci daje, nie powinno być problemu, aby zrozumieć, co się dzieje.

Mayo-Clinic-on-ciąża-przegląd aplikacji

Interfejs użytkownika aplikacji jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu, a dodatkowe informacje są łatwo dostępne. Dzięki temu aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkownika i przyjemna w użyciu dla młodych rodziców. Ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie w pasku Charms określonych informacji.

Mayo-Clinic-on-ciąża-spodziewa-przegląd aplikacji

Ogólnie rzecz biorąc, Mayo Clinic on Ciąża jest niesamowitym źródłem informacji dla młodych rodziców, a ponieważ oblicza, jak długo jest w ciąży matka (na podstawie ostatniego okresu miesiączkowego lub ręcznego wprowadzania terminu), zawsze zapewni dokładność szczegóły dotyczące twojego przyszłego dziecka.

Pobieranie Mayo Clinic on Pregnancy dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji