Najlepsze 8 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Kolejny tydzień dobiegł końca, a my jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię o najlepszych aplikacjach Windows 8, które zostały uruchomione w Sklepie Windows. Najważniejsze z nich to Flibpoard, Walgreens, TripAdvisor, 3D Builder, Asphalt 8: Airborne i kilka innych!

W chwili pisania tego podsumowania z najlepszymi aplikacjami dla systemu Windows 8 w ostatnim tygodniu w Sklepie Windows było ponad 127 000 aplikacji, co oznacza wzrost o ponad 1000 aplikacji w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Przed nami jeszcze długa droga do porównania z Play Store lub iOS App Store, ale przynajmniej wiemy, że wszystko się zmienia.

Możesz także sprawdzić najlepsze aplikacje Windows 8 z ostatniego tygodnia, w których znajdziesz Facebooka, 7-Eleven, UNO i inne. Teraz, bez zbędnych ceregieli, rzućmy okiem na najlepsze 8 nowych aplikacji Windows 8, które zostały uruchomione w Windows Store.

Najlepsze 8 nowych aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Flipboard

tablica aplikacji systemu Windows 8Flipboard w końcu dotarł do systemu Windows 8, tak jak obiecał Microsoft, kiedy zaprezentował system Windows 8.1. Użyj aplikacji, aby odkryć i zapisać treści online na tablecie z Windows 8. Flipboard na Windows 8.1 jest wyposażony w całkowicie zoptymalizowany interfejs dotykowy, oferujący opcje zapisywania historii, udostępniania linków, tematów, blogów lub witryn oraz tworzenia własnych czasopism.

Asfalt 8: W powietrzu

asfalt w powietrzu 8 okien 8.1

Zapoznaj się z niesamowitymi wyścigami na tabletach z systemem Windows 8, takich jak Asfalt 8: W powietrzu gra opracowana przez Gameloft została uruchomiona w Windows Store. Gra ma niesamowitą grafikę i można w nią grać zarówno na komputerze, jak i na ekranie dotykowym. Must-have dla każdego gracza!

Walgreens

Windows Walgreens 8The Walgreens sieć sklepów jest największym amerykańskim sklepem z narkotykami i wydała teraz aplikację dla systemu Windows 8 dla swoich klientów. Możesz użyć aplikacji apteki dla systemu Windows 8, aby zlokalizować sklep Walgreens w pobliżu Twojej lokalizacji, a także łatwo uzupełnić recepty. Mam nadzieję, że w przyszłości w sklepie Windows Store pojawi się więcej aplikacji prozdrowotnych.

Konstruktor 3D

darmowa aplikacja do drukowania 3d konstruktor 3d

Microsoft ogłosił jeszcze przed wydaniem aktualizacji Windows 8.1, że firma zamierza włączyć obsługę drukowania 3D. Teraz firma wydała Aplikacja 3D Builder w sklepie Windows. Możesz drukować na drukarce 3D obsługującej system Windows 8.1 z szerokiej gamy obiektów gotowych na 3D. Możesz także przesyłać projekty CAD, ale niestety nie możesz tworzyć obiektów 3D bezpośrednio z aplikacji.

Strona główna drukarki Lexmark

najlepsze aplikacje Windows 8 LexmarkDzięki aplikacji Lexmark Printer Home dla systemu Windows 8 będziesz mógł konfigurować zaawansowane ustawienia drukarki Lexmark bezpośrednio ze Sklepu Windows, sprawdzać stan drukarek powiązanych z aplikacją i monitorować poziomy zaopatrzenia, takie jak toner i papier. Poczekajmy, aż HP, Canon i inni otrzymają podobne aplikacje.

TripAdvisor

najlepszy doradca trip Windows 8 aplikacjiWreszcie, TripAdvisor został wydany jako aplikacja na system Windows 8, choć bez zbytniej fanfary. Dla wielu użytkowników jest to najlepsza aplikacja podróżna dostępna na tablecie Windows 8 lub Windows RT. Zawiera wszystkie funkcje aplikacji internetowej, więc zacznij planować idealne wakacje!

Niuton

Newton najlepsze aplikacje na Windows 8Newton, jak opisuje opis tej niesamowitej gry dla systemu Windows 8, to:

chomik napędzany nauką, na szaloną przygodę! Rozbijaj przedmioty i zbieraj atomy w tej szybkiej i wciągającej grze. Użyj atomów, aby dostosować i wzmocnić Newtona. Zniszcz wszystko na swojej drodze, aby uratować samą naukę!

Po rozpoczęciu gry zostaniesz przyklejony do ekranu tabletu, więc zachowaj maksymalną ostrożność!

Battleship HD

najlepszy pancernik z aplikacją Windows 8Gry pancernikowe są bardzo popularne w krajach Europy Wschodniej, ale grają w nie ludzie z całego świata. Wcześniej pisaliśmy o kolejnej niesamowitej grze pancernej z systemem Windows 8, więc również ją sprawdź. Battleship HD to płatna gra, która zawiera poziomy ulepszania, statystyki i osiągnięcia, rangi, informacje o przeciwniku i floty efektów skórnych.

Link do głównej publikacji