Ile kosztuje system Windows 10, 8.1 w 2019 roku?

Nawet jeśli tyle razy wyjaśniałem to moim znajomym, niektórzy z nich wciąż zadają mi to irytujące pytanie dotyczące najnowszych systemów operacyjnych Microsoftu — ile kosztują systemy Windows 10 i Windows 8.1? Prawdopodobnie wiele osób przez to rozumie — mają nadzieję, że istnieje sposób na tanie Windows, a nawet za darmo. Opracujemy również przewodnik na ten temat, ale teraz wyjaśnijmy to podstawowe pytanie moim znajomym i wielu z was, którzy wciąż się zastanawiają.

Ile kosztuje aktualizacja systemu Windows 10, 8.1?

Możesz kupić system operacyjny Windows 10, 8.1, jeśli korzystasz z systemu Windows 8 lub wcześniejszej wersji systemu operacyjnego Microsoft. Oczywiście można go również wykonać jako czystą instalację.

Ile kosztuje system Windows 10 w 2019 roku? Nadal możesz uaktualnić system do wersji Windows 10 bezpłatnie lub nawet w 2019 r. Możesz też kupić oficjalny nośnik instalacyjny za 119 USD.

Jeśli korzystasz z systemu Windows 8

Jeśli kupiłeś Windows 8, aktualizacja Windows 8.1 lub Windows 10 jest całkowicie darmowa, więc nic nie kosztuje! Jeśli korzystasz z wersji zapoznawczej systemu Windows 8.1, postępuj zgodnie z naszym krótkim przewodnikiem, jak to zrobić. Ponadto niektórzy z was mogą napotkać pewne problemy podczas szukania aktualizacji, my też to naprawiliśmy.

Jeśli korzystasz z poprzedniej wersji systemu Windows

Jeśli masz obecnie zainstalowaną dowolną wersję systemu Windows 7, Windows Vista lub Windows XP (co jest ogromnym celem dla hakerów po tym, jak Microsoft przestał ją obsługiwać), będziesz musiał po prostu kupić system Windows 8.1 lub Windows 10, tak jak zrobiłbyś to z pierwszą wersją — Windows 8. Musisz tylko zdecydować, czy potrzebujesz Windows 8.1, Windows 8.1 Pro czy Windows 10.

 • Musisz wiedzieć, że jeśli używasz systemu Windows 8 i chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10, 8.1 Pro, to nie będzie za darmo, niestety trzeba będzie zapłacić za dodatkowe funkcje. Wystarczy otworzyć pasek wyszukiwania i wpisać „dodaj funkcję”, a znajdziesz opcję, która pozwoli ci to zrobić. Uważaj, jeśli nadal korzystasz z wersji zapoznawczej, nie pozwoli ci to zrobić.

  Jeśli chcesz uzyskać tańszy system Windows 10, 8.1 lub skorzystać z dostępnych tam ofert, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, a możesz zaoszczędzić kilka dolarów.

  Zainstaluj system Windows 10, Windows 8.1 za darmo

  Możesz także zainstalować nową wersję systemu operacyjnego na swoim komputerze, pobierając pliki ISO aktualizacji. Pomimo ostrzeżenia Microsoftu, aktualizacja twojego systemu operacyjnego jest nadal bezpłatna. Skorzystaj z poniższych linków, aby zaktualizować urządzenie:

  • Pobierz Windows 10 ISO
  • Pobierz Windows 8.1 ISO

  Przed pobraniem odpowiednich plików upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe i wystarczającą ilość miejsca do przechowywania danych na komputerze i zewnętrznym napędzie USB. Potrzebujesz pustego dysku USB lub DVD z co najmniej 4 GB miejsca.

  Od czasu napisania tego postu firma Microsoft uruchomiła nową wersję systemu Windows 10 o nazwie kodowej Aktualizacja z października 2018 r. Jeśli więc przejdziesz na stronę aktualizacji firmy Microsoft i zainstalujesz Asystenta aktualizacji, to jest to wersja, którą zamierzasz pobrać i zainstalować na swoim komputerze?

Link do głównej publikacji