Darmowa gra Rummikub na Windows zostaje zaktualizowana o ulepszoną sztuczną inteligencję

Jeśli chodzi o gry Rummikub ze Sklepu Windows, jest kilka do wyboru, a jeden z najlepszych, jaki masz do dyspozycji, to po prostu Rummi. A teraz został zaktualizowany o nową funkcję.
gra Windows RummikubNa świecie jest wielu graczy Rummikub, a niektórzy z nich posiadają tablety z systemem Windows 8.1 lub Windows 10 na pokładzie. Z przyjemnością usłyszą, że Rummi, ich ulubiona gra Rummikub, została ulepszona dzięki lepszej sztucznej inteligencji na trudnym poziomie. Więc teraz będzie jeszcze trudniej go pokonać, gdy nie będziesz grać z przyjaciółmi.

Klasyczna gra rodzinna w dowolnym miejscu i czasie na komputerze z systemem Windows. Opiera się na zasadach gier w stylu remika, takich jak Rummy czy Rummikub. Rummikub to popularna gra rodzinna, w którą grają miliony ludzi na całym świecie. Od ponad 70 lat gracze uwielbiają połączenie taktycznego myślenia, szczęścia i napiętej rywalizacji. Połącz tytuły, aby stworzyć najmądrzejsze kombinacje. Jako pierwszy umieść wszystkie swoje płytki na stole.

Oczywiście największym problemem pozostaje fakt, że możesz w nią grać w trybie wieloosobowym na tablecie lub przynajmniej online z innymi graczami. Ale miejmy nadzieję, że zostanie to rozwiązane w najbliższej przyszłości.

Link do głównej publikacji