Pobierz teraz najnowszą wersję Adobe Flash na Windows 10 przed wycofaniem

Przeglądanie Internetu w systemie Windows 8.1 jest bezpośrednio związane z programem Adobe Flash Player, ponieważ prawie wszystkie pliki wideo i audio przesyłane strumieniowo używają wspomnianego oprogramowania w celu poprawnego działania. Zatem bez korzystania z najnowszej wersji Adobe Flash Player nie będziesz mógł uruchamiać bogatych aplikacji internetowych, przeglądać treści multimedialnych ani strumieniować ulubionych filmów.

Tak więc, jak opisałem we wstępie z góry, Adobe Flash Player reprezentuje dedykowane oprogramowanie używane w przeglądarce internetowej. Ponadto, aby móc cieszyć się najlepszym doświadczeniem przeglądania Internetu, musisz korzystać z najnowszej wersji aplikacji, ponieważ każdy program i aplikacja stale wymaga nowych funkcji i możliwości, bez których nie możesz uzyskać dostępu do danej treści.

 • CZYTAJ TAKŻE: Aktualizacja programu Adobe Flash Player w systemie Windows 8.1 wprowadza poprawki błędów

Ponadto aktualizacja lub pobieranie najnowszej wersji programu Adobe Flash Player dla systemu Windows 8.1 jest wymagana w różnych sytuacjach, takich jak: nie można przesyłać strumieniowo filmów lub plików audio po aktualizacji systemu Windows lub po zastosowaniu aktualizacji dla klienta przeglądarki internetowej ; proces strumienia działa z opóźnieniami lub utknie; pojawi się monit o skorzystanie z najnowszego oprogramowania w celu uzyskania dostępu do niektórych plików internetowych i tak dalej.

Ręczna aktualizacja sterowników jest bardzo denerwująca, dlatego zalecamy pobranie tego narzędzia do aktualizacji sterowników, aby zrobić to automatycznie. W ten sposób zapobiegniesz utracie plików, a nawet trwałemu uszkodzeniu komputera.

Pobierz najnowszą wersję programu Flash Player firmy Adobe na urządzenie z systemem Windows 8.1

Adobe Flash jest nadal używany na wielu komputerach. W tym artykule omówimy następujące problemy:

 • Adobe Flash Player dla Chrome, Firefox — Domyślnie Adobe Flash Player jest wbudowany w Chrome i Firefox, więc nie trzeba go instalować osobno. Adobe Flash Player jest fabrycznie zainstalowany z większością nowoczesnych przeglądarek, więc nie trzeba go instalować.
 • Adobe Flash Player offline instalator, samodzielny instalator — Istnieje kilka sposobów instalacji Flash Playera, aw większości przypadków instalator pobierze niezbędne pliki online. Możesz jednak użyć instalatora autonomicznego lub offline, aby zainstalować Flasha.
 • Adobe Flash Player pobierz, zainstaluj — Pobieranie i instalowanie programu Adobe Flash Player jest dość proste, aw tym artykule pokażemy, jak to zrobić poprawnie.
 • Adobe Flash Player dla systemu Windows 10 — Windows 10 nie wymaga osobnego instalowania Adobe Flash Playera, ponieważ Microsoft Edge ma już wbudowany Adobe Flash Player. To samo dotyczy wszystkich głównych przeglądarek, więc nie musisz niczego instalować, aby oglądać zawartość Flash.
 • Adobe Flash Player koniec życia — Adobe Flash Player ma swoje wady i przez lata stał się nieporęczną i wrażliwą technologią. W rzeczywistości Adobe planuje całkowicie zakończyć obsługę Flasha w najbliższej przyszłości.

Jak pobrać i zainstalować Adobe Flash?

Adobe Flash Player można zainstalować w systemie Windows 8.1 jako wtyczkę do przeglądarki lub można go sflashować na smartfonie lub tablecie z systemem Windows, dzięki czemu można używać tego oprogramowania na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 8 i 8.1. Procedurę instalacji aplikacji można ukończyć z łatwością i w ciągu minuty, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Co więcej, narzędzie jest dystrybuowane bezpłatnie, dzięki czemu można w dowolnym momencie zaktualizować do nowszej wersji platformy.

Możesz pobrać Adobe Flash Player z oficjalnej strony Adobe, na której musisz tylko wybrać system operacyjny i postępować zgodnie z pozostałymi instrukcjami wyświetlanymi w przeglądarce internetowej. Aby pobrać Adobe Flash, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do strony pobierania Adobe Flash.
 2. Teraz odznacz Opcjonalne oferty i kliknij Zainstaluj teraz.
  Instalator offline programu Adobe Flash Player
 3. Plik instalacyjny można teraz pobrać na komputer.
 4. Znajdź plik instalacyjny i kliknij go dwukrotnie, aby rozpocząć instalację.
  Adobe Flash Player dla Chrome
 5. Kliknij Kolejny przycisk, aby kontynuować i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć instalację.
  Pobieranie Adobe Flash Player

Po zakończeniu instalacji będziesz mieć zainstalowany Flash Player i komputer, a będziesz mógł bez problemu wyświetlać zawartość Flash.

Pobierz wersję Adobe 13.0.0.214

Użytkownicy Adobe Flash Player 13.0.0.206 i wcześniejszych wersji dla Windows i Macintosh powinni zaktualizować do Adobe Flash Player 13.0.0.214.
Użytkownicy programu Adobe Flash Player 11.2.202.356 i wcześniejszych wersji dla systemu Linux powinni zaktualizować się do wersji Adobe Flash Player 11.2.202.359.
Adobe Flash Player 13.0.0.206 zainstalowany z Google Chrome zostanie automatycznie zaktualizowany do najnowszej wersji Google Chrome, która obejmie Adobe Flash Player 13.0.0.214 dla Windows, Macintosh i Linux.
Adobe Flash Player 13.0.0.206 zainstalowany z Internet Explorerem 10 zostanie automatycznie zaktualizowany do najnowszej wersji Internet Explorer 10, która obejmie Adobe Flash Player 13.0.0.214 dla Windows 8.0.
Adobe Flash Player 13.0.0.206 zainstalowany z Internet Explorerem 11 zostanie automatycznie zaktualizowany do najnowszej wersji Internet Explorer 11, która obejmie Adobe Flash Player 13.0.0.214 dla Windows 8.1.
Użytkownicy zestawu SDK środowiska Adobe AIR 13.0.0.83 i wcześniejszych wersji powinni dokonać aktualizacji do zestawu SDK środowiska Adobe AIR 13.0.0.111.
Użytkownicy pakietu Adobe AIR 13.0.0.83 SDK Kompilator i wcześniejsze wersje powinny zostać zaktualizowane do zestawu Adobe AIR 13.0.0.111 SDK Kompilator.

 • Uruchom Adobe Flash bezpośrednio z przeglądarki

  W przeszłości Adobe Flash nie był dostępny w każdej przeglądarce, więc trzeba było pobrać i zainstalować osobno. Obecnie Adobe Flash jest dostępny jako wbudowana wtyczka do każdej większej przeglądarki. Zarówno Firefox, jak i Chrome obsługują Flash i mają dostępną wtyczkę Flash, więc nie musisz instalować jej ręcznie.

  W rezultacie możesz po prostu pobrać i zainstalować swoją ulubioną przeglądarkę, a będziesz mógł korzystać z Adobe Flash od razu po wyjęciu z pudełka. Pamiętaj, że Flash jest domyślnie wyłączony we wszystkich głównych przeglądarkach, ale możesz go włączyć jednym kliknięciem.

  Przyszłość Adobe Flash

  Adobe Flash został wprowadzony po raz pierwszy w 1996 roku, a wtedy była to rewolucyjna technologia. Przez lata Flash zyskał ogromną popularność i stał się jedną z najczęściej używanych technologii. Jeszcze kilka lat temu wszystkie główne witryny do przesyłania strumieniowego wideo używały Flasha, a Flash był obowiązkowy, jeśli chcesz oglądać filmy na YouTube.

  Jednak dzięki nowym technologiom, takim jak HTML5, Flash szybko traci popularność. Obecnie wszystkie witryny do przesyłania strumieniowego wideo używają HTML5 zamiast Flasha. W przeciwieństwie do HTML5, Flash jest podatny na luki w zabezpieczeniach i jest dodatkiem innej firmy, który jest wstępnie zainstalowany w przeglądarce. Z drugiej strony HTML5 jest funkcją natywną i oferuje lepsze bezpieczeństwo i wydajność.

  Mówiąc najprościej, HTML 5 jest technologią przyszłości, a Flash powoli przechodzi w zapomnienie. W rzeczywistości Flash zostanie oficjalnie wycofany z użytku w 2020 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Flashu i jego wadach, omówiliśmy już główne powody, dla których Microsoft kończy obsługę Adobe Flash.

  Czy powinieneś zainstalować Flasha na swoim komputerze?

  Prawie wszystkie przeglądarki mają preinstalowane oprogramowanie Adobe Flash, dzięki czemu możesz bez problemu oglądać zawartość Flash. Flash jest domyślnie wyłączony we wszystkich przeglądarkach ze względu na jego podatność, ale możesz go włączyć w dowolnym momencie. Ponieważ Flash jest osadzony w przeglądarce, nie trzeba go pobierać ani instalować osobno.

  Ponieważ jednak Adobe Flash powoli dobiega końca, duże firmy i użytkownicy odchodzą od niego, więc jest pewne, że Flash zostanie całkowicie zastąpiony w najbliższej przyszłości.

Link do głównej publikacji