Nieobsługiwana tabela partycji modułu ładującego system Windows: Oto, dlaczego występuje ten błąd

Jeśli masz do czynienia z programem ładującym system Windows, możemy bezpiecznie założyć, że twoi technicy pirują system Windows 7. Nie ma potrzeby używania tego narzędzia poza aktywacją systemu Windows 7. Nie obsługujemy piractwa systemu Windows. Oprócz kradzieży własności intelektualnej może to powodować wiele problemów, pozbawiać cię cennych aktualizacji itp. Wyjaśniliśmy wszystko poniżej.

Jaki jest problem z nieobsługiwanym błędem tablicy partycji?

Niektórzy z was mogli próbować pirować system Windows 7. Nie jest to rzadkie, ponieważ wielu użytkowników korzysta z niektórych narzędzi innych firm, aby uniknąć aktywacji systemu Windows lub zastosować klucze licencyjne. Microsoft nawet chętnie zezwolił na bezpłatną aktualizację do Windows 10 dla użytkowników, którzy nigdy nie wydali ani grosza na Windows 7.

Zawsze istnieje możliwość obecności złośliwego oprogramowania we wszystkich wstępnie aktywowanych wersjach systemu Windows 7 krążących online. Dodaj możliwe uszkodzenie systemu po instalacji aktualizacji, a zanim przejdziesz, zastanów się dwa razy.

Mając to na uwadze, większość piratów oprogramowania zainstaluje standardową wersję, pominie aktywację i użyje narzędzia Windows Loader lub RemoveWAT do aktywacji systemu Windows 7.

Moduł ładujący systemu Windows to wspólne narzędzie stanowiące część oprogramowania MSToolkit stworzonego specjalnie w celu aktywacji produktów Microsoft, takich jak Windows lub Microsoft Office. Zasadniczo wykorzystuje ciąg akcji emulujących system BIOS, aby „oszukać” system Windows do aktywacji.

Jednak niektórzy użytkownicy, którzy próbowali go uruchomić, spotkali się z „Nieobsługiwana tabela partycjiBłąd ”. Oznacza to, że WAT (Windows Activation Technology) wykrył go i uniemożliwił jego uruchomienie. Nie udostępniamy żadnych linków, ale jeśli wiesz, że istnieje narzędzie RemoveWAT, następny krok powinien być jasny.

Należy pamiętać, że narzędzia te są zwykle pełne adware i, co najmniej, pochodzą z podejrzanych źródeł. Dzięki temu narzędziu powinieneś być w stanie aktywować Windows 7. Znowu istnieje duża szansa, że ​​coś pójdzie nie tak, więc działaj z własnej woli.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest użycie oryginalnej wersji systemu operacyjnego Windows.

Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji