Niektóre alternatywy dla Sklepu Windows dla aktualizacji Windows 8 do 8.1

Tradycyjnym i sugerowanym sposobem przejścia z systemu Windows 8 na Windows 8.1 jest sklep Windows Store, ale wielu zainteresowanych jest uzyskaniem alternatywy. Staramy się znaleźć dostępne opcje.
aktualizacja sklepu Windows 8.1
Ostatnio ktoś zadał następujące pytania na forach społeczności Microsoft — jaka jest alternatywa dla sklepu Windows dla aktualizacji Windows 8 do 8.1? I choć niektórzy z was zaczną pytać — dlaczego nie lubicie tego rodzaju aktualizacji ?, powinniście wiedzieć, że istnieją dobrze uzasadnione powody, dla których warto to zrobić. Oto, co mówi ten sam użytkownik:

Cześć, mam przyjaciela z laptopem z systemem Windows 8 (Acer Aspire). Chce go zaktualizować do systemu Windows 8.1. Problem polega na tym, że nie może go pobrać ze sklepu Windows, ponieważ ten plik ma około 3,6 GB wolnego łącza internetowego. Czy jest jakiś inny sposób? Byłoby wspaniale, gdyby mógł zaktualizować system Windows za pomocą pliku ISO. Ma swój klucz produktu Windows 8. Jak mogę mu pomóc?

Oto rozwiązania, które znam do tej pory:

Alternatywne sposoby aktualizacji do Windows 8.1 zamiast Windows Store

  • Musisz pobrać ISO systemu Windows 8.1, a następnie użyć ogólnego klucza dostępnego online, który pozwoli go zainstalować, ponieważ twój klucz Windows 8 nie będzie działał. Po zainstalowaniu użyj klucza systemu Windows 8 i będzie działać.
  • Wykonaj nową instalację systemu Windows 8.1 w ten sposób — skorzystaj z tego linku http://windows.microsoft.com/en-gb/windows-8/upgrade-product-key-only, a następnie pobierz oba pliki z tej witryny, a następnie uruchom „Konfiguracja Windows8”. Następnie podaj klucz produktu Windows 8, a kiedy zacznie pobierać plik, zamknij program i uruchom „WindowsSetupBox”. Spowoduje to pobranie systemu Windows 8.1 ISO, po czym można wykonać te same kroki, co w wyżej wymienionej metodzie

O to chodzi. Jeśli znasz inny sposób, podziel się nim ze społecznością, ponieważ z pewnością docenimy Twój wkład. Będę pilnował innych metod, jeśli takie istnieją.

Przeczytaj także: Jak zainstalować system Linux Ubuntu na tabletach Surface Pro z systemem Windows 8.1

Link do głównej publikacji