Czy potrzebuję klucza produktu Windows 10, 8.1? Oto odpowiedź

Prawdopodobnie zastanawiasz się, gdzie można znaleźć klucz produktu dla systemu Windows 10, Windows 8.1. Cóż, jeśli kupiłeś oprogramowanie, teraz, jeśli nie… czytaj dalej.

Użytkownicy systemu Windows na całym świecie zastanawiają się, czy nie potrzebują klucz produktu dla Windows 10, Windows 8.1 i co to dokładnie jest. Po raz pierwszy widzieliśmy Windows 8.1 w podglądzie wideo jakiś czas temu, ale został on udostępniony za darmo tylko tym, którzy już korzystają z Windows 8. Razem z nami obejrzeliście na żywo wydarzenie Build 2013 z Moscone Center. Ale podczas całej rozmowy nie słyszeliśmy nic o kluczu produktu.

Wielu ludzi obawiało się, że będą musieli zapłacić za aktualizację Windows 8.1, Windows 10. Na szczęście tak nie było i jest dostępny za darmo. Zastanawiamy się tylko, czy w przyszłości będą częste aktualizacje, czy też Windows 10, Windows 8.1 był potrzebną szybką aktualizacją z powodu wściekłych użytkowników. Niemniej jednak przynosi ważne aktualizacje, które cieszą się zainteresowaniem użytkowników na całym świecie, i jest to również dobra wiadomość dla nas, ponieważ przeglądamy aplikacje dla systemu Windows 8.

Ale nie uciekajmy od pytania, które sprawiło, że tu jesteś — jaki jest klucz produktu dla systemu Windows 10, Windows 8.1?

Windows 8.1, klucz produktu Windows 10: może być potrzebny

Klucz produktu Windows 8.1, Windows 10 będzie potrzebny tylko wtedy, gdy pobierzesz system Windows 8.1, Windows 10 ISO i zainstalujesz go w ten sposób. Microsoft wydał już pliki ISO dla obu wersji systemu operacyjnego. Skorzystaj z linków wymienionych poniżej, aby je pobrać:

 • Pobierz pliki ISO systemu Windows 8.1
 • Pobierz pliki ISO systemu Windows 10

Jednak gdy pojawi się pytanie o klucz produktu, wyświetli się ten od spodu, jak również napisano na stronie Microsoft Windows 8.1, Windows 10.

klucz produktu Windows 8.1

Dołączyliśmy także powyżej obrazu z kluczem produktu Windows 8.1.

 • Klucz produktu Windows 8.1 — NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F

  Jeśli zainstalujesz system Windows 8.1, Windows 10 za pośrednictwem Sklepu Windows, to w ogóle nie będziesz potrzebować tego klucza produktu. Pamiętaj, że jest on w tej chwili wyjątkowy, więc nie szukaj torrentów ani podejrzanych plików oprogramowania. Jeśli nastąpi oficjalna aktualizacja, na pewno damy o tym znać.

  Klucz produktu Windows 10

  Jeśli otrzymałeś Windows 10 jako bezpłatną aktualizację i wszystko zostało zrobione automatycznie, nie potrzebujesz określonego klucza produktu. Jednak na wszelki wypadek chcesz zapisać klucz produktu Windows 10, zapoznaj się z tym przewodnikiem krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak go zidentyfikować.

  W przypadku napotkania problemów związanych z kluczem produktu Windows, oto seria przewodników rozwiązywania problemów, które pomogą Ci je naprawić:

  • Stare klucze produktu nadal działają w przypadku aktualizacji Windows 10 Creators Update
  • Poprawka: „Tego klucza produktu nie można użyć do zainstalowania detalicznej kopii systemu Windows”
  • Poprawka: nie można zmienić klucza produktu Windows 10
Link do głównej publikacji