Pobierz najnowszą wersję UltraSurf na Windows 10, 8.1

Jeśli prywatność jest dla Ciebie niezwykle ważna i powinna być, powinieneś wypróbować platformę Ultra Surf na urządzeniu z systemem Windows 8 lub Windows 8.1, 10.

Ultra Surf to świetne narzędzie, którego można użyć w celu zachowania anonimowości podczas przeglądania stron internetowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej platformie i pobrać jej najnowszą wersję, nie wahaj się i sprawdź następujące wiersze.ultra-surf
Najbardziej irytujące jest to, że każdy, kto posiada zaawansowaną wiedzę na temat Internetu, może śledzić i rejestrować naszą aktywność online. Jeśli więc nie zwracasz uwagi, możesz stracić cenne dane i poradzić sobie z innymi ryzykownymi sytuacjami. Dlatego jeśli spędzasz większość czasu w Internecie, przeglądając i uzyskując dostęp do różnych stron internetowych, najlepiej będzie użyć dedykowanego narzędzia, które zagwarantuje pełną ochronę i anonimowy stan twojego konta.

 • W związku z tym należy pobrać Ultra Surf na Windows 10 lub Windows 8, 8.1. Korzystając z tej aplikacji, nikt nie będzie wiedział, skąd łączysz się z siecią ani kim jesteś.

  Ponadto Ultra Surf ukrywa twój adres IP i zmienia go na inny, który nie ma nic wspólnego z pierwotnym. Usuwa również historię przeglądania stron internetowych i pliki cookie, które są zwykle przechowywane w kliencie przeglądarki internetowej. Krótko mówiąc, dzięki Ultra Surf jesteś bezpieczny, a także anonimowy.

  Jednocześnie narzędzie wykorzystuje silne szyfrowanie typu end-to-end, aby chronić transfer danych przed gromadzeniem i analizą przez podmioty zewnętrzne.

  Pobierz UltraSurf na Windows 10, 8, 8.1 [Najnowsza wersja]

  Najlepsze jest to, że UltraSurf może być łatwo używany na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10 lub Windows 8.1. Wystarczy pobrać narzędzie na laptopa, tablet lub komputer i to wszystko. Nie musisz instalować programu, ponieważ uruchomi się on po uruchomieniu oprogramowania. Oznacza to, że możesz łatwo umieścić go na pamięci USB i zabrać ze sobą bez żadnych problemów.

  Tak więc UltraSurf jest łatwy w użyciu bez instalowania czegokolwiek na urządzeniu i zapewnia bezpieczne przeglądanie stron internetowych. Możesz dowiedzieć się więcej o tym narzędziu, odwiedzając jego oficjalną stronę internetową, z której można również pobrać najnowszą wersję UltraSurf na systemy Windows 10 lub Windows 8, 8.1.

  UltraSurf 17.04

  W chwili pisania tego artykułu najnowsza wersja UltraSurf to wersja 17.04. Niestety oficjalny dziennik zmian nie jest jeszcze dostępny, ale odpowiednio zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko informacje będą dostępne. Użytkownicy potwierdzili, że oprogramowanie jest teraz szybsze i bardziej niezawodne.

  Napraw problemy z UltraSurf w systemie Windows 10

  Podczas gdy Ultrasurf działa płynnie w systemie Microsoft Windows i domyślnych przeglądarkach systemu operacyjnego, możesz napotkać różne problemy podczas korzystania z narzędzia w innych przeglądarkach. Aby to naprawić, musisz ręcznie skonfigurować proxy i powinieneś być w stanie korzystać z Ultrasurf bez żadnych problemów.

  UltraSurf jest również dostępny jako rozszerzenie Chrome i można go używać na wszystkich platformach, w tym Linux. Możesz pobrać rozszerzenie UltraSurf Chrome ze sklepu Chrome.

  Należy pamiętać, że niektóre programy antywirusowe mogą blokować pobieranie lub uruchamianie Ultrasurf. Aby rozwiązać ten problem, dodaj Ultrasurf jako wyjątek lub możesz po prostu wyłączyć program antywirusowy. Włącz go ponownie, gdy tylko pobierzesz lub uruchomisz UltraSurf.

  Więcej informacji o UltraSurf dla Windows 10, 8, 8.1

  UltraSurf to usługa proxy, zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom w krajach o silnej cenzurze internetowej bezpieczne i swobodne odwiedzanie publicznych witryn internetowych na świecie. Jeśli nie mieszkasz w takim kraju, możesz również użyć oprogramowania, aby ukryć swój prawdziwy adres IP w celu ochrony swojej prywatności. UltraSurf to samodzielna aplikacja (nie wymaga instalacji), która automatycznie konfiguruje program Internet Explorer do korzystania z UltraSurf po każdym uruchomieniu programu i wyświetla ikonę kłódki na pulpicie, wskazując, że anonimowe przeglądanie jest aktywne. Możesz także używać UltraSurf z Firefox, Chrome lub innymi przeglądarkami, jednak musisz ręcznie skonfigurować ustawienia proxy (localhost: 9666) lub skorzystać z dostępnego narzędzia dodatkowego Firefoksa (oprócz tego pobierania).

  Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć i pobrać najnowszą wersję UltraSurf na swój komputer. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego postu, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji