Naprawiono: Błąd H7353 podczas wznawiania odtwarzania filmu na stronie Netflix w Windows 8.1, 10

W ramach swoich najnowszych aktualizacji Microsoft wydał poprawkę dla niektórych użytkowników systemu Windows 8.1, którzy mieli problemy z witryną Netflix w swoich przeglądarkach Internet Explorer. Oto więcej szczegółów.
Windows Odtwarzanie filmów neflix 8.1

Rozważ następujący scenariusz: Masz komputer z systemem Windows RT 8.1, Windows 8.1 lub Windows Server 2012 R2. Przeglądasz stronę internetową Netflix w Internet Explorerze. Zaloguj się do Netflix. Wybierz film, który wcześniej oglądałeś, a film ma zakładkę. Wznawiasz odtwarzanie od zakładki. W tej sytuacji odtwarzanie kończy się niepowodzeniem i pojawia się kod błędu H7353.

Czytaj także: Aplikacja Music Maker Jam dla systemu Windows 8 otrzymuje wiele nowych stylów muzycznych i więcej funkcji

Problemy z odtwarzaniem wideo w serwisie Netflix zostały naprawione dla niektórych użytkowników systemu Windows 8.1

Osobiście nigdy nie spotkałem się z kodem błędu H7353 podczas przeglądania serwisu Netflix lub wznawiania odtwarzania filmu, ale widziałem wiele wzmianek o tym w Internecie, więc postanowiłem poinformować społeczność o tym ulepszeniu. Windows 8.1 Enterprise, Pro oraz RT 8.1 i wszystkie trzy wersje systemu Windows Server 2012 R2 otrzymały aktualizację, która rozwiązuje wyżej wspomniany problem.

Jak widać z oficjalnego opisu problemu, dotyczy on tylko przeglądarek Internet Explorer, ale widziałem, że dzieje się to również w Chrome i Firefox, więc upewnij się, że regularnie aktualizujesz za pośrednictwem Windows Update, aby uzyskać bardzo potrzebne ulepszenia i poprawki. Ta poprawka została udostępniona w ostatnim miesiącu i nie możemy się już doczekać rozwiązań problemów w tym miesiącu.

Czytaj także: Aplikacja Insteon na Windows 8 jest już dostępna, użyj jej do sterowania domem

Link do głównej publikacji