Napraw Coś poszło nie tak Błąd płatności Fortnite raz na zawsze

Fortnite to jedna z najpopularniejszych dostępnych gier bitewnych, ale wielu użytkowników zgłosiło, że coś poszło nie tak. Błąd płatności Fornite. Jeśli napotykasz podobny błąd i masz trudności z robieniem zakupów w aplikacji, oto, co możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Co zrobić, jeśli nie mogę kupić dolców V w Fortnite?

 1. Zamknij grę i uruchom ją ponownie
 2. Zmień region kojarzenia
 3. Spróbuj dokonać zakupu z telefonu komórkowego
 4. Sprawdź dostęp do konta
 5. Zaktualizuj program uruchamiający
 6. Wyłącz program antywirusowy lub adblocker
 7. Zmień opcję płatności
 8. Odinstaluj i ponownie zainstaluj Fortnite

1. Zamknij grę i uruchom ją ponownie

Coś poszło nie tak Błąd płatności może pojawić się w Fortnite z powodu problemu z serwerem lub opóźnienia gry, ale możesz naprawić błąd, zamykając grę. Po wyjściu uruchom ponownie Fortnite i spróbuj ponownie dokonać zakupu i sprawdź, czy problem nadal występuje.

2. Zmień region kojarzenia

Fortnite to internetowa gra dla wielu graczy, która umożliwia zmianę ustawień dla regionu Matchmaking. Pomaga to głównie w walce z wysokim pingiem, ale może również naprawić Coś poszło nie tak Fornite error payment.

Możesz spróbować zmienić ustawienie regionu dobierania, aby rozwiązać ten problem.

 1. Uruchomić Fortnite i kliknij Menu.
 2. Wybierz Ustawienia z opcji.
 3. Otworzyć Karta gry.
  Fortnite Matchmaking Region Ustawienia Coś poszło nie tak Płatność Fortnite
 4. Przewiń w dół i poszukaj region kojarzeń. Użyj przycisku strzałki w prawo-lewo, aby zmienić region na najniższy możliwy ping.
 5. Zamknij Ustawienia i spróbuj dokonać płatności.

3. Spróbuj dokonać zakupu z telefonu komórkowego

zakup mobilny

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że są w stanie dokonywać zakupów, gdy płatność jest dokonywana za pośrednictwem wersji Fortnitemobileversion.

Aby uniknąć błędu płatności, uruchom Fortnite na telefonie komórkowym i spróbuj dokonać zakupu.

 • Przeczytaj także: Jak naprawić uszkodzone zapisy gier na PC

4. Sprawdź dostęp do konta

Jeśli konsekwentnie wydajesz na zakupy w aplikacji przy użyciu jednej karty kredytowej lub konta, istnieje możliwość, że gry Epic mogą blokować niektóre płatności ze względów bezpieczeństwa.

W takiej sytuacji nie masz innego wyjścia, jak tylko poczekać kilka dni lub tydzień, zanim dokonasz kolejnych zakupów w Fortnite.

5. Zaktualizuj program uruchamiający

Czasami coś poszło nie tak, jeśli Launcher jest nieaktualny, może pojawić się błąd płatności Fornite. Jeśli problem leży po stronie programisty, Epic wkrótce wyda aktualizację i naprawi problem.

Pobierz najnowszą wersję programu uruchamiającego i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

6. Wyłącz program antywirusowy lub adblocker

Jeśli zainstalowałeś Adblocker na swoim komputerze, aby zapobiec irytującym reklamom, powinieneś wiedzieć, że Adblocker może również zakłócać działanie Fortnite.

Adblocker może blokować wszelkie podejrzane działania w celu ochrony użytkownika, ale może także blokować autentyczne żądania i powodować błąd. Zapomniałem błędu płatności. Jeśli masz na swoim komputerze zainstalowany adblocker, wyłącz go.

Zrób to samo dla programu antywirusowego i zapory ogniowej. Aby wyłączyć program antywirusowy, kliknij prawym przyciskiem myszy Ikona antywirusa na pasku zadań i wybierz Porzucić. Jeśli problem stanowi Twój program antywirusowy, przełącz się na oprogramowanie antywirusowe przyjazne dla gier, takie jak Bitdefender.

Aby wyłączyć Zaporę systemu Windows Defender, wykonaj następujące czynności.

 1. Rodzaj Zapora ogniowa w Cortana / Search.
 2. otwarty Zapora i ochrona sieci.
 3. w Ustawienia, Kliknij twoja aktywna sieć.
  Zapora systemu Windows i ochrona sieci Coś poszło nie tak Płatność Fortnite
 4. Wyłączyć Zapora systemu Windows Defender.
 5. Zamknij Fortnite, jeśli jest uruchomiony, i uruchom go ponownie. Spróbuj dokonać zakupu i sprawdź, czy płatność zostanie zrealizowana.
 • Przeczytaj także: 8 najlepszych gier typu tank na Windows 10

7. Zmień opcję płatności

Płatność kartą kredytową

Jeśli Fortnite blokuje Twoją płatność z powodu konsekwentnego korzystania z jednej karty kredytowej do dokonania płatności, spróbuj zmienić metody płatności.

Fortnite obsługuje inne metody płatności, takie jak PayPal, karty przedpłacone itp. Spróbuj dokonać płatności za pomocą alternatywnych metod i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

8. Odinstaluj i ponownie zainstaluj Fortnite

Jeśli nadal występuje błąd Coś poszło nie tak Błąd płatności Fornite, możesz spróbować odinstalować Fortnite i zainstalować go ponownie. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry powinno rozwiązać wszelkie problemy z plikami instalacyjnymi w systemie.

 1. otwarty Panel sterowania.
 2. Iść do Programy i funkcje> Odinstaluj.
  Programy i funkcje
 3. Wybierz Fortnite i kliknij Odinstaluj
 4. Zainstaluj ponownie grę z oficjalnej strony i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć Fornite, w tym wszystkie jego pliki i wpisy rejestru, sugerujemy spróbować użyć Deinstalator IOBit.

Coś poszło nie tak. Błąd płatności Fornite zwykle występuje, jeśli firma przetwarzająca płatności blokuje dokonywanie jakichkolwiek zakupów, aby zabezpieczyć użytkownika przed przekroczeniem wydatków lub zapobiec niewłaściwemu użyciu skradzionych lub zagubionych kart kredytowych.

Wymieniliśmy jednak kilka przydatnych rozwiązań, które możesz zastosować w celu rozwiązania tego problemu z płatnościami. Daj nam znać, jeśli którekolwiek z rozwiązań pomogło ci naprawić błąd w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji