Napraw błąd powiadamiania o stanie dostawy (błąd) za pomocą tych 6 kroków

Ci spamerzy często wymyślają nowe i sprytne techniki spamowania użytkowników kont e-mail niepożądanymi rekomendacjami produktów lub zmuszania ich do pobierania i instalowania programów zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem.

Jeśli stoisz w obliczu Powiadomienie o stanie dostawy (awaria) błąd, być może padłeś ofiarą tego samego. Użytkownicy otrzymują powiadomienie o stanie dostarczenia dla wiadomości e-mail, których nie wysłali z załącznikiem pliku HTML, który zwykle przekierowuje do niektórych podejrzanych witryn.

Oto kilka sposobów naprawienia błędu powiadomienia o stanie dostawy (błąd / opóźnienie).

 • Przeczytaj także: Czytaj e-maile na wielu platformach za pomocą tych wieloplatformowych klientów e-mail

Napraw błąd powiadomienia o stanie dostawy (błąd) na kontach e-mail programu Outlook / Live

 1. Uruchom ponownie komputer
 2. Sprawdź komputer pod kątem złośliwego oprogramowania
 3. Zmień hasło do konta e-mail
 4. Wyłącz automatyczną odpowiedź dla swojego konta
 5. Tymczasowy problem
 6. Inne przyczyny do rozważenia

1. Uruchom ponownie komputer

Uruchom ponownie

Czy próbowałeś już ponownie uruchomić komputer? Jeśli nie, uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy są jakieś ulepszenia. Jeśli problem dotyczy Twojego konta Live Mail lub klienta Outlook, szybki restart może rozwiązać wszelkie tymczasowe problemy z klientem e-mail.

Zignoruj ​​wiadomość e-mail

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nie otwierać załącznika wiadomości e-mail, ponieważ może on zawierać skrypt innej firmy, który może nawet latać pod ochroną antywirusową.

W razie potrzeby otwórz wiadomość e-mail, aby sprawdzić, czy jest to prawidłowe powiadomienie o dostawie. Ale nie otwieraj żadnych załączników do tych wiadomości.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do wyszukiwania e-maili na rok 2019

2. Sprawdź komputer pod kątem złośliwego oprogramowania

Jeśli już otworzyłeś załącznik e-mail, możesz uruchomić pełne skanowanie bezpieczeństwa komputera, aby sprawdzić, czy nie ma w nim żadnych śladów programów lub zasad grupy.

Usuwanie złośliwego oprogramowania-byte-virus

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego programu zabezpieczającego, pobierz Malwarebytes. Posiada bezpłatną 14-dniową licencję na konto premium, której można używać do skanowania i usuwania wszelkiego złośliwego oprogramowania z komputera.

Jeśli masz już zainstalowany program antywirusowy, a program nadal nie wykrywa zagrożenia, upewnij się, że ma zainstalowaną najnowszą aktualizację i natychmiast wykonaj pełne skanowanie bezpieczeństwa.

3. Zmień hasło do konta e-mail

Niektórzy użytkownicy zgłosili, że zmiana hasła do konta Live / Outlook zatrzymała wiadomości spamowe od spamerów. Sprawdź folder elementów wysłanych na koncie e-mail i sprawdź, czy nie został wysłany nieznany e-mail.

Jeśli zostanie wysłany, może być konieczna zmiana hasła do konta e-mail, aby być bezpieczniejszym. Oto jak zmienić hasło do konta programu Outlook.

 1. Przejdź do strony Live Password Reset.
 2. Wpisz swój adres e-mail i kliknij Kolejny.
  Zresetuj hasło do konta Microsoft Hotmail
 3. Microsoft poprosi Cię o zweryfikowanie Twojej tożsamości. Możesz użyć zapasowego adresu e-mail, aby otrzymać kod potwierdzający, lub użyć numeru telefonu komórkowego, aby otrzymać SMS-a.
 4. Wybierz jedną z metod weryfikacji, wprowadź kod weryfikacyjny i wprowadź nowe hasło.
 5. Upewnij się, że wprowadziłeś silne hasło składające się z liter, cyfr i znaków specjalnych.

Zaloguj się przy użyciu nowego hasła. Konieczne może być także zaktualizowanie nowej aplikacji powiązanej z kontem Outlook za pomocą nowego hasła.

 • Przeczytaj także: 6 najlepszych programów do pobierania e-maili do zbierania adresów e-mail

4. Wyłącz automatyczną odpowiedź dla swojego konta

Jeśli masz skonfigurowaną Automatyczną odpowiedź dla swojego konta, może to spowodować wyświetlenie komunikatu o niepowodzeniu powiadomienia o stanie dostarczenia. Spróbuj wyłączyć automatyczną odpowiedź dla swojego konta i sprawdź, czy to rozwiąże błąd. Oto jak to zrobić.

 1. Zaloguj się do swojego konta Outlook.
 2. Kliknij na Ustawienia ikona (ikona koła zębatego)
 3. Kliknij Wyświetl wszystkie ustawienia programu Outlook.
  zobacz wszystkie ustawienia programu Outlook
 4. Iść do Poczta kartę i wybierz Automatyczne odpowiedzi opcja.
  Outlook - Mail - Odpowiedzi automatyczne
 5. W prawym okienku możesz zobaczyć Automatyczne odpowiedzi syn. Przełącz przełącznik, aby wyłączyć Automatyczne odpowiedzi dla twojego konta Outlook.Outlook Wyłącz automatyczne odpowiedzi
 6. Kliknij Zapisać (na górze) i wyjdź ze strony ustawień.

5. Problem tymczasowy

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, może to być problem na końcu firmy Microsoft lub dostawcy usług e-mail, jeśli korzystasz z innego dostawcy usług e-mail.Oczekiwanie na laptopa

Najlepsze, co możesz tutaj zrobić, to poczekać kilka godzin i sprawdzić, czy nie ma ulepszeń. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft na forum społeczności. Personel pomocy technicznej powinien być w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu, jeśli wystąpił on po jego zakończeniu.

 • Przeczytaj także: Top 4 oprogramowanie do odzyskiwania utraconych haseł do kont e-mail

6. Inne przyczyny do rozważenia

Inne sprawy

Sprawdź nieprawidłowy adres e-mail — Może pojawić się błąd błędu powiadomienia o stanie dostarczenia, jeśli adres e-mail odbiorcy jest niepoprawny. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn tego błędu, ale zaniżona. Upewnij się, że adres e-mail odbiorcy jest poprawny, zanim podejmiesz inne kroki.

Niedostępność serwera — Dzieje się tak głównie w przypadku hostowanych niestandardowych adresów e-mail w domenie. Jeśli serwer przekazywania jest wyłączony z powodu prac konserwacyjnych lub z innego powodu, wiadomości e-mail mogą zostać odesłane, co powoduje błąd.

Sprawdź duże załączniki — Sprawdź pocztę e-mail pod kątem dużych załączników. Chociaż Twój dostawca usług e-mail może obsługiwać duże załączniki e-mail, dostawca usług e-mail odbiorcy może mieć ograniczenia dotyczące załączników. Skontaktuj się z odbiorcą pod kątem takich ograniczeń.

Link do głównej publikacji