Najlepsze witryny z grami, które nie są blokowane przez szkoły

Istnieje wiele witryn z grami Flash i HTML5, ale szkoły je blokują. W związku z tym dzieci nie mogą otwierać w szkole wielu witryn z grami przeglądarkowymi. Jednak https: // witryny z grami są wyjątkiem, ponieważ szkoły nie mogą ich blokować w taki sam sposób, jak witryny http: //. Nie musi to wcale oznaczać, że nie mogą ich w ogóle zablokować, ale witryny https: // są znacznie mniej prawdopodobne. Są to jedne z najlepszych odblokowanych stron z grami, na których można grać w szkole.

Pięć najlepszych stron internetowych z odblokowanymi grami

1. Odblokowane gry 66

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Unblocked Games 66 to witryna Google https: // dla gier z przeglądarkami, która otrzymuje regularne aktualizacje. Twórca witryny założył tę witrynę specjalnie do grania w gry Flash w szkole. Unblocked Games 66 zawiera obszerną listę gier Flash do grania w ramach indeksu gier. Ta strona internetowa zawiera również formularz, za pomocą którego gracze mogą poprosić o dodanie nowych gier.

2. Odblokowane gry 77

Odblokowane gry 77 najlepszych stron z grami, które nie są zablokowane przez szkołę

Unblocked Games 77 to kolejna witryna Witryn Google o podobnym układzie do Unblocked Games 66. Na tej stronie internetowej jest także wiele gier. Otwiera tę stronę, aby zagrać w Pac-Mana, najlepiej zarabiającą grę zręcznościową w historii gier. Tetris Unblocked to kolejna klasyczna gra na tej stronie.

3. Odblokowane gry 24h

Unblocked Games 24h to kolejna witryna oparta na Witrynach Google, która jest pełna zabawnych gier przeglądarkowych. Zaletą tej strony jest to, że zawiera więcej gier przeglądarkowych 3D. Zawiera wiele gier Mario typu spinoff dla fanów Mario. Fani Pac-Mana mogą zagrać w Panią Pac-Man, a także odblokowane gry 3D Doom w Unblocked Games 24h.

4. Unblocked Games Pod

Unblocked Games Pod jest jedną z najlepiej prezentowanych stron z grami przeglądarkowymi, które obejmują zarówno gry Flash, jak i HTML5, co jest równie dobre, biorąc pod uwagę fakt, że Adobe zaprzestanie Flash w 2020 roku. Jakość graficzna swoich gier przewyższa większość innych stron z grami przeglądarkowymi. Kolejną dobrą rzeczą w tej witrynie jest to, że umożliwia ona granie w gry w trybie pełnoekranowym.

Unblocked Games Pod najlepszymi stronami z grami, które nie są blokowane przez szkołę

Fani serii Cut the Rope mogą zagrać w japońską wersję oryginalnej gry Cut the Rope na Androida. Ponadto gracze mogą zagrać w grę spinoff Cut the Rope Experiments. Candy Crush i Fruit Ninja to dwie inne duże gry mobilne, w które możesz tu zagrać, ale nie są to dokładne emulacje wersji mobilnych. Dlatego Unblocked Games Pod jest dobrą stroną dla fanów gier na Androida.

5. Orły Młyna

Mills Eagles to dobrze zorganizowana strona internetowa do odblokowywania gier przeglądarkowych. W przeciwieństwie do niektórych z powyższych witryn gry są podzielone na różne gatunki, z których gracze mogą wybrać Odblokowane gry menu. Ta strona zawiera szczególnie dobry wybór gier zręcznościowych retro, takich jak Space Invaders, Pani Pac-Man, Pac-Man, Asteroids, Tetris i Donkey Kong.

Najlepsze strony internetowe gry Mills Eagles nie zablokowane przez szkołę

Więc sprawdź niektóre z odblokowanych stron z grami w szkolnych sieciach. Strony te zawierają mnóstwo zabawnych i oryginalnych gier przeglądarkowych.

Link do głównej publikacji