3 najlepsze przeglądarki z Adblockerem na komputery z systemem Windows 10

Posiadanie adblockera w dzisiejszych czasach ma kluczowe znaczenie dla dobrego korzystania z Internetu. Liczba reklam używanych przez niektóre strony internetowe może stać się wyjątkowo denerwująca, a to może wpłynąć nawet na najbardziej cierpliwych użytkowników.

Niektóre programy blokujące reklamy są jednak lepsze od innych, a niektóre przeglądarki są lepsze od innych w korzystaniu z tych programów. W tym artykule zajmiemy się najlepszymi, które mają potężne i „bezlitosne” narzędzia do blokowania reklam.

Jaka jest najlepsza przeglądarka, która blokuje reklamy?

1

Przeglądarka UR

Najlepsza przeglądarka UR z blokadą reklam

Przeglądarka UR jest zdecydowanie jedną z najlepszych przeglądarek dostępnych na rynku. To, co wyróżnia tę opcję oprogramowania z tłumu, to niezwykle wszechstronny interfejs użytkownika, bardzo szybkie prędkości ładowania oraz dostęp do szerokiej gamy narzędzi dostosowywania, w tym dodatków i rozszerzeń.

Możesz znaleźć szeroką gamę konkretnych i potężnych programów do blokowania reklam do użycia w przeglądarce UR, a po ich zainstalowaniu irytujące wyskakujące okienka i reklamy znikną całkowicie.

Jednym z najważniejszych czynników przy ocenie przeglądarek pod względem poziomu użyteczności jest szybkość, z jaką ładują strony, szybkość przesyłania strumieniowego, a także szybkość pobierania plików (zarówno dużych, jak i małych).

Jeśli chodzi o te funkcje, UR Browser oferuje kompletny pakiet:

 • Niezwykle szybkie ładowanie stron internetowych bez względu na ich złożoność
 • Wykonuje pobieranie do 4 razy szybciej niż w innych przeglądarkach
 • Idealnie przesyła wideo online bez żadnych opóźnień
 • Oferuje niezwykle potężne usługi szyfrowania
 • Pobierz przeglądarkę UR

2)

Google Chrome

najlepsza przeglądarka google chrome z blokowaniem reklam

Mimo że Chrome jest bardzo dobrze znany na rynku przeglądarek i sam w sobie należy do najlepszych pod względem wydajności, nie można go porównać z przeglądarką UR pod względem wszechstronności i szybkości przetwarzania.

Chrome oferuje również szeroki zakres opcji dostosowywania wizualnego, a szeroki zakres dodatków dostępnych w Chrome Store pozwala znacznie rozszerzyć możliwości tego oprogramowania.

W sklepie można znaleźć dobrą gamę programów do blokowania reklam, ale brakuje możliwości naprawdę zatrzymania tych reklam.

Google Chrome jest na drugim miejscu, ponieważ ze względu na wykorzystanie zasobów. W tej przeglądarce każda nowa otwarta karta jest uważana za nowy proces, co może znacznie spowolnić komputer.

To oprogramowanie może działać dobrze na średnich i wysokiej klasy komputerach PC, ale nie powinno się go nawet wypróbowywać na urządzeniach klasy wyższej.

Ściągnij Google Chrome

 • 3)

  Mozilla Firefox

  Mozilla Firefox najlepsza przeglądarka z blokowaniem reklam

  Mozilla Firefox to kolejne świetne oprogramowanie, które pozwala przeglądać Internet bez konieczności ciągłego zajmowania się reklamami. To oprogramowanie pozwala wizualnie dostosować go nawet bardziej niż Chrome, a prędkości przetwarzania są znacznie szybsze.

  Mozilla Firefox ma jedną cechę wspólną z Google Chrome, a mianowicie fakt, że nie może konkurować z szybkościami ładowania i pobierania przeglądarki UR.

  To oprogramowanie ma średni wpływ na system, więc można go używać na średnich i niskich komputerach PC, ale szybkość ładowania tej samej strony jest znacznie mniejsza niż w przeglądarce UR i nieco lepsza niż w Chrome.

  Firefox zajął 3 miejsce w tym artykule, ponieważ rozszerzenia blokujące reklamy nie są tak wydajne, jak te dostępne w przeglądarce Chrome lub UR.

  Pobierz Firefox

  Wniosek

  W tym artykule dowiedzieliśmy się, dlaczego przeglądarka UR jest zdecydowanie najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć stabilną, szybką, bezpieczną i niezawodną przeglądarkę. To oprogramowanie zapewnia szybkość przeglądarki Chrome i Firefox oraz mniejszy wpływ na system niż w obu tych opcjach.

  Prosimy o poinformowanie nas o swojej opinii na temat tych przeglądarek z funkcjami Adblock, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji