Najlepsze oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej do monitorowania i ograniczania korzystania z Internetu

Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej jest niezbędne, jeśli chcesz chronić swoje dzieci w Internecie. Internet jest pełen złośliwych witryn i użytkowników, a jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dzieci nie odwiedzają szkodliwych witryn, zawsze dobrze jest monitorować i ograniczać ich aktywność online. Istnieje wiele świetnych narzędzi, które mogą Ci w tym pomóc, a dziś pokażemy Ci jedne z najlepszych aplikacji do kontroli rodzicielskiej na Windows 10.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej dla systemu Windows 10?

Norton Family Premier (zalecane)

Norton słynie z narzędzi bezpieczeństwa, ale ta firma ma także własne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. To narzędzie umożliwia blokowanie szkodliwych witryn i monitorowanie aktywności dzieci w Internecie. Oprócz stron internetowych możesz także zobaczyć, jakich aplikacji używają twoje dzieci na telefonie. W razie potrzeby możesz całkowicie zablokować niektóre aplikacje. Korzystając z Norton Family Premier, możesz z łatwością zobaczyć, czego szukają Twoje dzieci, i uniemożliwić im odwiedzanie złośliwych stron.

Aplikacja pozwala ustawić limity czasowe lub harmonogramy, dzięki czemu można łatwo ograniczyć czas spędzany przez dzieci w Internecie lub na telefonie. Norton Family Premier może pokazać ci, co robią twoje dzieci w Internecie, i możesz łatwo oznaczyć niebezpieczne zachowania. Za pomocą tej aplikacji możesz zobaczyć, jakie filmy oglądają Twoje dzieci, a także możesz uważnie śledzić SMS-y. W razie potrzeby możesz również zablokować wysyłanie SMS-ów do niektórych kontaktów. Aplikacja oferuje szczegółowe raporty, a raport aktywności dziecka można zobaczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej lub portalu macierzystego. Dostępna jest również funkcja śledzenia lokalizacji, dzięki czemu możesz łatwo monitorować lokalizację swojego dziecka w dowolnym momencie.

 • Pobierz teraz Norton Family Premier

Norton Family Premier działa na urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS i jest doskonałym narzędziem, które pomoże Ci chronić swoje dzieci online. Aplikacja oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, ale jeśli chcesz nadal z niego korzystać, musisz kupić roczną licencję.

Qustodio

Jeśli potrzebujesz oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, powinieneś sprawdzić Qustodio. Aplikacja ma prosty interfejs, który pozwala zobaczyć, jak Twoje dziecko korzysta z różnych urządzeń, aplikacji i Internetu. Qustodio ma filtr w czasie rzeczywistym, więc nieodpowiednie treści i strony internetowe są automatycznie blokowane. Istnieje również możliwość blokowania szkodliwych treści w wynikach wyszukiwania. Qustodio pozwala także monitorować czas spędzany na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp itp. Oczywiście w razie potrzeby możesz również monitorować kontakty dziecka z Facebookiem. Musimy również wspomnieć, że ta aplikacja wyśle ​​Ci powiadomienia, jeśli wystąpi jakaś wątpliwa aktywność.

Dzięki Qustodio możesz ograniczyć czas, jaki Twoje dzieci mogą spędzić online. Oprócz limitów czasowych możesz także ustawić harmonogram internetowy. Mówiąc o ograniczeniach, możesz ustawić limity dla gier i aplikacji, a nawet całkowicie zablokować niektóre aplikacje. Aplikacja pozwala zobaczyć listę połączeń i SMS-ów, a także czytać wiadomości tekstowe. W razie potrzeby możesz łatwo zablokować określone kontakty. Qustodio oferuje śledzenie GPS, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć lokalizację swojego dziecka w dowolnym momencie. W nagłych przypadkach dostępny jest przycisk napadowy, za pomocą którego można wezwać pomoc.

 • Pobierz teraz Qustodio z oficjalnej strony internetowej

Qustodio to świetne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, które pozwala monitorować aktywność dziecka na wielu platformach. Aplikacja działa na systemach Windows, Mac OS X, Android, iOS, Kindle i Nook. Darmowa wersja pozwala mieć jednego użytkownika i monitorować jedno urządzenie, ale jeśli chcesz monitorować więcej użytkowników i urządzeń, musisz wykupić abonament Premium 5.

 • Ochrona sieci K9

  Innym doskonałym oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej, które chcemy wam pokazać, jest K9 Web Protection. Ta aplikacja rozpoznaje ponad 70 różnych kategorii złośliwych stron internetowych. Aplikacja wymusza tryb Bezpiecznego wyszukiwania we wszystkich głównych wyszukiwarkach, więc Twoje dziecko nie będzie w stanie wyszukać żadnych nieodpowiednich treści.

  • Za pomocą tego narzędzia możesz ustawić ograniczenia czasowe, aby ograniczyć korzystanie z Internetu, komputera i urządzeń mobilnych dla swoich dzieci. Możesz także tworzyć listy niestandardowe za pomocą K9 Web Protection, a także na stałe blokować lub zezwalać na niektóre witryny. Jeśli niektóre witryny nie są trwale zablokowane, możesz uzyskać do nich dostęp, wprowadzając hasło. Aplikacja ma wbudowaną funkcję zapobiegania manipulacjom, dzięki czemu Twoje dzieci nie będą mogły uzyskać dostępu do zastrzeżonych stron internetowych.

   Warto wspomnieć, że ta aplikacja ma klasyfikację w czasie rzeczywistym dla nowych złośliwych stron. Dzięki tej funkcji nie musisz ręcznie dodawać nowych witryn do zastrzeżonej kategorii. Musimy również wspomnieć, że ta aplikacja oferuje szczegółowe raporty, dzięki czemu można łatwo monitorować aktywność internetową dziecka.

   Ochrona K9 Web może nie być tak zaawansowana jak inne aplikacje na naszej liście, ale zapewnia solidną ochronę sieci. Aplikacja jest dostępna dla systemów Windows, Mac, iOS i Android i jest całkowicie bezpłatna do użytku osobistego.

   Mobicip

   Jeśli szukasz oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, które może monitorować wiele urządzeń, warto rozważyć Mobicip. Aplikacja działa na iOS, Mac, Android, Windows i Chromebook. Oprogramowanie posiada aplikację Monitor, która pozwala zawsze uważnie obserwować aktywność dzieci w Internecie.

   Korzystając z Mobicip, możesz w dowolnym momencie zobaczyć, z jakich aplikacji korzystają Twoje dzieci. Możesz także wyświetlić szczegółową historię przeglądania i uzyskać szczegółowe raporty za pośrednictwem poczty e-mail. Nawet jeśli możesz zablokować określone treści, Twoje dziecko może poprosić Cię o dostęp zdalny. Jeśli chcesz, możesz przyznać im dostęp do tej witryny lub aplikacji za pomocą jednego kliknięcia.

   Mobicip pozwala na ustawienie limitów czasowych, a tym samym ograniczenie czasu spędzanego przez dzieci w Internecie. Aplikacja obsługuje niestandardowe filtry i możesz całkowicie zablokować niektóre domeny. Ponadto możesz ustawić dozwolone kategorie, a nawet zablokować określone frazy lub słowa kluczowe. Warto wspomnieć, że możesz zarządzać wieloma użytkownikami i urządzeniami, co jest szczególnie przydatne, jeśli twoje dzieci mają dwa lub więcej urządzeń.

   • Mobicip to solidne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, które oferuje wspaniałe funkcje w wersji darmowej. Jeśli chcesz odblokować wszystkie funkcje, musisz kupić roczną licencję.

    Net Nanny

    Ochrona dzieci w Internecie nie jest łatwa, ale jeśli szukasz oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, sprawdź Net Nanny. Ta aplikacja oferuje technologię filtrowania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można łatwo monitorować i kontrolować aktywność dziecka w Internecie. Dzięki tej funkcji oprogramowanie sprawdzi każdą odwiedzaną stronę, przeanalizuje ją w czasie rzeczywistym i będzie działać zgodnie z Twoimi preferencjami. Aplikacja obsługuje wielu użytkowników i możesz ustawić, który typ zawartości jest odpowiedni dla każdego użytkownika.

    Net Nanny obsługuje również zarządzanie czasem, dzięki czemu możesz łatwo ograniczyć czas, jaki Twoje dzieci mogą spędzić online. Wystarczy ustawić harmonogram, a dzieci będą miały dostęp do Internetu tylko w wybranych godzinach. Warto wspomnieć, że to narzędzie ma również filtr wulgaryzmów, który analizuje strony internetowe i cenzuruje wszelkie wulgaryzmy.

    Net Nanny pozwala także monitorować aktywność społecznościową dzieci. Za pomocą tej aplikacji możesz zobaczyć wszystkie konta w mediach społecznościowych, które mają twoje dzieci, i możesz mieć na nie oko. Aplikacja monitoruje sieci społecznościowe pod kątem szkodliwego języka, a nawet może Cię powiadomić, jeśli go wykryje. Możesz także monitorować wszystkie filmy i zdjęcia publikowane przez dzieci w sieciach społecznościowych. Ponadto aplikacja może wysyłać Ci powiadomienia w formie wiadomości e-mail i SMS-ów, jeśli w sieciach społecznościowych wystąpi jakakolwiek niewłaściwa aktywność.

    Korzystając z Net Nanny, Twoje dziecko może również poprosić o dostęp do określonej strony internetowej zdalnie, co jest przydatne, jeśli przypadkowo ją zablokowałeś. Ta aplikacja jest dostępna dla systemów Android, iOS, Windows i Mac OS, dostępna jest nawet wersja internetowa. Net Nanny to solidne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, ale nie jest darmowe. Plan podstawowy zapewnia ochronę dla jednego urządzenia, ale jeśli chcesz monitorować wiele urządzeń, powinieneś rozważyć zakup Karty rodzinnej.

    • Oprogramowanie Verity Parental Control

     Jeśli chcesz monitorować aktywność dziecka w Internecie, możesz rozważyć oprogramowanie Verity Parental Control. Za pomocą tego narzędzia możesz monitorować aktywność online i offline. Ta aplikacja pozwala blokować określone aplikacje lub strony internetowe, ale może także wykonywać zrzuty ekranu w regularnych odstępach czasu.

     Oprogramowanie mierzy czas spędzony w każdej aplikacji, dzięki czemu można łatwo śledzić najczęściej używane aplikacje. Ponadto możesz również śledzić wszystkie odwiedzane strony internetowe. Oprogramowanie Verity Parental Control pozwala ustawić limity czasowe, dzięki czemu można łatwo ograniczyć użycie komputera. Ponadto możesz ustawić limity czasowe dla poszczególnych aplikacji lub stron internetowych. Możesz także ustawić wiele profili i specjalne ograniczenia dla każdego użytkownika komputera. Aplikacja może mierzyć liczbę naciśnięć klawiszy i kliknięć, a jej niewielki rozmiar nie wpłynie w żaden sposób na Twoją wydajność. Oprogramowanie Verity Parental Control oferuje szczegółowe raporty użytkowania, do których można uzyskać dostęp za pomocą chronionego interfejsu internetowego. Ponadto możesz otrzymywać raporty również pocztą e-mail.

     Oprogramowanie Verity Parental Control to solidna aplikacja, ale jest dostępna tylko w systemie Windows, więc nie można jej używać do monitorowania aktywności mobilnej dziecka. Jeśli nie jest to dla Ciebie przełomowe, pobierz i wypróbuj tę aplikację. Aplikacja nie jest darmowa, więc jeśli chcesz nadal z niej korzystać, musisz kupić licencję.

     Kontrola dzieci w Salfeld

     Innym przydatnym oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej, o którym musimy wspomnieć, jest kontrola dzieci. Za pomocą tego narzędzia możesz ograniczyć użycie komputera lub smartfona, ustawiając limity czasu. Po upływie tego czasu komputer zostanie automatycznie zamknięty. W przypadku smartfona telefon wyświetli ekran blokady, uniemożliwiając w ten sposób cokolwiek. Jeśli chcesz, możesz ustawić dostępność niektórych aplikacji i stron internetowych nawet po przekroczeniu limitu czasu.

     • Aplikacja pozwala ustawić dzienny, tygodniowy lub miesięczny limit, a także ustawić limity czasowe zarówno dla stron internetowych, jak i aplikacji. Obsługiwany jest także czas przedłużenia, więc możesz łatwo przedłużyć określony limit czasu. Aplikacja oferuje również filtr sieciowy, dzięki czemu można łatwo zablokować wyświetlanie szkodliwych stron internetowych. W razie potrzeby dziecko może poprosić o dostęp do strony internetowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aby śledzić aktywność komputera dziecka, możesz nagrywać zrzuty ekranu za pomocą tej aplikacji.

      Kontrola podrzędna obsługuje funkcję liczenia wielu urządzeń, która łączy czas spędzony na wielu urządzeniach. Zapobiega to korzystaniu przez dziecko z telefonu lub komputera po upływie terminu. Musimy również wspomnieć, że za pomocą tego narzędzia możesz całkowicie zablokować niektóre aplikacje lub strony internetowe. Aplikacja jest bardzo elastyczna i jeśli chcesz, możesz ograniczyć dostęp do niektórych stron internetowych lub aplikacji tylko o określonej porze dnia. Możesz także ustawić określone limity czasowe dla każdego dnia tygodnia. Na koniec możesz organizować podobne programy w grupy i dodawać ograniczenia do wielu aplikacji jednocześnie.

      Kontrola dzieci to świetne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, ale jest dostępne tylko na komputery z systemem Windows. Jeśli chcesz ograniczyć korzystanie z telefonu przez dziecko, musisz pobrać aplikację Chico Browser na Androida. Child Control oferuje bezpłatny okres próbny, ale jeśli chcesz nadal z niego korzystać, musisz kupić roczną licencję.

      mSpy

      Jeśli szukasz oprogramowania do kontroli rodzicielskiej, możesz rozważyć mSpy. Ta aplikacja jest idealna do monitorowania korzystania z komputera i można jej używać do monitorowania dzieci i śledzenia ich aktywności w Internecie. To narzędzie może wykonywać zrzuty ekranu pulpitu w regularnych odstępach czasu, dzięki czemu zawsze możesz zobaczyć, co robią Twoje dzieci. Aplikacja ma również wbudowany keylogger, dzięki czemu możesz zobaczyć każde naciśnięcie klawisza, do którego wchodzi twoje dziecko. Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć, co Twoje dziecko szuka w Internecie. Ponadto za pomocą keyloggera można łatwo monitorować wiadomości e-mail lub czaty dziecka.

      • Narzędzie pozwala także zobaczyć, jak długo konkretny użytkownik był aktywny podczas sesji komputerowej. Korzystając z tej funkcji, możesz uzyskać szczegółowe statystyki dotyczące użytkowania komputera. Ponadto możesz także zobaczyć, z których aplikacji najczęściej korzystają Twoje dzieci. Za pomocą mSpy można również sprawdzić, które aplikacje są zainstalowane na komputerze. Dzięki tej funkcji możesz łatwo sprawdzić, czy dziecko samodzielnie instaluje potencjalnie niebezpieczną aplikację. To narzędzie ma funkcję Web Mailer, dzięki czemu możesz zobaczyć każdy otrzymany e-mail. Ta funkcja działa z popularnymi przeglądarkami internetowymi i usługami poczty internetowej. Ponadto możesz także monitorować Skype i mieć oko na czaty Skype.

       Warto wspomnieć, że ta aplikacja jest dostępna również na urządzenia mobilne. mSpy pozwala zobaczyć wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące wraz z ich czasem trwania i znacznikiem czasu. Oprócz połączeń możesz także śledzić wszystkie wiadomości tekstowe i multimedialne. mSpy na urządzenia mobilne oferuje również śledzenie GPS, dzięki czemu możesz przez cały czas śledzić swoje dziecko.

       Inną funkcją, która może okazać się przydatna, jest możliwość monitorowania korzystania z Internetu. Dzięki tej funkcji możesz łatwo przeglądać wszystkie odwiedzane strony internetowe i historię przeglądania. Narzędzie pozwala blokować szkodliwe strony internetowe, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko ich nie odwiedzi. Wersja mobilna umożliwia także czytanie wiadomości otrzymanych lub wysłanych za pośrednictwem WhatsApp, Viber, Snapchat, Telegram i innych programów do obsługi wiadomości błyskawicznych.

       Za pomocą mSpy możesz także wybrać aplikacje, z których dzieci będą korzystać na swoim telefonie. Jeśli chcesz całkowicie zablokować określoną aplikację, możesz to zrobić w ciągu kilku sekund. mSpy umożliwia także przeglądanie wszystkich filmów i zdjęć zapisanych w telefonie. Wszystkie zdjęcia i filmy są przesyłane bezpośrednio na konto mSpy, dzięki czemu można je wyświetlić w dowolnym momencie.

       • Wersja mobilna oferuje również pewien poziom zdalnego sterowania i można łatwo zdalnie zablokować lub usunąć dane z telefonu. Ta funkcja jest niezwykle przydatna na wypadek, gdyby dziecko straciło telefon. mSpy to świetne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, ale musimy przyznać, że wersja mobilna oferuje więcej funkcji niż jej odpowiednik na komputery. Aplikacja nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego i jest objęta miesięczną lub roczną opłatą.

        Kontrola rodzicielska SecureTeen

        Jeśli potrzebujesz oprogramowania do kontroli rodzicielskiej na komputerze, możesz rozważyć skorzystanie z tego narzędzia. Aplikacja oferuje funkcję filtrowania Internetu, która powinna chronić dziecko przed potencjalnie szkodliwymi stronami internetowymi. Oprócz blokowania witryn ta aplikacja może również blokować uruchamianie dowolnej aplikacji na komputerze. Kontrola rodzicielska SecureTeen zapewnia ochronę sieci społecznościowej, dzięki czemu można łatwo monitorować aktywność dziecka na Facebooku. Aplikacja posiada funkcje Friends Alert, Photo Scan, Timeline Scan i Facebook Chat Monitoring, które pomogą ci mieć oko na swoje dziecko.

        Ta aplikacja ma również funkcję zarządzania czasem i można łatwo ograniczyć korzystanie z Internetu przez dziecko. Musimy wspomnieć, że to narzędzie pozwala w dowolnym momencie zobaczyć historię internetową Twojego dziecka, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić, czy Twoje dziecko odwiedza szkodliwe strony internetowe. Aplikacja oferuje funkcję Bezpiecznego wyszukiwania, więc wszelkie szkodliwe treści zostaną ukryte przed dzieckiem. Warto wspomnieć, że to narzędzie oferuje Zdalne zarządzanie, dzięki czemu możesz monitorować i zarządzać aktywnością dziecka w Internecie za pomocą zdalnego panelu sterowania. Narzędzie oferuje również funkcję śledzenia lokalizacji, która pozwala w dowolnym momencie dowiedzieć się, gdzie jest Twoje dziecko.

        SecureTeen Parental Control to przyzwoite oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, które pozwala monitorować wykorzystanie komputera przez dziecko. Aplikacja jest dostępna do bezpłatnego okresu próbnego, a roczna licencja działa na trzy urządzenia. Na koniec warto wspomnieć, że ta aplikacja jest dostępna zarówno na iOS, jak i Androida.

        • Kaspersky Safe Kids

         Kolejnym oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej, które chcemy wam pokazać, jest Kaspersky Safe Kids. Aplikacja umożliwia łatwe monitorowanie korzystania z komputera i Internetu przez dzieci. Ponadto możesz także wybrać odpowiednie strony internetowe, treści i aplikacje, z których mogą korzystać Twoje dzieci.

         Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo monitorować komunikację dziecka, w tym połączenia i SMS-y przychodzące i wychodzące. Możesz nawet z łatwością monitorować aktywność SMS-ów na telefonie lub tablecie. Warto wspomnieć, że Kaspersky Safe Kids pozwala również monitorować aktywność dzieci na Facebooku.

         Aplikacja pozwala w dowolnym momencie wyświetlić lokalizację dziecka, ale możesz też ustawić dla niego bezpieczny obszar. Jeśli Twoje dziecko opuści wstępnie zdefiniowany bezpieczny obszar, otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy.

         Kaspersky Safe Kids to solidne oprogramowanie dla rodziców, a darmowa wersja pozwala zarządzać wykorzystaniem Internetu, aplikacjami i ustawiać limity czasowe dla urządzeń twojego dziecka. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, musisz kupić wersję Premium. Warto wspomnieć, że aplikacja jest dostępna na komputery PC, Mac, iOS i Android.

         KidLogger

         Jeśli chcesz monitorować aktywność dzieci w Internecie, możesz rozważyć KidLogger. Ta aplikacja pozwala monitorować historię online Twojego dziecka i przeglądać wszystkie odwiedzane strony internetowe. Ta funkcja w pełni działa ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami, dzięki czemu z łatwością możesz zobaczyć pełną historię przeglądania. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu na komputerze lub telefonie, z przyjemnością usłyszysz, że to narzędzie ma funkcję śledzenia czasu. Korzystając z tej funkcji, możesz dokładnie zobaczyć, ile czasu Twoje dziecko spędza na komputerze.

         KidLogger ma również wbudowaną funkcję keyloggera, która rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy. Dzięki tej funkcji możesz monitorować cały tekst wprowadzony na komputerze. Ponadto aplikacja może również nagrywać cały tekst skopiowany do schowka. Za pomocą tego oprogramowania można również wykryć dowolny dysk flash USB, zewnętrzny dysk twardy lub inne urządzenie pamięci masowej. Dzięki tej funkcji możesz łatwo zapobiec wyciekom danych.

         • KidLogger może także okresowo robić zrzuty ekranu i przesyłać je online. Ponadto aplikacja może wykonać zrzut ekranu, jeśli użytkownik wprowadzi określone słowo kluczowe. Warto wspomnieć, że to narzędzie rejestruje wszystkie używane pliki i foldery, dzięki czemu można łatwo wyświetlić listę najczęściej używanych plików. Aplikacja może także wyświetlać listę najczęściej używanych aplikacji i jednym kliknięciem można łatwo zablokować każdą szkodliwą aplikację.

          Monitorowanie wiadomości jest również dostępne i możesz przeglądać wszystkie wiadomości wysyłane przez Facebook, Viber, Kik, Skype i inne aplikacje do przesyłania wiadomości. Aplikacja będzie również wykonywać zrzuty ekranu co 15 sekund podczas rozmowy przez Skype. Musimy wspomnieć, że to narzędzie może regularnie wysyłać szczegółowe raporty za pośrednictwem poczty elektronicznej, dzięki czemu zawsze możesz mieć oko na swoje dziecko.

          Ta aplikacja jest dostępna na platformy mobilne, a jeśli używasz jej na urządzeniach mobilnych, możesz nagrywać wszystkie wysłane i odebrane wiadomości tekstowe. Oprócz wiadomości możesz także zobaczyć nazwisko i numer telefonu odbiorcy. Nagrywanie połączeń jest również dostępne, a dzięki tej aplikacji możesz nagrywać wszystkie połączenia przychodzące lub wychodzące. Wersja mobilna ma wbudowany keylogger, a także możliwość przeglądania wszystkich zdjęć zapisanych w telefonie. Wreszcie, wersja mobilna obsługuje śledzenie przez GPS lub WiFi, dzięki czemu zawsze poznasz lokalizację swojego dziecka.

          KidLogger to świetne oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej. Możesz bezpłatnie pobrać wersję podstawową i korzystać z niej. Wersja podstawowa pozwala monitorować tylko jedno urządzenie i oferuje najbardziej podstawowe funkcje. Jeśli chcesz monitorować wiele urządzeń lub uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, musisz kupić pakiet Standard lub Professional.

          ScreenLimit

          Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu online, zdecydowanie powinieneś wypróbować narzędzie ScreenLimit. Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Windows, iOS, Android i Amazon. Za pomocą tego narzędzia możesz ustawić limity czasowe korzystania z komputera i telefonu komórkowego, dzięki czemu Twoje dziecko nie spędza zbyt wiele czasu na komputerze. Timer aplikacji synchronizuje się ze wszystkimi urządzeniami, z których korzysta Twoje dziecko, więc nie można obejść ograniczeń czasowych. Aplikacja ma nawet wbudowane odliczanie, dzięki czemu Twoje dziecko zawsze będzie wiedziało, ile pozostało czasu. Korzystając z tego narzędzia, możesz także nagradzać swoje dzieci, co czasem może być przydatne.

          • Aplikacja jest prosta w konfiguracji i obsłudze, a nawet zwykli użytkownicy nie będą mieli z nią żadnych problemów. Warto wspomnieć, że możesz zablokować potencjalnie szkodliwe aplikacje za pomocą zaledwie dwóch kliknięć. Oczywiście możesz również ustawić nieograniczony dostęp do aplikacji, jeśli chcesz. Obsługiwane są również harmonogramy, dzięki czemu możesz łatwo zorganizować swoje dzieci. Musimy również wspomnieć, że możesz wysyłać wiadomości do swoich dzieci bezpośrednio za pomocą tej aplikacji.

           ScreenLimit nie pozwala monitorować aktywności dzieci w Internecie, ale jest to przydatne narzędzie, jeśli chcesz ograniczyć użycie komputera i telefonu. Istnieje darmowa wersja z najbardziej podstawowymi funkcjami, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, musisz uiścić opłatę miesięczną lub roczną. Istnieje również opcja jednorazowej płatności, więc nie musisz odnawiać licencji co roku lub co miesiąc.

           WebWatcher

           Jeśli chcesz monitorować aktywność swojego dziecka, możesz rozważyć WebWatcher. Ta aplikacja jest niewykrywalna, więc Twoje dzieci nie będą mogły jej znaleźć i usunąć. Aplikacja nie pojawia się w Menedżerze zadań ani nigdzie na komputerze, więc jej znalezienie jest prawie niemożliwe.

           WebWatcher obsługuje zdalne monitorowanie, dzięki czemu można łatwo przeglądać zarejestrowane działania z dowolnego urządzenia. Wszystkie zarejestrowane dane są przechowywane na koncie online, dzięki czemu można je wyświetlić z dowolnego miejsca w ciągu kilku sekund. Aplikacja wyśle ​​Ci powiadomienie, gdy określone słowo zostanie wpisane lub wyświetlone na ekranie. Dzięki tej funkcji będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko odwiedzi nieodpowiednią stronę internetową. Istnieje również ochrona poczty e-mail, która pozwala zobaczyć wszystkie otrzymane i wysłane wiadomości e-mail. Ta funkcja w pełni obsługuje klientów e-mail, a także usługi poczty internetowej. Warto wspomnieć, że ta funkcja pozwala zobaczyć zawartość wiadomości, a także odbiorcę, temat i datę / godzinę.

           • Ponieważ sieci społecznościowe są tak dużą częścią naszego życia, ta aplikacja pozwala również monitorować sieci społecznościowe i komunikatory. Aplikacja może monitorować zarówno czat internetowy, jak i wiadomości na Facebooku. WebWatcher ma również wbudowany keylogger, dzięki czemu możesz zobaczyć każde naciśnięcie klawisza przez twoje dziecko. Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć wszystko, co Twoje dziecko wyszukuje online lub każdą napisaną wiadomość.

            Wspomnieliśmy już, że ta aplikacja może wysyłać alerty, gdy na ekranie pojawi się określone słowo. Aby zapewnić większy kontekst, aplikacja może również zrobić zrzut ekranu i wysłać go do Ciebie. Mówiąc o zrzutach ekranu, aplikacja obsługuje również zrzuty ekranu w trybie ciągłym, dzięki czemu można odtwarzać zrzuty ekranu w stylu wideo dla wybranych aplikacji lub stron internetowych. Ta aplikacja może wykrywać i wyróżniać określone słowa, dzięki czemu można je łatwo znaleźć w raporcie.

            WebWatcher śledzi historię witryny, umożliwiając łatwe monitorowanie aktywności Twojego dziecka w Internecie. Musimy również wspomnieć, że to narzędzie może zablokować uruchomienie prawie każdej aplikacji. Jeśli Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu grając w gry wideo lub korzystając ze szkodliwych aplikacji, możesz łatwo zablokować je za pomocą tego narzędzia. Jeśli chcesz, możesz także ustawić harmonogram aplikacji na podstawie czasu.

            Musimy wspomnieć, że WebWatcher jest również dostępny na urządzenia mobilne. Wersja mobilna pozwala zobaczyć wszystkie wysłane i odebrane wiadomości, w tym zarówno SMS, jak i MMS. Oprócz wiadomości możesz także zobaczyć listę połączeń. Dostępne są również dodatkowe informacje, takie jak czas, czas trwania połączenia i numer telefonu. Aplikacja pozwala również zobaczyć wszystkie zdjęcia zapisane w telefonie. Należy wspomnieć, że ta funkcja obsługuje zarówno pobrane zdjęcia, jak i zdjęcia utworzone za pomocą aparatu.

            To narzędzie obsługuje również funkcję lokalizacji GPS, dzięki czemu możesz zawsze śledzić miejsce pobytu dziecka. Na koniec możesz przejrzeć listę zainstalowanych aplikacji, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, jakie aplikacje Twoje dziecko ma na swoim telefonie.

            WebWatcher oferuje szeroki zakres funkcji i jest dostępny dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Aplikacja nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej, więc jeśli chcesz z niej skorzystać, musisz ją najpierw kupić.

            Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej to najlepszy sposób ochrony dzieci w Internecie. Większość aplikacji rodzicielskich nie jest darmowa, a wiele z nich ma miesięczną opłatę, więc przeszukaj swoje badania przed podjęciem decyzji o zakupie określonego oprogramowania do kontroli rodzicielskiej.

Link do głównej publikacji