3 najlepsze oprogramowanie zapobiegające zrzutom ekranu dla systemu Windows 10

Hakerzy są teraz mądrzejsi i odważniejsi niż kiedykolwiek, i wykorzystują wszelkie środki, aby zdobyć potrzebne informacje, w tym robić zrzuty ekranu z pulpitu. Jeśli przechowujesz ważne, a nawet poufne informacje na swoim komputerze, zdecydowanie powinieneś zrobić coś, aby zapobiec takim atakom.

Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji, możesz zainstalować oprogramowanie zapobiegające zrzutom ekranu na komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób możesz łatwo uniemożliwić innym osobom robienie zrzutów ekranu z twojego komputera.

Aby ułatwić Ci zadanie, w tym artykule wymienimy 3 potężne oprogramowanie do usuwania zrzutów ekranu dla systemu Windows 10. Przeczytaj opis każdego narzędzia i pobierz to, które najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Trzy narzędzia do blokowania zrzutów ekranu do użycia

Zemana AntiLogger (zalecane)

oprogramowanie Zemana Anti Screenhoot
Zemana to kolejne ciekawe oprogramowanie anty keylogger, które działa również jako narzędzie do przechwytywania ekranu. Twórcy z dumą potwierdzają, że to narzędzie może wykryć absolutnie każde złośliwe oprogramowanie rejestrujące naciśnięcia klawiszy, przechwytywanie z kamery internetowej i zrzuty ekranu.

Jeśli szukasz narzędzia, które oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa w jednym pakiecie, Zemana AntiLogger jest właściwym wyborem dla Ciebie. Nie tylko zapobiega próbom przechwytywania ekranu, ale także rozpoznaje, zapobiega i blokuje wszelkiego rodzaju kradzieże tożsamości online i oszustwa finansowe.

Dokładniej, oto lista jego głównych funkcji:

  • Ochrona rejestrowania naciśnięć klawiszy
  • Ochrona przechwytywania ekranu
  • IntelliGuard — oparty na chmurze system wczesnej reakcji
  • Ochrona przed przejęciem kamery internetowej
  • Ochrona przed porwaniem mikrofonu
  • Ochrona zdalnego dostępu do schowka.

Pobierz wersję próbną Zemana AntiLogger

SpyShelter (zalecane)


SpyShelter to bardzo potężny program anty keylogger, który zawiera również moduł anty zrzut ekranu. SpyShelter występuje w dwóch wersjach, SpyShelter Firewall i SpyShelter Premium, i obie zapobiegają przechwytywaniu ekranu, pomagając ci być o krok przed hakerami.

Twórcy SpyShelter wyjaśniają, że keyloggery są często wzbogacane o funkcje rejestrowania ekranu. Moduł ochrony przechwytywania ekranu SpyShelter został specjalnie zaprojektowany, aby powstrzymać wszelkie podejrzane aplikacje przed przechwyceniem ekranu.

SpyShelter nie potrzebuje codziennych aktualizacji bazy danych i jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem antywirusowym i zabezpieczającym. Narzędzia polegają na szybkich i bezpiecznych algorytmach przetwarzania, aby zużywać bardzo mało zasobów systemowych i unikać spowalniania komputera.

Możesz kupić SpyShelter Premium za 33,10 USD i skorzystać z rocznej subskrypcji. Zapora ogniowa SpyShelter kosztuje 39,95 USD.

  • Pobierz wersję próbną SpyShelter Premium
  • Pobierz wersję próbną SpyShelter Firewall

ScreenWings

screenwings narzędzie antydyskaniczne

ScreenWings to narzędzie do przechwytywania ekranu dla systemu Windows 10, które zapewnia, że ​​na komputerze nie będą wykonywane zrzuty ekranu. Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, hakerzy mogą próbować kraść informacje, kierując złośliwe oprogramowanie do robienia zrzutów ekranu podczas pisania informacji o karcie kredytowej, aby kupić coś online.

ScreenWings jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Po uruchomieniu oprogramowania zobaczysz dwa przyciski. Czerwona ikona x zamyka program, a druga umożliwia włączenie funkcji przeciwdziałania zrzutom ekranu. Możesz włączyć / wyłączyć tę opcję w dowolnym momencie.

ScreenWings nie blokuje funkcji zrzutów ekranu w systemie Windows 10, nadal będziesz mógł robić zrzuty ekranu w dowolnym momencie. Gdy aplikacja innej firmy próbuje wykonać zrzut ekranu, ScreenWings przyciemni ekran, a hakerzy zobaczą tylko czarny zrzut ekranu.

Możesz pobrać ScreenWings za darmo z oficjalnej strony narzędzia.

Czy używałeś już wymienionego wyżej oprogramowania do blokowania ekranu? Jeśli korzystasz z narzędzia do przechwytywania ekranu, które Twoim zdaniem powinno znajdować się na tej liście, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, aby przekazać nam więcej informacji na ten temat.

Link do głównej publikacji