Aplikacja Christmas Food sprawia, że ​​przygotowywanie ciasteczek jest przyjemnością w Windows 8, Windows 10

Ta genialna aplikacja na Windows 8, Windows 10 pomoże Ci przygotować pyszne, smaczne potrawy na Święta Bożego Narodzenia w zaciszu tabletu. Przeczytaj, aby uzyskać więcej informacji!

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem i wszyscy przygotowują się do idealnej uroczystości. Podczas gdy niektórzy robią zakupy w Amazon i eBayu, inni są zajęci gotowaniem i przygotowywaniem idealnej świątecznej kolacji. Z pomocą tych, którzy chcą trochę inspiracji na przyjęcie obiadowe, dostarczamy aplikację Windows 8, Windows 10, która da im kilka pomysłów i wskazówek w tworzeniu idealnych słodyczy: Świąteczne jedzenie.

Ta aplikacja jest doskonałym źródłem informacji dla tych, którzy chcą przygotować wspaniałe potrawy i napoje na tę specjalną okazję. Zapewnia swoim użytkownikom wiele szczegółowych informacji oraz całkiem imponującą bazę słodyczy i napojów, Christmas Food dla Windows 10, Windows 8 jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

Christmas Food dla Windows 10, Windows 8

Christmas-Food-App-Review

Jak wspomniano wcześniej, ta aplikacja jest idealnym źródłem dla tych, którzy chcą tworzyć niesamowite potrawy i napoje na świąteczny obiad. Aplikacja jest bardzo prosty w użyciu, i wykorzystuje już znany interfejs w stylu nowoczesnego interfejsu użytkownika, z menu rozciągającym się po prawej stronie ekranu i informacjami pogrupowanymi w kategorie.

Christmas-food-app-review-2

Różne przepisy można sortować według wielu filtrów (dostępnych po kliknięciu aplikacji prawym przyciskiem myszy lub za pomocą przycisku filtrów w prawym górnym rogu aplikacji), w tym składników, rodzaju gotowania, trudności i wielu innych. Po znalezieniu przepisu, który chcesz przygotować, możesz obejrzyj wideo tutoriaPrzeczytałem cały proces gotowania i oczywiście listę składników pokazaną pod filmem.

Christmas-Food-App-Review-3

Chciałbym zobaczyć filmy lepszej jakości, które wyjaśniają proces gotowania, ale niestety większość z nich ma słabą jakość, której nie można zmienić. Niemniej jednak są one bardzo dobre i bardzo dobrze wyjaśniają proces, więc jeśli nie masz nic przeciwko, możesz się od nich wiele nauczyć.

Christmas-Food-App-Review-4

Niestety, aplikacja ma problemy z wyszukiwaniem przepisów, nie ma paska wyszukiwania w aplikacji, ale po kliknięciu przycisku „Wyszukaj” otwiera się wyszukiwanie paska Charms, a czasami po wpisaniu słowa i naciśnięciu „szukaj” ”Aplikacja zgina się natychmiast (choć nie przez cały czas). Mam nadzieję, że programiści rozwiążą ten problem w przyszłych aktualizacjach, ale nawet z tą wadą, aplikacja działa całkiem dobrze i stanowi bardzo dobry zasób.

W te święta masz do dyspozycji jedną z najlepszych aplikacji do tworzenia słodyczy i napojów. Zainstaluj go i przekonaj się, jak świetna może być ta aplikacja i ile wspaniałych przepisów możesz z niej zrobić!

Link do głównej publikacji