Najlepsze narzędzia do konwertowania DVD na komputery PC z systemem Windows z technologią ULTIMATE | Recenzje

Czy jesteś zainteresowany konwersją DVD na pliki cyfrowe? Nie martw się, ten post jest przeznaczony dla Ciebie.

Jeśli chcesz przekonwertować DVD na plik cyfrowy, musisz użyć konwertera DVD. To oprogramowanie może konwertować wideo / film DVD lub BD (Blu-ray Disc) na plik; ponadto możesz wykonać kopię zapasową przekonwertowanego pliku cyfrowego w celu bezpiecznego przechowywania.

Istnieje jednak kilka programów, które mogą konwertować DVD na filmy cyfrowe. W tym poście przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze konwertery DVD na cyfrowe.

Najlepsze narzędzia do konwersji DVD na media cyfrowe

Wybór redaktorów:
WonderFox DVD Converter Ultimate

konwertuj DVD na dowolny format cyfrowy dzięki Wondershare Video Converter Ultimate

Firma Wondershare ma wieloletnie doświadczenie w świecie edycji wideo.

Ten program nie tylko konwertuje twoje filmy do różnych formatów — audio lub wideo — ale także ma szeroką gamę narzędzi dostosowywania i eksportowania, których nie ma wielu konkurentów.

Za pomocą tego oprogramowania możesz pobrać dowolny film w jego rodzimym formacie i zmodyfikować go, aby odtwarzać go na dowolnym ekranie lub urządzeniu, z którego korzystasz. Pobieranie filmów z YouTube jest tak proste, jak kopiowanie adresu URL w programie.

Oto kilka dodatkowych funkcji i funkcji tego narzędzia:

 • dodawanie napisów i szczegółów, takich jak przyciski w swoich filmach
 • intuicyjny i wielojęzyczny interfejs użytkownika
 • unikalna technologia deszyfrowania
 • ulepszaj i obracaj wideo
 • wykonać kopię zapasową porysowanego DVD
 • przycinanie wideo
 • zastosować efekty
 • stworzyć samoodtwarzający się USB
 • Nawet 50-krotnie szybsza konwersja przy zerowej utracie jakości

Funkcja eksportu jest naprawdę płynna, możesz przenieść pliki bezpośrednio z komputera do centrum multimedialnego w domu za pomocą jednego kliknięcia.

Chociaż ma bardziej złożone funkcje, jest łatwy do nauczenia się i bardzo szybko kończy wiele filmów.

Szybki czas konwersji, wysoka jakość wydruku i dodatkowe funkcje sprawiają, że jest to idealny wybór dla oprogramowania do konwersji wideo.

 • Pobierz go teraz z oficjalnej strony internetowej.
 1. WinX DVD

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweWinX DVD Ripper został opracowany przez Digiarty Software. Jest to całkowicie darmowe oprogramowanie do zgrywania płyt DVD, umożliwiające usuwanie UOP, DVD CSS, RCE, Sony ARccOS i kodu regionu.

Jednak to bezpłatne oprogramowanie dla systemu Windows nie obsługuje dysków DVD zaszyfrowanych przez system DRM Disney X-projekt przyjęty przez Disney, Warner i Paramount, podobnie jak jego płatna wersja.

Jednak to oprogramowanie ma również inne ograniczenia, takie jak gorsza jakość obrazu, brak wsparcia dla procesorów wielordzeniowych oraz ograniczenia wyjść, wejść zaawansowane funkcje, które sprawiają, że użytkownicy kupują wersję Platinum.

Możesz przekonwertować DVD na MP4 w 3 krokach za pomocą WinX DVD Ripper Platinum.

 • Kliknij przycisk „DVD Disc”, aby wybrać dysk DVD, który chcesz przekonwertować
 • Wybierz format wyjściowy: pliki MP4, AVI, H.264, MPEG, WMV, MOV, M2TS i inne.
 • Kliknij przycisk „Uruchom”

Dodatkowo możesz wybrać akcelerator sprzętowy, aby zwiększyć szybkość konwersji DVD.

WinX DVD Ripper Platinum w pełni wykorzystuje moc komputera i może konwertować DVD na MP4 (lub dowolne inne formaty) w mniej niż pięć minut!

 • Sprawdź to teraz na oficjalnej stronie internetowej

Ponadto WinX DVD Ripper ma wersję Windows o nazwie WinX DVD Ripper Free. Podobnie jak inny darmowy program do zgrywania DVD Window, WinX DVD Ripper Free Edition, pod inną marką tej samej firmy ma więcej ograniczeń.

W tej chwili jest specjalna oferta na pakiet WinX DVD Ripper Platinum + WinX HD Video Converter Deluxe. Sprawdź to na oficjalnej stronie sklepu.

 1. iSkysoft iMedia Converter

Jest to jedno z najpotężniejszych i najwygodniejszych narzędzi konwertujących, które oferuje wysokie prędkości konwersji i niesamowitą jakość wydruku.

Umożliwia korzystanie z przekonwertowanych plików na iPodzie, telewizorze, telefonie iPhone, telefonie komórkowym, telefonie z Androidem i innych urządzeniach przenośnych.

iSkysoft iMedia Converter umożliwia dostosowanie i edycję filmów przed konwersją. Możesz również przesłać końcowe filmy na takie strony jak Facebook, YouTube i Vimeo.

Daje to możliwość pobierania filmów z ponad tysiąca popularnych stron internetowych i jest kompatybilny z najnowszymi systemami operacyjnymi, w tym z jedynym Windows 10.

 • Sprawdź to teraz z oficjalnej strony internetowej 
 1. Dowolny konwerter wideo

Jest to doskonałe narzędzie do pobierania i konwertowania, płynne i łatwe do zrozumienia oraz do pracy, a także możesz je przetestować za darmo.

Możesz go używać do zgrywania plików z płyt, pobierania filmów z Facebooka, YouTube’a, Vimeo, Dailymotion i innych. Będziesz mógł zastosować efekty i filtry, a następnie zapisać je lub wypalić na DVD w dowolnym formacie.

AnyVideo Converter pozwala pobierać i konwertować filmy w partiach, dzięki czemu proste konwersje można z powodzeniem wykonać zaledwie kilkoma kliknięciami.

Narzędzie występuje w dwóch wersjach. Pierwszy z nich jest darmowy, ale po uruchomieniu instalatora zobaczysz, że zaoferowany zostanie program bezpieczeństwa o nazwie ByteFence, a program zasugeruje zmianę domyślnej wyszukiwarki na Yahoo. Jeśli chcesz tego uniknąć, wybierz „Kliknij tutaj, aby dostosować instalację”, a następnie odznacz pole.

 • Pobierz bezpłatną wersję z oficjalnej strony internetowej

Wersja premium tego narzędzia będzie zawierać więcej funkcji, takich jak możliwość usunięcia ochrony DRM i nagrywania strumieniowego wideo. Jeśli szukasz najlepszego darmowego konwertera DVD na MP4 lub innego formatu multimediów cyfrowych, jest to dobry wybór.

 • Pobierz wersję premium z oficjalnego sklepu
 1. Deszyfrator DVDFab HD

DVDFab HD Decrypter to darmowy ripper DVD, który jest bardzo wydajny. Może odszyfrować dowolny film DVD, usuwając wszystkie znane zabezpieczenia DVD, a także może skopiować dowolny dysk DVD na dysk twardy.

Usuwa również część zabezpieczeń AACS, BD +, UOPS, RC i BD-Live Blu-ray, aby skopiować niechroniony Blu-ray na dysk twardy.

Ponadto użytkownicy mogą dostosowywać kopie za pomocą dwóch trybów kopiowania i ustawień zaawansowanych. Jedną wadą tego potężnego zgrywarki DVD jest to, że nie obsługuje on kodowania wideo, więc będziesz musiał użyć zewnętrznego konwertera wideo.

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie do kopiowania DVD dla Windows 10

Ponieważ ta wersja obejmuje tylko bardzo podstawowe funkcje, możesz z nią pracować lub wybrać pełną wersję. Jeśli chcesz uzyskać więcej funkcji, zalecamy zapoznanie się z płatnymi wersjami.

Oto, co możesz uzyskać w wersji premium i brakuje go w darmowym zgrywarce DVD:

 • Obsługa najnowszych zabezpieczeń
 • Tryb dostosowywania
 • Tryb klonowania / nagrywania
 • Tryb podziału / scalania
 • Wyjście do większej liczby formatów

Możesz znaleźć niedrogą wersję All-in-one online, która pozwoli Ci korzystać ze wszystkich tych funkcji i wielu innych po okazyjnej cenie.

 • Uzyskaj teraz pakiet DVDFab All-in-One Suite
 1. BDlot DVD ISO Master

BDlot DVD ISO Master

To oprogramowanie jest idealne dla użytkowników, którzy chcą konwertować DVD na ISO. Ponadto możesz z łatwością nagrać dowolny ISO na DVD / CD / Blu-ray Disc.

BDlot DVD ISO Master może konwertować zwykłe i zaszyfrowane płyty DVD na ISO bez żadnej pomocy ze strony zewnętrznego oprogramowania do deszyfrowania DVD.

Możesz usunąć zarówno kody regionu DVD, jak i inne zabezpieczenia DVD, takie jak CPRM, CSS, CPPM, UOP, APS, ARccOS, ochrona Disney X i Rip-Guard.

Jednak jego wydajność jest ograniczona do ISO; mimo że ma najpotężniejszą technologię deszyfrowania DVD,. To sprawia, że ​​zewnętrzny konwerter DVD na wideo jest nadal bardzo niezbędny do konwersji plików ISO na filmy, które można odtwarzać na urządzeniach przenośnych.

 • Czytaj także: Najlepsze aplikacje odtwarzacza DVD dla użytkowników systemu Windows 10
 1. Hamulec ręczny

hamulec ręczny

HandBrake to wieloplatformowy transkoder wideo typu open source, wieloplatformowy, na licencji GPL, dostępny dla systemu Windows. To oprogramowanie obsługuje dowolne źródło lub DVD podobne do Bluray, które NIE są chronione przed kopiowaniem jako dane wejściowe.

Ponadto za pomocą tego oprogramowania można łatwo przekonwertować dysk DVD na cyfrowy. Wysyła filmy MP4 i MKV z kodekiem MPEG-4, H.264 i MPEG-2 i ma ustawione profile zoptymalizowane dla kilku urządzeń.

Jeśli interesuje Cię konwerter DVD typu open source, jest to jeden z najlepszych dostępnych.

 1. DVD43

DVD43

Wtyczki DVD43 i DVD43 to bezpłatne zgrywarki DVD. Działają one odpowiednio w 32-bitowym i 64-bitowym systemie Windows. Pomaga w tworzeniu kopii zapasowych dysków DVD (legalnie posiadanych) oraz w korzystaniu z dysków DVD poza regionem wydania.

Oprogramowanie DVD43 działa w zasobniku systemowym, może wykryć po włożeniu nowego dysku DVD i automatycznie usunąć prawie wszystkie schematy ochrony przed kopiowaniem.

 • Czytaj także: Poprawka: brak napędu DVD w systemie Windows 10
 1. Zmniejszenie DVD

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweDVD Shrink to darmowy program dla użytkowników systemu Windows. Działa jako kopia DVD do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD, a także zapisuje obraz ISO lub plik folderu DVD na dysku twardym.

Ma wbudowany algorytm deszyfrowania, który umożliwia kopiowanie komercyjnych tytułów DVD chronionych przed kopiowaniem.

Oprogramowanie DVD Shrink jest dobre do zgrywania płyt DVD, jednak podczas instalacji bezpłatnego zgrywarki DVD na komputerze może zostać zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Może łatwo nagrać pliki wyjściowe na płytę DVD współpracując z oprogramowaniem do nagrywania płyt DVD.

Sprawdź szczegóły w raporcie ze skanowania złośliwego oprogramowania DVD Shrink. Jeśli masz takie problemy, pobierz inne bezpłatne oprogramowanie do zgrywania płyt DVD.

Ponadto konwersja wyjściowych plików DVD na inne filmy może wymagać zewnętrznego konwertera wideo. Jak sama nazwa wskazuje, to bezpłatne oprogramowanie do zgrywania DVD może również zmniejszać lub kompresować dane z DVD i odtwarzać DVD.

Zrzeczenie się: Zwróć uwagę na zgodność systemu, ponieważ ten program może nie zostać zaktualizowany do nowych wersji systemu operacyjnego.

 1. MakeMKV

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweProgramy freeware i shareware tworzą MakeMKV. Dzięki temu oprogramowaniu zgrywanie płyt DVD jest bezpłatne i zawsze pozostanie bezpłatne.

Jednak funkcje deszyfrowania i przetwarzania Blu-ray są bezpłatne tylko przez 30 dni. Po 30-dniowym okresie próbnym będziesz musiał zapłacić 50 USD, aby kupić klucz rejestracyjny, aby móc dalej używać go do konwersji i przesyłania strumieniowego dysków Blu-ray.

To oprogramowanie nie może konwertować płyt DVD z ochroną przed kopiowaniem na pliki cyfrowe.

 • Przeczytaj także: Windows 10 nie może odtwarzać DVD lub Blu-ray [Poprawka]
 1. Formatuj fabrykę

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweFormat Factory to darmowy konwerter multimediów DVD na cyfrowy, który obsługuje około 60 języków, które mogą konwertować pliki audio, wideo i zdjęcia.

Ponadto oprogramowanie to może także konwertować dyski CD i DVD na inne formaty plików, a także tworzy pliki ISO i CSO. Jednak nie obsługuje usuwania ochrony przed kopiowaniem DVD.

Czytaj także: Top 5 darmowego oprogramowania do nagrywania dla systemu Windows 10

 1. VidCoder

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweJest to darmowy konwerter Blu-ray / DVD i aplikacja do transkodowania wideo dla systemu Windows. Obsługuje kodowanie wsadowe i wiele wątków.

Jednak VidCoder używa HandBrake jako silnika kodowania. Ma stosunkowo bogaty interfejs użytkownika, taki jak hamulec ręczny. Ponadto nie może ominąć szyfrowania CSS.

 1. MediaCoder

najlepsze oprogramowanie do konwersji DVD na cyfroweMediaCoder to darmowy program do transkodowania audio i wideo dla Microsoft Windows, który umożliwia kompresję, konwersję i ekstrakcję plików audio z plików wideo.

Formaty plików, takie jak: AAC, MP3, AVC, MP4, AVI, MOV, FLV, AVI itp. Są obsługiwane przez MediaCoder. Ponadto MediaCoder jest uniwersalnym transkoderem mediów i ma możliwość konwertowania DVD, ale ogranicza się tylko do DVD chronionych CSS (wczesna wersja).

Ponadto MediaCoder wykorzystuje w swoim instalatorze usługę rekomendacji oprogramowania pakietowego znaną jako „open candy”.

Czytaj także: Poprawka: brak napędu DVD w systemie Windows 10

W graficznym interfejsie użytkownika, na stronie internetowej zawierającej reklamy ładujące się przy każdym starcie, a nawet twardą darowiznę, można znaleźć bardzo irytujące reklamy tekstowe.

Podsumowując, wspomniane powyżej oprogramowanie systemu Windows umożliwia konwersję DVD na cyfrowe filmy. Wybierz najbardziej preferowany. Jeśli masz jakieś pytanie, daj nam znać, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji