Aplikacja Epix Windows 8 przenosi filmy i koncerty na tablety z systemem Windows 8

Nowa aplikacja Epix dla użytkowników systemu Windows 8 jest dostępna w sklepie Windows Store i pozwala użytkownikom cieszyć się ponad 3 000 dużych hollywoodzkich hitów, koncertów, komedii i oryginałów. Oczywiście nie są one bezpłatne, ponieważ nadal będziesz potrzebować subskrypcji.
epix Windows 8
Nie ma zbyt wielu aplikacji, których można użyć do oglądania bezpłatnych filmów na tabletach z systemem Windows 8, ponieważ trudno jest znaleźć legalne sposoby na zrobienie tego. Oczywiście, jeśli masz subskrypcję usługi takiej jak Netflix, nie musisz płacić nic więcej, aby oglądać filmy w Windows 8. Podobną aplikacją jest Epix, którą można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows. Oto jego opis:

Natychmiast przesyłaj strumieniowo ponad 3000 wielkich filmów z Hollywood, koncertów, komedii i oryginałów dzięki aplikacji EPIX. Uzyskaj nieograniczony dostęp do najlepszych filmów Hollywood bez reklam i bez reklam w aplikacji Windows 8.1 BEZPŁATNIE dzięki abonamentowi EPIX za pośrednictwem dostawcy usług telewizyjnych. Nie jesteś subskrybentem, zaloguj się na EPIX.com, aby uzyskać BEZPŁATNY 14-dniowy okres próbny — karta kredytowa nie jest wymagana.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje filmowe dla systemu Windows 8 dla fanów filmu

Ja, na przykład, nie mam subskrypcji Epix, więc poszedłem na ich stronę internetową i próbowałem wybrać bezpłatny 14-dniowy okres próbny, ale odkryłem, że usługa jest dostępna tylko dla mieszkańców USA. Jeśli nie masz subskrypcji, wypróbuj wersję próbną, aby sprawdzić, czy warto. Korzystając z usługi, będziesz mógł przesyłać strumieniowo takie filmy Skyfall, Marvel’s Avenger, Jack Reacher i wiele innych. Naprawdę fajne jest to, że filmy są wycinane i wolne od reklam.

Oprócz filmów możesz także cieszyć się koncertami artystów takich jak Coldplay, Madona, Pink i wielu innych. Czekaj, jest więcej! Dostępne są również stand-upy komediowe, a także wiele innych ciekawych filmów dokumentalnych. Więc bez zbędnych ceregieli, kliknij link i od razu uzyskaj Epix na urządzenia z systemem Windows 8.

Pobierz Epix na Windows 8

Link do głównej publikacji