Najlepsze 3 bezpłatne oprogramowanie muzyczne dla systemu Windows 10

Czy chcesz tworzyć muzykę bez tantiem? Dzisiaj pokażemy niektóre z najlepszych darmowe oprogramowanie muzyczne dostępny.

Bezpłatna muzyka umożliwia nabywcy płacenie za licencję muzyczną tylko raz i może korzystać z muzyki więcej niż raz. Na przykład, jeśli kupisz licencję na bezpłatną muzykę do filmu na swoim blogu lub stronie, płacisz tylko raz, nie ma znaczenia, czy masz 100 lub 10 000 odwiedzających, czy korzystasz z muzyki przez 2 miesiące lub 12 lat .

Ponadto muzyka bez tantiem nie oznacza, że ​​możesz uzyskać licencję na muzykę za darmo. Muzyka wolna od opłat nie jest także muzyką akcyjną. Nie jest to muzyka wolna od praw autorskich, nie jest też szczególnym gatunkiem ani jakością muzyki. Istnieje jednak kilka programów do tworzenia muzyki bez opłat licencyjnych.

Najlepsze bezpłatne oprogramowanie muzyczne do użytku w 2018 roku

1

Music Maker

Oprogramowanie Music Maker ma różne opcje, które znacznie ułatwiają produkcję muzyki. Początkujący uważają, że korzystanie z niego jest bardzo łatwe i intuicyjne od samego początku. To nieodpłatne oprogramowanie muzyczne ma osiem utworów i bezpłatne pętle, instrumenty programowe i pakiety dźwiękowe.

Ponadto, to darmowe oprogramowanie ma opór upuszczaj przepływ pracy i jest wyposażony w bardzo dobre pętle potrzebne do tworzenia pułapek, hip-hopu i techno, które zapewniają autentyczny i profesjonalny dźwięk.

Melodie i akordy można łatwo komponować za pomocą edytora MIDI, nawet jeśli brakuje Ci wiedzy do czytania muzyki. Oprogramowanie Music Maker zapewnia prawdziwą swobodę twórczą przy tworzeniu dowolnego rodzaju muzyki. Możesz szybko tworzyć utwory w dowolnej pułapce gatunku, hip-hopie, techno i EDM.

Pobierz Music Maker z Magix

Pobierz Music Maker ze sklepu Microsoft Store

 • 2)

  FL Studio

  flstudio

  To oprogramowanie jest również bardzo dobre do tworzenia muzyki bez tantiem. Ma ulepszony interfejs, który znacznie ułatwia tworzenie złożonych produkcji.

  FL Studio akceptuje kilka jednoczesnych wejść, takich jak fortepian, gitara, bęben i kilka instrumentów muzycznych. Mikserem można sterować bezpośrednio za pomocą notebooka lub tabletu z ekranem dotykowym. Interfejs może automatycznie dopasować się do dowolnego rozmiaru ekranu.

  Ponadto dla początkujących program FL Studio jest łatwy w użyciu w porównaniu do innych bezpłatnych programów muzycznych. Jest dość tani i oferuje bezpłatne aktualizacje do nowych wydań.

  Pobierz FL Studio

  • Przeczytaj także: 11 najlepszych programów do produkcji muzyki dla użytkowników komputerów PC

  3)

  Cubase

  cubase

  To oprogramowanie zostało opracowane przez Steinberg, niemiecką firmę zajmującą się oprogramowaniem muzycznym. Łączy dobrą jakość dźwięku oraz szereg zaawansowanych narzędzi MIDI i audio do komponowania, nagrywania, miksowania i edycji muzyki.

  Cubase może tworzyć projekty muzyczne, które pozwalają użytkownikowi edytować surowe ścieżki audio, edytować pliki MIDI, teksty piosenek i prezentować je w różnych formatach, takich jak partytury, listy zdarzeń i konsola do edycji. Dlatego łatwo można tworzyć muzykę bez tantiem.

  Operator może również miksować różne ścieżki w pliku stereo.wav, aby można go było wypalić na płycie kompaktowej w formacie mp3 lub Red Book jako pliki na płycie CD lub DVD lub opublikować online. Jest także kompatybilny z kilkoma wersjami systemu operacyjnego Windows.

  Pobierz Cubase

  Podsumowując, każde z bezpłatnych programów muzycznych wymienionych w tym poście jest idealne nawet dla początkujących użytkowników komputerów. Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie muzyczne mogą się przydać przy wyborze oprogramowania.

  Sprowadza się to jednak do tego, czego chcesz i które oprogramowanie jest dla Ciebie lepsze. Wybierz bezpłatne oprogramowanie muzyczne, które najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom i twórz dobrą muzykę.

Link do głównej publikacji