4 najlepsze emulatory Xbox 360 na komputery PC do zainstalowania w 2019 roku

Czy wiesz, że możesz teraz cieszyć się grami Xbox 360 na komputerze? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

Przeczytaj ten artykuł z wielką uwagą. Pokażemy Ci najlepszy emulator Xbox 360 na PC, który można łatwo wykorzystać do naśladowania konsoli do gier Xbox 360 na komputerze z systemem Windows.

Xbox 360 jest jedną z konsol do gier Xbox, znanej serii gier firmy Microsoft. To dublowana wersja Xbox One, wypełniona niezliczoną ilością ekscytujących gier.

Xbox 360 został zaprojektowany wyłącznie w taki sposób, że w jego gry można grać tylko na konsoli do gier.

Jednak pojawienie się wyspecjalizowanych emulatorów Xbox wyeliminowało wyłączność konsoli. Jako takie, gry Xbox 360 (i Xbox One) można teraz oglądać na komputerach PC.

W świetle tego będziemy patrzeć na cztery najlepsze emulatory Xbox 360 na PC, ze szczególnym uwzględnieniem komputerów z systemem Windows.

Jakie są najlepsze emulatory Xbox 360 na PC?

1

Xenia

najlepszy emulator Xbox 360 na PCXenia to prawdopodobnie najlepszy emulator Xbox 360 na PC. W rzeczywistości, jak wielu twierdzi, jest to jedyny emulator Xbox, który doskonale imituje Xbox 360 na komputerze z systemem Windows, z bardzo niewielką liczbą opóźnień i innych wad związanych z wydajnością.

Chociaż emulator Xenia Xbox 360 jest obecnie obsługiwany tylko w systemie Windows, istnieją oznaki, że wkrótce zostanie wydana wersja systemu operacyjnego Linux.

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego sterownika kontrolera Xbox 360 na komputer z systemem Windows 10, pobierz go z tego artykułu.

Zasadniczo Xenia wymaga zestawu zaawansowanych wersji systemu Windows, aby działać z optymalną wydajnością.

Obecnie jest obsługiwany tylko na komputerach z systemem Windows 10 / 8.1 / 8, które są wyposażone w procesor graficzny zgodny z Vulkan (patrz tutaj), 64-bitowy procesor x86, kontroler obsługiwany przez Xinput, wsparcie AVX (Hasswell lub Intel Sandy Bridge ).

Xenia oferuje również stosunkowo łatwą konfigurację; wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program, rozpakować plik .zip i uruchomić program jako administrator.

Następnie możesz otworzyć emulator Xenia i kontynuować pobieranie żądanych gier na konsolę Xbox 360 na komputer. Na razie możesz pobierać (i grać) do 90 gier Xbox 360 na swój komputer, używając Xenia.

Xenia to program typu open source; dlatego jest dostępny do pobrania za darmo.

Pobierz Xenia

2)

Emulator VR Xbox 360 na PC

najlepszy emulator Xbox 360 na PC

Emulator VR Xbox 360 na PC to kolejny najwyżej oceniany emulator gier Xbox 360 na PC. Jest to jeden z najczęściej używanych emulatorów Xbox, z rekordem około 300 000 pobrań.

Program jest zgodny z wersjami Windows średniego poziomu (zarówno 64-bitową, jak i 32-bitową), od Windows 2000 do Windows XP do Windows 7.

Chcesz, aby emulatory działały szybciej w systemie Windows 10? Sprawdź ten przewodnik i zrób to z łatwością.

Ten emulator Xbox 360 cechuje się względnie wysoką liczbą klatek na sekundę (klatki na sekundę), poprawionym zużyciem pamięci, procesorem SSE 3/4, obsługą procesorów graficznych Radeon, szybkim czasem ładowania i więcej.

Zasadniczo oferuje doskonałe wrażenia z gry, podobnie jak odzwierciedlenie tego, co można uzyskać na konsoli do gier Xbox 360.

Emulator VR Xbox 360 na PC to darmowy program, który można pobrać ze strony źródłowej. Najnowsza wersja programu jest oznaczona jako „Wersja 1.0.5” i ma rozmiar 21,91 MB.

Pobierz VR XBox 360 PC Emulator (wersja 1.0.5)

3)

Emulator CXBX

najlepszy emulator Xbox 360 na PC

CXBX to kolejny szeroko stosowany emulator gier Xbox na komputerze z systemem Windows. Chociaż pierwotnie został zaprojektowany do emulacji gier Xbox One na PC, może być również używany na Xbox 360.

Chociaż nadal istnieją kontrowersje dotyczące jego wydajności w emulacji Xbox 360. CXBX jest zoptymalizowany pod kątem eliminacji opóźnień systemowych, nawet podczas grania w gry Xbox o dużej mocy.

W świetle tego CXBX można łatwo pobrać i zainstalować, a także ma wbudowany program, który pozwala konwertować gry Xbox na pliki .exe.

Jeśli szukasz także najlepszych emulatorów NES dla systemu Windows 10, zapoznaj się z naszą listą naszych najlepszych ofert.

Dzięki temu nie musisz tworzyć maszyny wirtualnej, aby naśladować gry na konsolę Xbox 360, ponieważ możesz łatwo cieszyć się grami bezpośrednio na komputerze.

Istnieje jednak ograniczenie liczby gier Xbox, w które można grać w CXBX, ponieważ obsługuje on tylko około sześciu gier Xbox 360 / One.

Ponadto działa z optymalną wydajnością tylko w wersjach o dużej mocy (obie wersje 64-bitowe) 32-bitowy) systemu Windows.

Emulator CXBX jest dostępny do bezpłatnego pobrania, ponieważ jest licencjonowany na licencji GNU Public License. Dlatego możesz łatwo pobrać i cieszyć się nim za darmo.

  • Pobierz emulator CXBX z GitHub
  • Pobierz CXBX z oficjalnej strony internetowej

4

Emulator DXBX

Emulator DXBX jest jednym z najczęściej używanych emulatorów do grania w gry Xbox 360 na komputerze z systemem Windows.

Ten emulator, ze względu na swoje nieodłączne funkcje i kompatybilność, jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych emulatorów Xbox dla Windows.

DXBX jest wyposażony w kilka doskonałych funkcji i jest kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi wersjami Windows, w tym wszystkimi wersjami Windows 7, Windows 8 / 8.1 i Windows 10.

Sprawdź ten artykuł, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie kontrolera Xbox dla systemu Windows 10.

Jest jednak obsługiwany tylko w 32-bitowych wersjach PC. Dlatego jeśli twój komputer działa w wersji 64-bitowej, być może będziesz musiał szukać gdzie indziej.

Zazwyczaj DXBX obsługuje wbudowany Direct3D8, który służy do grafiki. Ponadto jest w stanie doskonale emulować shadery pikseli, kontrolery, grafikę i ścieżki dźwiękowe znanych gier Xbox.

Emulator DXBX konwertuje docelowe pliki Xbox na pliki wykonywalne (.exe), aby ułatwić instalację. Ma możliwość emulacji praktycznie wszystkich gier Xbox (Xbox 360 i Xbox One) na komputerze z systemem Windows.

Wreszcie DXBX jest programem typu open source i można go pobrać za darmo.

Pobierz emulator DXBX ze SourceForge.

Wniosek

Pojawienie się emulatorów Xbox wzmocniło miłośników gier, ponieważ mogą teraz emulować konsolę do gier na komputerach osobistych.

Dzięki temu miłośnicy Xbox 360 (i Xbox One) mogą teraz zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się niemal idealną grą Xbox na swoich komputerach.

W tym artykule sprawdziliśmy pięć najlepszych emulatorów Xbox 360 na PC, aby lepiej poinformować o swojej decyzji, który emulator wybrać na komputer.

Jeśli masz inne pytania, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji