Najlepsza aplikacja Windows 8, 10 w tym tygodniu: Georama, Przewodnik turystyczny

Rozpoczął się kolejny tydzień, a czytelnicy Windows 8 na całym świecie mają do dyspozycji Sklep Windows do różnych zadań i potrzeb. Do wyboru najlepszych aplikacji Windows 8 na ten tydzień mamy Georama, bardzo przydatną aplikację podróżną na Windows 8.
aplikacja podróżna Windows 8 George
Jakiś czas temu napisaliśmy około 10 najlepszych aplikacji podróżnych na Windows 8, które można znaleźć w Windows Store. Teraz, jeśli chodzi o tytuł najlepszej aplikacji Windows 8 w tym tygodniu, wybraliśmy ręcznie Georama, kolejna naprawdę niesamowita aplikacja podróżna na Windows 8. Jeśli korzystałeś już z tej usługi na innych platformach, znasz tę usługę. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Windows 8, pobierz Georama (link do pobrania na końcu artykułu) i zacznij odkrywać świat!

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Skitch Touch

Jedna z najlepszych aplikacji podróżnych na Windows 8

Georama pomaga odkrywać pomysły na wakacje na podstawie tego, kto jedzie, kiedy chcesz jechać, twoich zainteresowań i nie tylko! Uzyskaj spersonalizowane sugestie dotyczące podróży i odkrywania miejsc wakacyjnych, miejsc pobytu i rzeczy do zrobienia — wszystko w jednym miejscu.

aplikacja georama windows 8The Aplikacja podróżna Windows 8 Georama pozwala odkryć pomysły na wakacje w pięknie wykonanym projekcie. Gdy otworzysz aplikację, będzie kilka polecanych miast, które będziesz mógł wybrać. Następnie otrzymasz podsumowanie miasta, prognozę pogody, hotele i hostele, atrakcje, restauracje, życie nocne i porady dotyczące zakupów.

W sekcji „Odkryj pomysły na wakacje” znajdziesz idealną lokalizację do podróży, oceniając to, czego szukasz — sztukę, przygodę, kulturę, sport, romantyczne życie nocne; kiedy planujesz podróż i z kim zamierzasz jechać. Jeśli nie masz pewności, możesz nawet uzyskać rekomendacje dotyczące miejsca docelowego.

Pobierz aplikację Georama na Windows 8

Link do głównej publikacji