Microsoft rozwiązuje znany problem z myszą i klawiaturą w systemie Windows 10

W zeszłym tygodniu Microsoft wydał nową kompilację systemu Windows 10 15019. Nowa wersja oferuje wiele nowych funkcji, głównie związanych z grami, ale także naprawia niektóre znane błędy w systemie.

Jednym z błędów, które Microsoft rozwiązał w kompilacji 15019, jest od dawna problem z myszą i klawiaturą. Podobno niektórzy użytkownicy zgłaszali w przeszłości, że ich mysz i klawiatura przestają reagować bez żadnego konkretnego powodu, dlatego Microsoft ostatecznie zapewnił realne rozwiązanie.

Rozwiązaliśmy problem, który niektórzy znawcy mogli ostatnio doświadczyć, gdy mysz i klawiatura czasami nie reagowały przez kilka sekund na raz.

Jednak nadal nie jesteśmy pewni, co było przyczyną tego problemu, ani co zrobiono, aby go rozwiązać. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli napotkałeś te problemy w poprzednich wersjach, jest zainstalowanie bieżącej.

Aby zainstalować najnowszą kompilację systemu Windows 10, przede wszystkim musisz być w Szybkiej wersji Windows 10 Preview, ponieważ kompilacja nadal nie jest dostępna dla innych wersji systemu. Aby uzyskać nową wersję, przejdź do Ustawienia > Aktualizacje bezpieczeństwo, i sprawdź dostępność aktualizacji.

Jeśli zauważysz, że problem nadal występuje, możesz przeczytać nasz artykuł na temat problemów z myszą i klawiaturą w systemie Windows 10. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam odpowiednie rozwiązanie.

Możesz powiedzieć nam o tym, czy nowa wersja rzeczywiście naprawiła problem z myszą i klawiaturą w komentarzach, na wypadek, gdybyś już sprawdził.

Link do głównej publikacji