Błąd serwisu Netflix 0x80240014 [FIX]

Netflix to jedna z najpopularniejszych usług subskrypcyjnych do oglądania odcinków telewizyjnych i filmów. Jeśli posiadasz członkostwo w serwisie Netflix, możesz bezpłatnie pobrać aplikację na komputer z systemem Windows 10 i od razu oglądać tysiące odcinków telewizyjnych i filmów. Jeśli nie jesteś członkiem serwisu Netflix, możesz przetestować aplikację za darmo przez miesiąc.

Aplikacja Netflix jest bardzo stabilna i niezawodna. Czasami możesz jednak napotkać różne problemy techniczne, zwłaszcza podczas próby pobrania.

Błąd serwisu Netflix 0x80240014

Tysiące użytkowników systemu Windows 10 ostatnio poinformowało, że nie mogli pobrać i zainstalować aplikacji Netflix ze Sklepu Windows ze względu na błąd 0x80240014.

Nie mogę zainstalować aplikacji Netflix w Sklepie Windows. Pobiera i rozpoczyna proces instalacji błędów z kodem błędu 0x80240014

Pobrałem i zainstalowałem Silverlight, odtwarzacz multimediów GOM i filmy Livemall na podstawie potencjalnych poprawek sugerowanych w innych wątkach, ale bez powodzenia.

Jak naprawić błąd instalacji Netflix 0x80240014

Jak przyznaje jeden użytkownik, jeśli otrzymasz wyżej wymieniony kod błędu, oznacza to, że system Windows nie może zidentyfikować instalacji, a nie, że nie może zainstalować aplikacji. Dobrą wiadomością jest to, że możesz po prostu zignorować ten komunikat o błędzie.

Aby sprawdzić, czy aplikacja Netflix została zainstalowana, uruchom Wiersz polecenia i wpisz explorer shell: AppsFolder. Poszukaj aplikacji Netflix na liście, kliknij ją dwukrotnie, wpisz dane logowania i powinna znowu działać. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę aplikacji w folderze aplikacji i utworzyć skrót.

Jeśli nie możesz znaleźć Netflix w AppsFolder, wykonaj kroki rozwiązywania problemów wymienione poniżej.

1. Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów ze Sklepem Windows

Jeśli nie możesz zainstalować Netflix, spróbuj uruchomić dedykowane narzędzie do rozwiązywania problemów Microsoft dla aplikacji Windows. Możesz pobrać narzędzie ze strony Microsoft.

2. Uruchom skanowanie SFC

Uszkodzone pliki systemowe mogą blokować instalacje aplikacji. Uruchom skanowanie SFC, aby wykryć i naprawić uszkodzone pliki.

  1. Rodzaj cmd w menu wyszukiwania> wybierz Wiersz polecenia> uruchom jako administrator
  2. Wpisz polecenie sfc / scannow i naciśnij Enter.

3. Zainstaluj najnowsze aktualizacje systemu Windows

Przejdź do Ustawienia> Aktualizacja Bezpieczeństwo> Sprawdź aktualizacje> zainstaluj oczekujące aktualizacje.

Jeśli napotkałeś inne obejścia, aby naprawić błąd 0x80240014, możesz wymienić kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji