Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Gmail Touch

Dość długo szukałem dedykowanej aplikacji Gmail dla systemu Windows 8 do pobrania i zainstalowania na moim tablecie z systemem Windows 8. Jest tak, ponieważ Google nie zdecydowało się jeszcze na wydanie oficjalnego klienta Gmaila dla użytkowników systemu Windows 8. Gmail innej firmy wydaje się być najlepszą dostępną obecnie w Sklepie Windows
aplikacja Windows 8 gmail
Gdy przejdziesz do Sklepu Windows i wpiszesz tam „gmail”, na twoich oczach pojawi się mnóstwo aplikacji Windows 8. Problem polega na tym, że oszałamiająca większość z nich to spam i bezużyteczne aplikacje, których naprawdę powinieneś unikać pobierania na komputer lub dotykania urządzeń z systemem Windows 8. Gmail Touch to jedyny, który mogę polecić, jeśli chodzi o wypróbowanie Gmaila na tablecie z Windows 8.

Czytaj także: Najnowszy atak Microsoft Scroogled atakuje reklamy przypominające pocztę e-mail Gmaila

Opis: Gmail Touch to klient poczty dla systemu Windows 8. Przeglądaj swoją skrzynkę odbiorczą, redaguj wiadomości, przeszukuj pocztę i wiele więcej! Funkcje: wyświetlanie skrzynki odbiorczej, redagowanie wiadomości, wyszukiwanie wiadomości e-mail, kafelki na żywo, powiadomienia o znaczkach i toastach, obsługa wielu kont, udostępnianie celu

Niezawodna aplikacja Gmail dla systemu Windows 8 na tablet z systemem Windows 8

Windows 8 aplikacja GmailAplikacja jest bardzo prosta i ma niekoniecznie atrakcyjny wygląd, ale szybko się przyzwyczajasz. Nadal polegam na wbudowanej aplikacji Mail na mój tablet z systemem Windows 8, ale jeśli chcesz mieć dedykowaną aplikację Gmail, w tej chwili jest to najlepszy wybór. Wewnątrz aplikacji możesz wykonywać podstawowe czynności — przeglądać skrzynkę odbiorczą, wysyłać e-maile, przeszukiwać pocztę. Możesz także przypiąć aplikację do ekranu startowego, a dzięki obsłudze Windows 8.1 możesz zmienić jej rozmiar tak, jak chcesz. Czasami zauważyłem, że aplikacja powoli się ładuje, więc mam nadzieję, że programista zajmie się tym w przyszłej wersji.

Gmail Touch na Windows 8 był wielokrotnie aktualizowany, a aktualizacje interfejsu użytkownika i poprawki zostały wprowadzone. Aplikację można pobrać za darmo, ale w prawym dolnym rogu znajduje się kwadratowy baner reklamowy, do którego przywykniesz. Możesz też zapłacić 2,99 USD i uzyskać wersję bez reklam. Aplikacja jest również wyposażona w powiadomienia o znaczkach i Toast, obsługę wielu kont i udostępnianie funkcji docelowych. Będziemy monitorować aplikację, a jeśli będą jakieś wartościowe aktualizacje, powiadomimy Cię.

Pobierz Gmail Touch na Windows 8

Link do głównej publikacji