Jak znaleźć aplikacje w Sklepie Windows, które nie pokazują się w wynikach

Sklep Windows to miejsce do wyszukiwania, pobierania i instalowania aplikacji dla systemu operacyjnego Windows.

Dostarczony początkowo z Windows 8, będzie również dostępny w nadchodzącym systemie operacyjnym Windows 10.

Jak zapewne wiesz, prowadzę cotygodniową serię w Betanews, w której recenzuję nowe aplikacje i gry wydane na system operacyjny Windows.

Korzystam z wyszukiwania w Sklepie Windows dość często, aby znaleźć gry i aplikacje, które chcę przyjrzeć się bliżej, i które działają dobrze przez większość czasu.

Czasami jednak wyszukiwanie nie zwróci wyników, mimo że wiem, że istnieje gra lub aplikacja o tej nazwie.

wyszukiwanie w sklepie Windows brak wyników

Jeden przykład, na który wpadłem dzisiaj. Kiedy szukam TvTracker w sklepie, nie znaleziono żadnych wyników. Ale istnieje aplikacja, którą możesz zweryfikować na stronie aplikacji Windows.

Ponieważ nie ma opcji kliknięcia łącza w tej witrynie, aby od razu zainstalować aplikację w systemie Windows, do znalezienia tej aplikacji można użyć Sklepu Windows.

Ale jak znaleźć aplikację, która nie została znaleziona podczas wyszukiwania podczas wyszukiwania jej dokładnej nazwy?

Naprawdę nie wiem, dlaczego wyszukiwanie czasami nie znajdzie aplikacji ani gier. Windows Store i tak nie zapewnia najlepszej jakości wyszukiwania, ponieważ wyniki są często wypełnione elementami, które prawie nie są powiązane z tym, czego szukałeś.

Powrót do pierwszego wydania. O ile wiem, istnieje tylko jedna opcja, aby ujawnić w sklepie aplikacje, których nie ma na liście podczas wyszukiwania dokładnej nazwy, a mianowicie wyszukiwanie dokładnej nazwy firmy.

wyszukiwarka firm

Brzmi dziwnie, ale kiedy szukasz nazwy firmy, wszystkie aplikacje tej firmy są na liście. Spowoduje to zwrócenie wszystkich aplikacji tej firmy, w tym tej, której nie można znaleźć podczas wyszukiwania nazwy aplikacji. Jeśli więc szukasz oprogramowania Madnight w sklepie Windows Store, w wyniku tego zostanie wyświetlony TvTracker.

Inne obejścia mogą czasami działać. Na przykład w przypadku TvTracker wyszukiwanie Tv Trackera ujawni aplikację i kilka innych. Chociaż może to czasami działać, nie ma gwarancji, że zawsze będzie działać.

Firma Microsoft musi poprawić wyszukiwanie w Sklepie Windows, aby rozwiązać problem. Wyszukiwanie czegoś, o którym wiesz, że istnieje, ale nie przynosi żadnych wyników w sklepie, może być frustrujące.

Podsumowanie
Jak znaleźć aplikacje w Windows Store, które nie't show in the results
Nazwa artykułu
Jak znaleźć aplikacje w Sklepie Windows, które nie pokazują się w wynikach
Opis
Jak znaleźć aplikacje w Sklepie Windows, które nie są zwracane podczas wyszukiwania ich nazwy.

Link do głównej publikacji