Jak zainstalować system Windows 10 dla telefonów na obsługiwanych urządzeniach

Przegląd techniczny Windows 10 dla telefonów został niedawno wydany i na pewno wywołał wiele szumu. Podczas gdy niektórzy użytkownicy narzekali na to, że nie są w stanie zainstalować go na niższych urządzeniach, inni testowali nowy system operacyjny.
zainstaluj Windows 10 na telefony na nieobsługiwanych urządzeniach
Istnieje również trzeci rodzaj użytkowników, którzy są w stanie zainstalować system Windows 10 na swoich urządzeniach z Windows Phone, ale nie są pewni, czy powinni. Jeśli więc jesteś osobą, która rozumie, jak działa podgląd techniczny, ale nie wiesz, jak go zainstalować, oto samouczek dla Ciebie.

Instalowanie podglądu technicznego systemu Windows 10 na obsługiwanych urządzeniach z systemem Windows Phone jest w rzeczywistości dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Windows Insider ze Sklepu Windows Phone, wybrać opcję wdrożenia i potwierdzić warunki. Następnie sprawdź dostępność aktualizacji i gotowe. Proces instalowania nowego podglądu technicznego może zająć od 10 minut do 2 godzin, w zależności od urządzenia. Możesz także wybrać dwie opcje rejestracji, w zależności od tego, w jaki sposób chcesz użyć podglądu technicznego systemu Windows 10.

Oto samouczek krok po kroku dotyczący instalowania podglądu technicznego systemu Windows 10 dla telefonów na obsługiwanych urządzeniach:

 1. Otwórz sklep Windows Phone Store i wyszukaj informacje poufne systemu Windows
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację Windows Insider ze Sklepu Windows Phone
 3. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją, aby otrzymywać kompilacje podglądu technicznego i dotknij Pobierz kompilacje podglądu
 4. Następnie musisz wybrać opcję rejestracji. Dostępne są dwie opcje rejestracji: Insider Slow i Insider Fast. Jeśli wybierzesz Insider Fast, wcześniej otrzymasz nowe aktualizacje, ale z mniejszą liczbą rozwiązań błędów i innych problemów (i odwrotnie dla Insider Slow)
 5. Po podjęciu decyzji, z której opcji rejestracji chcesz skorzystać, kliknij przycisk Dalej, potwierdź warunki użytkowania i zakończ instalację
 6. Po zakończeniu instalacji aplikacja Windows Insider zostanie zamknięta
 7. Teraz przejdź do ustawień telefonu i przejdź do sekcji aktualizacji telefonu
 8. Naciśnij sprawdź aktualizacje, a telefon zacznie pobierać wszystkie niezbędne pliki do podglądu technicznego systemu Windows 10 (może to zająć trochę czasu, w zależności od urządzenia)
 9. Po zakończeniu pobierania pojawi się wyskakujące okienko umożliwiające zainstalowanie podglądu technicznego systemu Windows 10 na telefony
 10. Po prostu naciśnij zainstaluj, a instalacja się rozpocznie
 11. Po zakończeniu instalacji telefon uruchomi się ponownie i następnym razem, gdy uruchomi się ti, powinien być uruchomiony przegląd techniczny systemu Windows 10

Wszystkie ustawienia z Windows 8.1 powinny zostać przeniesione do Windows 10 TP, więc prawdopodobnie będziesz mieć te same ustawienia i wszystko inne, ale tylko w nowym, ulepszonym środowisku Windows 10 Technical Preview. Jeśli nie jesteś zadowolony z nowego podglądu technicznego Windows 10 dla telefonów, nie martw się, bo Microsoft się tym zajął. Ponieważ możesz po prostu przywrócić stary system Windows 8.1 za pomocą narzędzia Microsoft do przywracania.

Czy wypróbowałeś już nowy podgląd techniczny systemu Windows 10 na swoim urządzeniu? Jakie są Twoje opinie na temat Technicznej wersji zapoznawczej, podoba Ci się to, czy nie i co byś zmienił? Napisz o tym wszystkim w sekcji komentarzy, chcielibyśmy to usłyszeć.

Link do głównej publikacji