Jak zablokować instalację KB4056892 na komputerze z systemem Windows 10

Aktualizacja KB4056892 to chyba najbardziej znienawidzona łatka w tej chwili. Wielu użytkowników zgłosiło, że ta aktualizacja często psuje komputery, uniemożliwiając im korzystanie z urządzeń.

Biorąc pod uwagę tę sytuację, użytkownicy szukają szybkiego sposobu, aby uniemożliwić instalację KB4056892 na swoich komputerach.

KB4056892 oczekuje na ponowne uruchomienie. Niestety, kiedy zrestartowałem komputer, zepsuł się mój system. Miałem duże logo systemu Windows na ekranie i po prostu tam siedziało. Uruchomiłem się ponownie i mogłem uruchomić naprawę. Naprawa powiedziała, że ​​wycofuje ostatnią aktualizację, ponieważ nie zostanie całkowicie zainstalowana. Z KB4056892 czeka na ponowne uruchomienie Zrobiłem kolejny restart i miałem ten sam problem. Jak to zablokować więc nie zostanie zainstalowany, jeśli będę musiał ponownie uruchomić komputer?

Odinstalowanie aktualizacji nie rozwiązuje problemu, ponieważ system operacyjny będzie ją pobierał raz za razem. Jak dokładnie możesz zablokować KB4056892?

Jak zapobiec pobieraniu i instalowaniu KB4056892

1. Zatrzymaj Windows Update

  1.  Aby uruchomić> wpisz „run”> uruchom okno Uruchom
  2. Rodzaj services.msc > naciśnij Enter
  3. Znajdź usługę Windows Update> kliknij ją dwukrotnie, aby ją otworzyćzablokuj aktualizację systemu Windows
  4. Przejdź do zakładki Ogólne> Typ uruchamiania> wybierz Wyłączwyłącz aktualizacje systemu Windows
  5. Uruchom ponownie komputer> żadne aktualizacje nie powinny być instalowane do momentu ponownego włączenia usługi Windows Update.

2. Wstrzymaj aktualizacje

Jeśli regularnie instalujesz najnowsze aktualizacje na swoim komputerze, a po prostu chcesz uniknąć instalacji KB4056892, najlepszym rozwiązaniem jest wstrzymanie aktualizacji. Mamy nadzieję, że da to Microsoftowi wystarczająco dużo czasu na naprawienie problematycznych aktualizacji.

Przejdź do Ustawienia> Aktualizacje Bezpieczeństwo> Ustawienia zaawansowane> Włącz przełącznik „Wstrzymaj aktualizacje”

wstrzymaj aktualizacje systemu Windows

Proszę bardzo, te dwa proste rozwiązania powinny pomóc trzymać KB4056892 na dystans. Chociaż nie możesz odłożyć aktualizacji na czas nieokreślony, możesz zablokować jej instalację na komputerze przynajmniej przez kilka dni.

Link do głównej publikacji