Jak uaktualnić do Windows 10 Creators Update z Windows 7, 8.1 za darmo

Jeśli chcesz zaktualizować komputer z systemem Windows 7 lub Windows 8.1 do najnowszej wersji systemu Windows 10, możesz teraz zainstalować Creators Update OS na swoim komputerze. Microsoft opublikuje aktualizację dla twórców 11 kwietnia, ale jeśli nie chcesz czekać do tego czasu, możesz teraz nacisnąć przycisk aktualizacji.

W tym artykule pokażemy, jak dokładnie możesz bezpłatnie uaktualnić stare dobre komputery z systemem Windows 7 i Windows 8.1 do Windows 10 Creators Update.

Zanim naciśniesz przycisk aktualizacji, nie zapomnij przygotować komputera do aktualizacji, zwalniając miejsce na dysku, uruchamiając pełne skanowanie antywirusowe itp. Przejdź także na stronę producenta komputera i sprawdź listę urządzeń kompatybilny z Creators Update OS.

Windows 10 Creators Update pobierz za darmo

1. Skorzystaj z luki w aktualizacji

Jeśli nie skorzystałeś z bezpłatnej oferty uaktualnienia systemu Windows 10, Microsoft mówi, że musisz kupić licencję na aktualizację Windows 10 Creators Update. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: nadal możesz zakwalifikować się do bezpłatnej aktualizacji dwoma kanałami.

Windows 10 jest nadal bezpłatny dla użytkowników technologii asystujących. Wygląda na to, że Microsoft w ogóle nie przeprowadza weryfikacji, aby upewnić się, że na komputerze działają technologie wspomagające. Możesz także pobrać Microsoft Update Assistant i uaktualnić system do Windows 10 za darmo. Niedawno zastosowaliśmy tę metodę do uaktualnienia ostatniego komputera z systemem Windows 7.

2. Skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft

Tak, możesz również skontaktować się z pomocą techniczną Microsoft i poprosić o bezpłatną aktualizację z Windows 7, 8.1 do Windows 10. Agent wsparcia dostarczy Ci wyjątkowy link umożliwiający bezpłatną aktualizację do Windows 10.

3. Pobierz pliki ISO aktualizacji systemu Windows 10 dla twórców

Dobra wiadomość jest taka, że ​​pliki ISO aktualizacji Creators Update są już dostępne do pobrania. Firma Microsoft zaktualizowała już narzędzie do tworzenia multimediów. Aby uzyskać więcej informacji na temat pobierania pliku ISO, odwiedź stronę pomocy technicznej Microsoft.

Link do głównej publikacji