Sprawdź tę koncepcję Windows 7 2018 Edition: spodoba ci się

Dla wielu użytkowników Windows 7 był i nadal jest jedną z najlepszych w historii platform Microsoft. Jako taki, Win 7 zachował znaczną bazę użytkowników, którą ostatecznie przyćmił Windows 10.

Microsoft jest jednak całkowicie zaangażowany w system Windows 10 i zakończy obsługę Win 7 do 2020 roku.

Niemniej jednak YouTuber Mr. Advan dodał do YouTube nowe, całkowicie nieoficjalne wideo z koncepcją projektową Windows 7 2018 Remastered Edition, które pokazuje, jak Microsoft może przerobić Win 7.

edycja systemu Windows 7 2018

Czy wiesz, że możesz nadal używać systemu Windows 7 na zawsze? Dowiedz się, jak to zrobić z naszego szczegółowego przewodnika!

Bardzo stylowa edycja systemu Windows 7

Film Win 7 autorstwa Avdana to krótki klip, który trwa około półtorej minuty. Niemniej jednak ten film zawiera kuszące spojrzenie na to, jak wygląda zremasterowana edycja systemu Windows 7.

Film przedstawia edycję Windows 7 z stylem Acrylic UI wbudowanym w Windows 10. Menu Start zremasterowanej edycji wygląda bardziej jak w Windows 10, ale zachowuje przycisk Kula z Win 7.

Menu Start zremasterowanej edycji zawiera również wielokolorowe ikony kafelków w kolorze biało-niebieskim.

Film zawiera również przezroczyste okna. Microsoft w dużej mierze porzucił efekt przezroczystości Windows Aero zarówno w Windows 10, jak i 8. Jednak niektórzy użytkownicy wolą przezroczystość okien Win 7.

Jednak najciekawszym aspektem wideo z koncepcją projektową jest być może dynamiczna tapeta.

Mówiąc o tapetach, być może interesują Cię skórki Windows 10 dla Windows 7. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wybierz zestaw skórek z naszej świeżej listy!

Film pokazuje zremasterowany system Windows 7 z dynamiczną tapetą, która zmienia się wraz z porą dnia. W związku z tym system operacyjny przełącza się w nocy na tryb ciemnych motywów.

Ta dynamiczna tapeta pokazana na filmie jest porównywalna z przesuwającym się w czasie dynamicznym pulpitem MacOS Mojave. Dynamiczna tapeta to świetny dodatek do Windows 10 i 7.

koncepcja projektowania systemu Windows 7 2018

Microsoft nigdy nie wydał zremasterowanej wersji żadnej ze swoich platform. Najbliższą rzeczą był Windows 8.1, który był w zasadzie Win 8 z menu Start.

Dlatego duże M prawdopodobnie nigdy nie uruchomi Windows 7 Remastered Edition. Gigant oprogramowania robi wszystko, aby przekonać użytkowników systemu Windows 7 do korzystania z Win 10.

Zaczęło się to od bezpłatnej rocznej oferty aktualizacji, a teraz firma wprowadza wiele najnowszych gier i pakietu MS Office wyłącznie dla Win 10.

Niemniej wideo z koncepcją projektową może dostarczyć Microsoft kilka świetnych pomysłów, które można by włączyć do systemu Windows 10.

Dynamiczne tapety byłyby świetnym dodatkiem do systemu Windows 10, który Microsoft mógłby uwzględnić w przyszłych aktualizacjach.

Jeden z programistów wydał nawet aplikację WinDynamicDesktop, która przenosi dynamiczny pulpit Mojeve na Windows 10, który można pobrać z tej strony.

Link do głównej publikacji