Jak pobrać Windows Live na Windows 10

Microsoft jest bardzo przywiązany do aplikacji UWP i ich rozwoju, że jest trochę miejsca dla starych programów Windows. Microsoft Essentials 2012 był ostatnią iteracją, która zapewniła użytkownikom Windows Live. A ten apartament był przez długi czas ulubieńcem fanów. Teraz wielu użytkownikom, którzy przeprowadzili się do systemu Windows 10, trudno było przyzwyczaić się do następców UWP.

Pobierz i skonfiguruj usługę Windows Live Mail w systemie Windows 10

Teraz, mimo że pakiet Essentials został wycofany w styczniu 2017 r., Nadal możesz go używać. Obejmuje to usługę Windows Live Mail, która w oparciu o opinie tak wielu użytkowników jest znacznie lepszym wyborem niż wbudowana niewystarczająca poczta Aplikacja kalendarza. Jeśli chodzi o brak wsparcia, z przyjemnością informujemy, że nie zabierze on wiele z Windows Live. Mimo że poprawki zabezpieczeń nie są dostępne, a ten klient poczty e-mail nie jest najbezpieczniejszy w użyciu, nadal jest dostępny. Jeśli sobie z tym poradzisz, aplikacji nadal można używać w systemie Windows 10.

 • Jednak nie ma zbyt wielu dostępnych źródeł, aby uzyskać pakiet aplikacji. Ponieważ została oficjalnie wycofana, łącza do pobierania są raczej rzadkie lub pochodzą z podejrzanych źródeł zewnętrznych. Na szczęście znaleźliśmy i przetestowaliśmy półoficjalny link do pobrania, który zadziałał. Ustawienia instalacji i konfiguracji są takie same, jak w przypadku dowolnego klienta poczty e-mail innej firmy.

  Oto jak zdobyć Windows Live jako część garniturów Essentials 2012:

  1. Pobierz Essentials 2012 tutaj.
  2. Zainstaluj pakiet i otwórz Windows Live Mail.
  3. Otwórz Właściwości i wybierz Plik> Opcje> Konta e-mail.
  4. Dodaj swoje konto Microsoft i poświadczenia.
  5. Sprawdź «Ręcznie skonfiguruj ustawienia serwera”Pudełko.
  6. W przypadku serwera poczty przychodzącej wpisz mail.outlook.com i wybierz port 993.
  7. W przypadku serwera poczty wychodzącej wpisz smtp-mail.outlook.com i wybierz port 587.
  8. Zapisz ustawienia i poczekaj, aż e-maile zostaną zsynchronizowane.

  Że należy to zrobić. Jeśli było to pomocne, pamiętaj, aby dać nam krzyk w sekcji komentarzy poniżej.

  Zatwierdź

Link do głównej publikacji