Jak odzyskać usunięte / zarchiwizowane wiadomości Gmaila w systemie Windows 10

Zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte zarchiwizowane wiadomości Gmaila? Nie musisz się martwić, ten post jest dla Ciebie.

Zarchiwizowane Gmaila nie są zapisywane w folderze „Oznaczone gwiazdką” ani widoczne w folderze „Skrzynka odbiorcza” na koncie Gmail. Możesz jednak uzyskać dostęp do zarchiwizowanych wiadomości w folderze „Cała poczta” na swoim koncie.

Czasami użytkownicy systemu Windows usuwają zarchiwizowane wiadomości e-mail przypadkowo lub umyślnie, ale może być konieczne ich odzyskanie. Jednak e-maile z folderu „Kosz” mogą nie zostać odzyskane, jeśli zostaną usunięte ręcznie lub automatycznie po 30-dniowym okresie oczekiwania.

Jeśli masz jeszcze usunąć zarchiwizowanego Gmaila z folderu „Kosz” na swoim koncie Gmail, problem ten można rozwiązać, ale jeśli nie, być może będziesz musiał skontaktować się z administratorem serwera Gmail, aby pomóc w odzyskaniu wiadomości e-mail.

Trzy sposoby odzyskiwania zarchiwizowanych wiadomości Gmail usuniętych przypadkowo

1. Cofnij usunięcie z Kosza

Jak już wiesz, usunięte wiadomości z Gmaila są przenoszone do folderu „Kosz”, gdzie czekają na 30-dniowy okres próbny przed trwałym usunięciem.

Folder „Kosz” może być nazwany jako „Kosz” lub mniej więcej w twoim Gmailu, w zależności od twojego języka; jednak folder „Kosz” działa jako 30-dniowy „kosz” dla twojego konta Gmail.

Jeśli chcesz odzyskać usunięte zarchiwizowane wiadomości, być może będziesz musiał przejść do folderu „Kosz” i przenieść usuniętą wiadomość z powrotem do skrzynki odbiorczej, a następnie dodać wiadomość z powrotem do folderu „Zarchiwizowany”. Oto jak to zrobić:

  1. Zaloguj się do Gmaila.odzyskać usunięte zarchiwizowane Gmaila
  2. Po lewej stronie kliknij „Więcej”> „Kosz”.odzyskać usunięte zarchiwizowane Gmaila
  3. W folderze Kosz zaznacz pole obok wiadomości, które chcesz odzyskać.odzyskać usunięte zarchiwizowane Gmaila
  4. Teraz kliknij ikonę „Przenieś”, a następnie wybierz „Skrzynka odbiorcza”.odzyskać usunięte zarchiwizowane Gmaila
  5. Wybierz miejsce, do którego chcesz przenieść wiadomości (Archiwum lub „Skrzynka odbiorcza”).odzyskać usunięte zarchiwizowane Gmaila

Jednak ta metoda wymaga zidentyfikowania konkretnej wiadomości, którą usunąłeś z „Archiwum”; nie spiesz się, zaznaczając pole obok wiadomości. Ewentualnie możesz wyszukać usuniętą wiadomość na pasku wyszukiwania i przenieść ją z powrotem do folderu „Skrzynka odbiorcza” lub „Zarchiwizowane”.

Link do głównej publikacji